Natočvideo

A JDEME SE SVÉZT! Chlapi ale i zvířata mají své dny

A JDEME SE SVÉZT! Chlapi ale i zvířata mají své dny

11.09.2014 – Tereza Kušová

Kočka na tašce nebo pes na koloběžce. Takové byly Divácké zprávy vysílané na TV Prima každý den od 19:40.

Že se nejen lidé nechávají rádi vozit, dokazuje video od Alana Golise, který poslal video své kočky, jak se nechá tahat na nákupní tašce. Jo, je to prima, když si takhle projedete celý byt a nemusíte přitom ani hnout packou.

Takový jorkšír raději využívá na rozdíl od kočky modernější cestování. Se svým páníčkem Vildou Šírem se rád vozí na motorové koloběžce, a to pořád dokola a dokola a dokola. Kluci, hlavně ať se vám z toho nezamotá hlava!

Za to lidi si starosti s dopravou moc nedělají. Sednou za volant a přepraví se, kam potřebují. Řidičky spíše než řidiči dělají více chyb na silnici a někdy to jsou megachyby. Jak ale trefně poznamenal Vít Kurka: "I chlapi mají své dny," a někdy zapomenou zatáhnout za ruční brzdu a pak se diví, že se jim vůz vydá špatným směrem a dokonce sám.

V Diváckých zprávách se také objevila tři videa zaslaná od Tomáše Pořízka, která byla natočená na X. Mistrovství světa v požárním sportu konaném v Kazachstánu. Čeští hasiči si přivezli medailovou postupku - zlato za štafetu, stříbro za požární útok a bronz za běh na 100 m s překážkami - a k tomu z celé soutěže stříbro a stali se tedy vicemistry v požárním sportu. Na první příčku se probojovali Bělorusové a na třetí Rusko.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

VIDEO DNE: Žádné teplé léto se neblíží, nutno si přitopit! I V PSÍ BOUDĚ!

VIDEO DNE: Žádné teplé léto se neblíží, nutno si přitopit! I V PSÍ BOUDĚ!
Play

Tento nejlepší přítel člověka se nápadně podobá lidem! Alespoň v zabezpečení tepla a příprav na zimu! Do boudy házel polena hlava nehlava! Celý článek

Reportérem týdne je Pavel Neudert a jeho BLÁZINEC NA KRUHÁČI

Reportérem týdne je Pavel Neudert a jeho BLÁZINEC NA KRUHÁČI
Play

20 000 Kč opět rozdáno! Mezi vítězi jsou videa aut, zvířat, ale také nádherné české přírody. Celý článek

MOTORKÁŘE ODVEZL VRTULNÍK po srážce s osobním vozem u Řepova!

MOTORKÁŘE ODVEZL VRTULNÍK po srážce s osobním vozem u Řepova!
Play

V letních měsících vyrážejí na silnice motorkáři a bývají velmi často účastníky dopravních nehod. Tak jako se tomu stalo u Řepova na Mladoboleslavsku. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.