Natočvideo

25. LEDEN ZMIZEL Z KALENDÁŘŮ! Viděli jste v Diváckých zprávách!

25. LEDEN ZMIZEL Z KALENDÁŘŮ! Viděli jste v Diváckých zprávách!

21.01.2015 – Petra Vostatková

Že by měl rok 2015 plánovitě o jeden den méně? A navíc exkluzivně od našich diváckých reportérů v Diváckých zprávách! Sledujte každý den v 19:40 na Primě.

I v průběhu loňského roku nám diváčtí reportéři posílali videa kalendářů, ve kterých sem tam chyběl jeden den nebo se naopak jeden den opakoval. I v letošním roce to editoři špatně před tiskem zkontrolovali a leden se obejde od 25. ledna. Natočil divácký reportér Honza Žižka

A že se chyby v tiskovinách netýkají jen kalendářů se přesvědčíme hned v dalším příspěvku. Tentokrát od divácké reportérky Jiřiny Janošíkové. Ta ukazovala malému Radimkovi stroje a narazila na kombajn s krycím názvem "traktor na zavlažování".

Co se v mládí naučíš, ve stáří jako když najdeš..tímto heslem se řídí štěňátko Nellynka, která už ted dokáže nahánět malá selátka. Video poslal divácký reportér Jaroslav Smažil.

Také vždy při cestování městskou hromadnou dopravou radši nasadíte sluchátka a začtete se do knížky? Jsou chvíle, kdy vám tento luxus spolucestující prostě nedopřejí, tak jako reportérce Petře Vackové, když cestovala autobusem do Letňan. 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

VIDEO DNE: Hlad dokáže divy!

VIDEO DNE: Hlad dokáže divy!
Play

Kdy naposledy jste krmili labutě? Po tomhle videu je už krmit nebudete. Nikdy! Celý článek

VIDEO DNE: Nerostou? Rostou furt! Natočila Veronika Hovorková

VIDEO DNE: Nerostou? Rostou furt! Natočila Veronika Hovorková
Play

Kdo už zavrhl prosincové procházky po lese, tak ať si to raději ještě pořádně rozmyslí. Podívejte se na další video dne a chuť na vycházku přijde sama. Celý článek

DOBROVOLNÍ HASIČI PŘISTIŽENI PŘI ZÁVODECH! A je to síla!

DOBROVOLNÍ HASIČI PŘISTIŽENI PŘI ZÁVODECH! A je to síla!
Play

Česká republika vyniká v hasičském sportu a naši reprezentanti vozí medaile z mistrovství po celém světě. Hasiči však závodí i na krajských či obecních úrovních a my máme záběry, které stojí za to Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.