Natočvideo

10 000 Kč si přiletí vyzvednout krkavec HUGO

10 000 Kč si přiletí vyzvednout krkavec HUGO

04.01.2015 – Tereza Kušová

Divácké zprávy ocenily tentokrát vycvičeného domácího mazlíčka. A nejedná se o psa, ani kočku, ani králíka, ale krkavce Huga.

1. místo a 10 000 Kč a titul Reportér týdne vyhrává Miroslav Toman. Vycvičil si krkavce Huga, který přiletí na zavolání, vyčkává Mirka, když se vrací z práce domů a v okně dává dobrou noc.

Vyhrát můžete i Vy! Stačí něco natočit a poslat nám to přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

 

2. místo a 5 000 Kč získává Michal Andrýsek za pohotový záběr hořícího domu ve Hnojicích na Šternbersku.

 

3. místo a 3 000 Kč obdrží divácký reportér Cukr za natočení požáru bytu v patrovém domě v Jablonci nad Nisou.

 

4. místo a 2 000 Kč si zaslouží Dagmar Lorencová. Natočila pražské stádo muflonů, jak přebíhají křižovatku.

 

Divácké zprávy, vysílané denně na TV Prima od 19:40, představily další kandidáty na titul Reportér týdne. Možná jím bude Tomáš Holub a jeho video s bláznem na Karlově náměstí, který tam řídí dopravu.

Už nemusíte v lese hledat křoví, za které byste se schovali, když to na Vás přijde. Kateřina Chlumová našla v lese splachovací záchod.

Pokud se chcete ale někdo ohřát, zazpívat si, zatancovat někde na pláži, zajeďte si do Austrálie. Budete možná stejně opojení jako Ladislav Ouřetský.

Taky máte doma kočku jako Gabriela Vlková? Nevydrží venku na mrazu, za dveřmi, škrábe na dveře a chce zkrátka k Vám dovnitř? Potvůrky si cestu vždy najdou.

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

VIDEO DNE:Kolik v tom je voltů??? Ve Vietmanu se toho prostě nebojí...

VIDEO DNE:Kolik  v tom je voltů??? Ve Vietmanu se toho prostě nebojí...
Play

U nás tohle neuvidíte, protože kabely jsou schované pěkně v podzemí..Každopádně chce to notnou dávku odvahy vůbec vlézt k něčemu podobnému do bezprostřední blízkosti. Celý článek

VIDEO DNE: Jak slaví Silvestr potápěči?!

VIDEO DNE: Jak slaví Silvestr potápěči?!
Play

Příchod nového roku slavíme tak, jak nám to nejvíce vyhovuje a co je nám nejblíže. Lyžaři na horách, pařmeni na diskotéce, parašutisté ve vzduchu, no a potápěči pod vodou.... Celý článek

V ulici Kbelská hořela protihluková stěna! Na místě záchranné složky!

V ulici Kbelská hořela protihluková stěna! Na místě záchranné složky!
Play

V Praze 9 v ulici Kbelské vypukl v 17:45 požár. Hořela zeleň, protihluková stěna a plameny dosahovali několikametrové výšky. Video poslal reportér Petr Ciochoň. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.