Natočvideo

A JDEME SE SVÉZT! Chlapi ale i zvířata mají své dny

A JDEME SE SVÉZT! Chlapi ale i zvířata mají své dny

11.09.2014 – Tereza Kušová

Kočka na tašce nebo pes na koloběžce. Takové byly Divácké zprávy vysílané na TV Prima každý den od 19:40.

Že se nejen lidé nechávají rádi vozit, dokazuje video od Alana Golise, který poslal video své kočky, jak se nechá tahat na nákupní tašce. Jo, je to prima, když si takhle projedete celý byt a nemusíte přitom ani hnout packou.

Takový jorkšír raději využívá na rozdíl od kočky modernější cestování. Se svým páníčkem Vildou Šírem se rád vozí na motorové koloběžce, a to pořád dokola a dokola a dokola. Kluci, hlavně ať se vám z toho nezamotá hlava!

Za to lidi si starosti s dopravou moc nedělají. Sednou za volant a přepraví se, kam potřebují. Řidičky spíše než řidiči dělají více chyb na silnici a někdy to jsou megachyby. Jak ale trefně poznamenal Vít Kurka: "I chlapi mají své dny," a někdy zapomenou zatáhnout za ruční brzdu a pak se diví, že se jim vůz vydá špatným směrem a dokonce sám.

V Diváckých zprávách se také objevila tři videa zaslaná od Tomáše Pořízka, která byla natočená na X. Mistrovství světa v požárním sportu konaném v Kazachstánu. Čeští hasiči si přivezli medailovou postupku - zlato za štafetu, stříbro za požární útok a bronz za běh na 100 m s překážkami - a k tomu z celé soutěže stříbro a stali se tedy vicemistry v požárním sportu. Na první příčku se probojovali Bělorusové a na třetí Rusko.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

MONSTRA V POHYBU! Jižní spojka a Šumperk zažily óbr akci!

MONSTRA V POHYBU! Jižní spojka a Šumperk zažily óbr akci!
Play

Potkáváme je denně, monstra na silnicích i na nebi. Už jste ale někdy na vlastní oči viděli, jak probíhá takové stěhování motorových velikánů? Přinášíme zajímavé záběry stěhování tramvaje a křídla letadla. A že je se na co dívat, obzvlášť na šikovné ruce a trpělivost těchto dvou řidičů. Celý článek

VIDEO DNE: Synchronizovaný basketbal!

VIDEO DNE: Synchronizovaný basketbal!
Play

Ač nám chodí velké množství videí s Vaším domácím plaveckým stylem do soutěže o vstupenky do Aqualandu Moravia, nezapomínáte i na další videa. Celý článek

PRÉMIE ROZDÁNY! Diváckým reportérem týdne se stal Rene Unetic

PRÉMIE ROZDÁNY! Diváckým reportérem týdne se stal Rene Unetic
Play

Každý týden rozdělujeme prémie v hodnotě 20 000 Kč mezi čtyři z Vás. Ta nejlepší videa vybíráme vždy z týdenních odvysílaných příspěvků v Diváckých zprávách, které denně můžete sledovat na TV primě v 19:40. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.