Natočvideo

AUTONEHODA ZAVINĚNÁ POLICISTOU

AUTONEHODA ZAVINĚNÁ POLICISTOU

11.10.2014 – Tereza Kušová

Nepozorní řidiče jsou všude, kam se podíváte. I když ti patří ještě k té lepší skupině, horší jsou ti, co rádi riskují a přelítnou křižovatkou stovkou, nebo předjíždějí za plného provozu a ideálně přes dvojitou plnou čáru. Už jste ale viděli způsobit nehodu na křižovatku policejním autem?

Jirka Bikerek jel na motorce v pražských Čakovicích kolem místního supermarketu, když na kruhovém objezdu za čerpací stanicí potkal policejní auto. Jel za ním a hned na další křižovatce, která je z vedlejší silnice označená značkou Dej přednost v jízdě, stál automobil a čekal, až se mu uvolní cesta k odbočení vlevo. Policisté chtěli jet vpravo, zastavili tedy vedle již stojícího auta. Jirka stál hned za nimi, máme tedy díky jeho kameře krásný výhled na celou křižovatku a vidíme, jak jede zleva jedno auto, policie ho nechá projet a hned vyrazí. Jenže jelo další auto, a to už byly vozy v sobě.

"Policie mu nabourala celý bok. Je vidět, jak se policejní auto lehce klepe při brzdění, to jak mu sedřeli celý pravý bok," popisuje Jirka. Na videu je už pak jen vidět, jak policista - řidič vystoupil z auta a šel za řidičem, jehož ohrozil. Jak to pánové vyřešili, už Jirka neví: "Co se pak dělo, nevím, protože na mě mával spolujezdec policisty, abych jel pryč." Jirka i s kamerou odcestoval doleva po silnici. Jestli to vyřešili pokutou na místě, to je otázka.

Natáčejte i Vy své setkání s policisty a pošlete nám video přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

NĚMÉ TVÁŘE PROMLUVILY! Na pořadu dne hádka o lahváče!

NĚMÉ TVÁŘE PROMLUVILY! Na pořadu dne hádka o lahváče!
Play

Kočičí rodinka ve stylu Slunce, seno? Podívejte se jak probíhá hádka o lahváče po Česku! V Havířově promluvil kůň! Celý článek

VIDEO DNE: Krutý pád ze skály přímo na hlavu!

VIDEO DNE: Krutý pád ze skály přímo na hlavu!
Play

Nově jsme pro Vás vytvořili rubriku VIDEO DNE! Tím se může stát kterékoli video, takže neváhejte a natáčejte a hlavně posílejte videa. Celý článek

DEN DRUHÝ: Američtí Dragouni "dobyli" Prahu!

DEN DRUHÝ: Američtí Dragouni
Play

V neděli pokořili hranice České republiky, v pondělí zamířili přímo do hlavního města České republiky. Řeč je o americkém vojsku, které putuje přes naši zem ve třech kolonách až do amerických kasáren Vilseck v německém Bavorsku. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.