Natočvideo

AKTUÁLNĚ Z PRAHY: VE VYSOČANECH HOŘELA TOVÁRNÍ HALA, ŠKODA 300 MILIONŮ

AKTUÁLNĚ Z PRAHY: VE VYSOČANECH HOŘELA TOVÁRNÍ HALA, ŠKODA 300 MILIONŮ

22.08.2015 – Petra Vostatková

Bývalá hala ČKD v Praze 9 mezi stanicemi Vysočanská a Kolbenova je v plamenech. Hasiči mají plameny již pod kontrolou. Kouř se v sobotu večer valil nad celou Prahou. Vidět ho mohli i obyvatelé Prahy 5,6 i 7.

V neděli ráno se vystřídaly jednotky hasičů a boj s ohněm stále pokračuje, i když požárníci mají plameny pod kontrolou. Dohašování bude trvat ještě několk hodin. 
 
Reportér serveru NatočVideo.cz Matěj Hrabánek poslal v sobotu večer sérii videí přímo z místa požáru. "V pražských Vysočanech konkrétně v Kolbenově ulici v areálu ČKD hoří tovární hala. Na místě je 19 hasičských jednotek. Nad místem se vznáší hustý černý dým, který je vidět z celé Prahy a blízkého okolí. Na místě je zmatek , dým si fotí stovky zvědavců a hasiči se snaží doplňovat zásoby vody. Požár se pokoušel hasit i vrtulník." informoval reportér Matěj

Reportér Matěj Hrabánek zachytil i zásah vrtulníku při požáru tovární haly na Kolbence.

Záchranné složky zasahují na Kolbence.

Policisté uzavírají oblast kolem požáru v ulici Kolbenova.

 
Pokud jste na místě nebo bydlíte v blízkosti, pošlete video přes aplikaci pro chytré telefony NatočVideo, kterou si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.
 
Hustý černý dým stoupá nad pražskými Vysočany do širokého okolí. Požár tovární haly byl nahlášen přibližně ve čtvrt na osm večer. Na místě zasahují desítky hasičů a nasazen byl i vrtulník, který pomáhá s hašením. Celý zásah podle serveru iDNES.cz komplikují tlakové láhve umístěné v hale. Zásah bude proto trvat možná celou noc. 
 
Podle dostupných informací hoří Vietnamský sklad s oblečením. Z tlmapačů nedaleko haly se ozývá, aby lidé na místo nechodili a ani nevětrali. Tramvajová doprava v místě však omezena není. 
 

Video přímo z Kolbenky poslala reportérka Veronika Lovicar.

Video poslala i reportérka Marcela Šamková.

Požár na Kolbence natočil i reportér Karel Ratkiewicz

 

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

UKAŽTE JAK VAŠE MĚSTO ŽIJE! Máme zájem o videa s kulturní tématikou!

UKAŽTE JAK VAŠE MĚSTO ŽIJE! Máme zájem o videa s kulturní tématikou!
Play

Nezáleží na tom jak je vaše město, městečko či vesnice veliká. Všude se něco děje a server Natočvideo.cz chce být při tom! Zajímají nás výstavy, koncerty, ale také místní zvyky a tradice. Staňte se opravdovými reportéry! Celý článek

Víte, kdo vytváří čáry na silnici? Nebo jak vypadá topící se andulka?

Víte, kdo vytváří čáry na silnici? Nebo jak vypadá topící se andulka?
Play

Pořádná divočina, to jsou zkrátka divošky. Někdy to umí pěkně rozjet a Vy můžete být u toho. Sledujte Divošky každý den v 19:40 na TV PRIMA. Celý článek

JAKUB PĚKNÝ - NOVÝ MISTR SVĚTA NA 100 METRŮ V POŽÁRNÍM SPORTU!

JAKUB PĚKNÝ - NOVÝ MISTR SVĚTA NA 100 METRŮ V POŽÁRNÍM SPORTU!
Play

I když se o tom málo mluví, Česká republika a její reprezentanti v požárním sportu patří mezi světovou špičku! Důkazem je nová zlatá medaile z Petrohradu! Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.