Natočvideo

AUTONEHODA ZAVINĚNÁ POLICISTOU

AUTONEHODA ZAVINĚNÁ POLICISTOU

11.10.2014 – Tereza Kušová

Nepozorní řidiče jsou všude, kam se podíváte. I když ti patří ještě k té lepší skupině, horší jsou ti, co rádi riskují a přelítnou křižovatkou stovkou, nebo předjíždějí za plného provozu a ideálně přes dvojitou plnou čáru. Už jste ale viděli způsobit nehodu na křižovatku policejním autem?

Jirka Bikerek jel na motorce v pražských Čakovicích kolem místního supermarketu, když na kruhovém objezdu za čerpací stanicí potkal policejní auto. Jel za ním a hned na další křižovatce, která je z vedlejší silnice označená značkou Dej přednost v jízdě, stál automobil a čekal, až se mu uvolní cesta k odbočení vlevo. Policisté chtěli jet vpravo, zastavili tedy vedle již stojícího auta. Jirka stál hned za nimi, máme tedy díky jeho kameře krásný výhled na celou křižovatku a vidíme, jak jede zleva jedno auto, policie ho nechá projet a hned vyrazí. Jenže jelo další auto, a to už byly vozy v sobě.

"Policie mu nabourala celý bok. Je vidět, jak se policejní auto lehce klepe při brzdění, to jak mu sedřeli celý pravý bok," popisuje Jirka. Na videu je už pak jen vidět, jak policista - řidič vystoupil z auta a šel za řidičem, jehož ohrozil. Jak to pánové vyřešili, už Jirka neví: "Co se pak dělo, nevím, protože na mě mával spolujezdec policisty, abych jel pryč." Jirka i s kamerou odcestoval doleva po silnici. Jestli to vyřešili pokutou na místě, to je otázka.

Natáčejte i Vy své setkání s policisty a pošlete nám video přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

ZAČÍNAJÍCÍ HVĚZDA PARKOURU POCHÁZÍ Z BRNA! Skáče od 11 let!

ZAČÍNAJÍCÍ HVĚZDA PARKOURU POCHÁZÍ Z BRNA! Skáče od 11 let!
Play

Tento sport ho chytil před dvěma roky, v pouhých jedenácti letech. Překonal několik zlomenin, ale od jeho cíle ho zranění rozhodně neodradilo! Touží se dostat na celosvětový závod v řeckém Santorini "Art of motion" Celý článek

NA KARLOVĚ NÁMĚSTÍ LETADLO V PLAMENECH! Cvičení IZS sledovaly stovky lidí!

NA KARLOVĚ NÁMĚSTÍ LETADLO V PLAMENECH! Cvičení IZS sledovaly stovky lidí!
Play

Jednalo se o cvičení integrovaného záchranného systému, ale po zhlédnutí záběrů budete na vážkách. Letadlo v plamenech a mohutný dým valící se mnoho metrů vysoko! Taková akce ochromila ve čtvrtek Karlovo náměstí v Praze. Celý článek

LEDOVKA POMOHLA K VÝHŘE dvěma diváckým reportérům

LEDOVKA POMOHLA K VÝHŘE dvěma diváckým reportérům
Play

Smůla jiných přinesla štěstí Miroslavu Ličkovi a Jiřímu Krupovi, kteří jako první zareagovali na ledovku na Moravě a jejich aktuální videa byla odvysílána hned v pondělí 1. 12. v hlavních Zprávách. Rozdělili si mezi sebou krásných 15 000 Kč. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.