Natočvideo

AKCE, AKCE, AKCE! Sleva, kam se podíváš

AKCE, AKCE, AKCE! Sleva, kam se podíváš

15.11.2014 – Tereza Kušová

Všude nás lákají na slevy. A nebude to lepší! Akce, kam se podíváte, budou časem přibližujícím se Mikuláši a Vánocům častější a častější. Někdy je ale lepší, aby supermarkety nad svými slevami zapnuly mozek.

Pavlína Matykiewiczová natočila slevovou akci na šampaňské. A že je, na co se dívat! Ovšem také záleží, z jakého úhlu se na akci podíváte. To není jen tak. Když budete mít štěstí a k vínům přistoupíte zepředu, budete mít šampus za 119,90 Kč. Pokud ale na akci narazíte z druhé strany, už to budete mít o deset korun dražší a na pokladně zaplatíte už 129,90 Kč. Tak bacha na to!

Narážíte v obchodech i Vy na směšné akce a slevy výrobků či potravin? Natočte to a video nám pošlete přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

 

Šampusy v Tescu ovšem nemají na slevu na vepřová srdce v Albertu, na kterou narazila Vladislava Partlová v Jablonci. Tady si totiž za zlevnění zboží musíte řádně zaplatit. Místní géniové chtěli asi vydělat na slově AKCE. Už ale nedomysleli, jak to bude vypadat v praxi a že inteligentní člověk si všimne, že maso stálo před slevou 44,90 Kč za kilo. Což asi chtěli skrýt, ale nepovedlo se. Aby ale zdůraznili slevu, u ceny po slevě zaškrtli novou cenu před slevou, tedy 69,90 Kč. To už pak přeci slovo AKCE  dává smysl, když maso stojí na pokladně 52,40 Kč za kilo. No, nekupte to!

Ovšem akce HIT MĚSÍCE předčí asi vše. Chyba tisku? Slevu bez slevy natočil Tom Němi. Sleva sýrů z 24, 90 Kč na 24, 90 Kč je opravdu Hitem měsíce, ale ne mezi slevami a akcemi, ale mezi vtipy. Gratulujeme!

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

AKADEMIE NATOČVIDEO.CZ 5.DÍL Technická kvalita vs unikátnost informace

Práce s mobilním telefonem má v mediálním kontextu v podstatě dvě hlavní výhody - nízké pořizovací náklady a rychlost zpracování aktuálního dění. Zatímco první argument by z hlediska technické kvality reportáže neobstál, ten druhý je naprosto pádný a nachází své uplatnění napříč mediálním spektrem. Už jen proto, že profesionální vybavení u sebe zpravidla nenosíme, zatímco mobilní telefon má v kapse každý a nějaké připojení se vždy najde - datový přenos přes operátora, veřejná wifi apod. Velké množství událostí je tak zachytitelné pouze díky pohotovosti náhodných kolemjdoucích, jako jsi ty. Celý článek

KLIMA SE MĚNÍ A MÁME NA TO DŮKAZY! Přinášíme vánoční opalovačku z Holešova!

KLIMA SE MĚNÍ A MÁME NA TO DŮKAZY! Přinášíme vánoční opalovačku z Holešova!
Play

A nejen opalovačku..teplé počasí probudilo motýly, sluníčko pohladilo jahody a teplota se na slunci v Českých Budějovicích vyšplhala ke dvaceti osmi stupňům! Podívejte se jaké Vánoce přinesl letošní rok. Celý článek

V Diváckých zprávách se objevila CIBULE V PITLI I JEZDEC NA KOLE

V Diváckých zprávách se objevila CIBULE V PITLI I JEZDEC NA KOLE
Play

V Diváckých zprávách televize Prima jsou pravidelně k vidění Vaše úlovky. Ať už se jedná prvotřídní aktuální záběry z nehody nebo rozjařené koťátko. Všichni máte šanci stát se reportérem týdne. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.