Natočvideo

10 000 Kč si přiletí vyzvednout krkavec HUGO

10 000 Kč si přiletí vyzvednout krkavec HUGO

04.01.2015 – Tereza Kušová

Divácké zprávy ocenily tentokrát vycvičeného domácího mazlíčka. A nejedná se o psa, ani kočku, ani králíka, ale krkavce Huga.

1. místo a 10 000 Kč a titul Reportér týdne vyhrává Miroslav Toman. Vycvičil si krkavce Huga, který přiletí na zavolání, vyčkává Mirka, když se vrací z práce domů a v okně dává dobrou noc.

Vyhrát můžete i Vy! Stačí něco natočit a poslat nám to přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

 

2. místo a 5 000 Kč získává Michal Andrýsek za pohotový záběr hořícího domu ve Hnojicích na Šternbersku.

 

3. místo a 3 000 Kč obdrží divácký reportér Cukr za natočení požáru bytu v patrovém domě v Jablonci nad Nisou.

 

4. místo a 2 000 Kč si zaslouží Dagmar Lorencová. Natočila pražské stádo muflonů, jak přebíhají křižovatku.

 

Divácké zprávy, vysílané denně na TV Prima od 19:40, představily další kandidáty na titul Reportér týdne. Možná jím bude Tomáš Holub a jeho video s bláznem na Karlově náměstí, který tam řídí dopravu.

Už nemusíte v lese hledat křoví, za které byste se schovali, když to na Vás přijde. Kateřina Chlumová našla v lese splachovací záchod.

Pokud se chcete ale někdo ohřát, zazpívat si, zatancovat někde na pláži, zajeďte si do Austrálie. Budete možná stejně opojení jako Ladislav Ouřetský.

Taky máte doma kočku jako Gabriela Vlková? Nevydrží venku na mrazu, za dveřmi, škrábe na dveře a chce zkrátka k Vám dovnitř? Potvůrky si cestu vždy najdou.

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

TOHLE LÉTO JE NEJLEPŠÍ ZA POSLEDNÍ ROKY! A ROZHODNĚ SI TO UMÍTE UŽÍT!

TOHLE LÉTO JE NEJLEPŠÍ ZA POSLEDNÍ ROKY! A ROZHODNĚ SI TO UMÍTE UŽÍT!
Play

České léto jak má být! Tedy jen pro milovníky horka, bazénů a letních radovánek. Podívejte se jak si letos užíváte prázdniny a jak vás a vaše domácí mazlíčky vysoké teploty nezastaví! Celý článek

VIDEO DNE: Nevíte, jak utahat malé dítě? TAK SE PODÍVEJTE!

VIDEO DNE: Nevíte, jak utahat malé dítě? TAK SE PODÍVEJTE!
Play

Máte doma malé dítě, které ne a ne usnout. Ne a ne přestat otravovat: "Pojď si se mnou hrát?!" Máme pro Vás radu k nezaplacení! Celý článek

NEJLEPŠÍ VIDEO TÝDNE VYHRÁVÁ 5 000 korun!

NEJLEPŠÍ VIDEO TÝDNE VYHRÁVÁ 5 000 korun!
Play

Připravili jsme si pro každého autora nejlepšího videa týdne malou sladkou odměnu. Malá sice úplně není a sladká taky ne, alespoň doslova, přesto je to velice příjemné. Autor nejlepšího videa týdne vyhraje od naší redakce 5 000 Kč. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.