Natočvideo

BAHNO SNAD I V ŽALUDKU! Super záběry z autocrossu!

BAHNO SNAD I V ŽALUDKU! Super záběry z autocrossu!

12.11.2014 – Petra Vostatková

Tak to je záděr! Plnou parou v před přímo do díry s bahnem! Sledujte hlavně muže v zadní části vozu! Sedí tam ještě?

Natočili jste podobné super adrenalinové video? Pošlete nám ho i vy, a to přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Super záběry z autocrossu nám poslal divácký reportér Zdenda Daněk. Auto projede strouhou plnou vody a bahna nejméně třikrát a pozor. Na palubě sedí 3 pasažéři, jeden se dokonce drží jen rukama v zadní části terénňáku! 

"Toto video jsem pořídil, na ARO šou v Ředhošti, poblíž Prahy. Závody se konaly od 5.-7.9.2014.Řidičem byl můj strýc Roman Daněk.Tato jízda už byla exhibiční, ale jinak se přez tuto překážku jezdilo.Kritérium bylo projet v co nejkratším čase stanovenou dráhu. Sám jsem se závodu nezůčastnil, jen jsem natáčel a to pouze na mobil.  Na závěr chci jen dodat, že můj strýc Roman, vyhrál téměř všechny disciplíny" vysvětlil průběh show divácký reportér Zdenda.

Může tohle vůbec někdo přežít? Když už to vypadá že je s krasojízdou konec...šup tam znova a pětně na pár vteřin pod vodu s pasažérem v zadu.Prostě mazec!

 

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

VIDEO DNE: Závodník lapen policistou! PŘÍMO PŘI SOUTĚŽI!

VIDEO DNE: Závodník lapen policistou! PŘÍMO PŘI SOUTĚŽI!
Play

"Policie" zasahovala přímo při jezdecké soutěži v jednom ze skladů. Policista nenechal závodníka dojet, a zastavil ho přímo při závodu! I takové jsou vaše příspěvky! Celý článek

VIDEO DNE: Pak že pes v kuchyni překáží! POMLUVY!

VIDEO DNE: Pak že pes v kuchyni překáží! POMLUVY!
Play

Když je to ještě malé, nemotorné, neumí to používat tlapičky a rádo se to mazlí, tak je to roztomilé. Pak to povyroste, vyžaduje pozornost, kouše boty a hlavně překáží. Jenže vše je asi jinak. Celý článek

ZAČÍNAJÍCÍ HVĚZDA PARKOURU POCHÁZÍ Z BRNA! Skáče od 11 let!

ZAČÍNAJÍCÍ HVĚZDA PARKOURU POCHÁZÍ Z BRNA! Skáče od 11 let!
Play

Tento sport ho chytil před dvěma roky, v pouhých jedenácti letech. Překonal několik zlomenin, ale od jeho cíle ho zranění rozhodně neodradilo! Touží se dostat na celosvětový závod v řeckém Santorini "Art of motion" Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.