Natočvideo

BAHNO SNAD I V ŽALUDKU! Super záběry z autocrossu!

BAHNO SNAD I V ŽALUDKU! Super záběry z autocrossu!

12.11.2014 – Petra Vostatková

Tak to je záděr! Plnou parou v před přímo do díry s bahnem! Sledujte hlavně muže v zadní části vozu! Sedí tam ještě?

Natočili jste podobné super adrenalinové video? Pošlete nám ho i vy, a to přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Super záběry z autocrossu nám poslal divácký reportér Zdenda Daněk. Auto projede strouhou plnou vody a bahna nejméně třikrát a pozor. Na palubě sedí 3 pasažéři, jeden se dokonce drží jen rukama v zadní části terénňáku! 

"Toto video jsem pořídil, na ARO šou v Ředhošti, poblíž Prahy. Závody se konaly od 5.-7.9.2014.Řidičem byl můj strýc Roman Daněk.Tato jízda už byla exhibiční, ale jinak se přez tuto překážku jezdilo.Kritérium bylo projet v co nejkratším čase stanovenou dráhu. Sám jsem se závodu nezůčastnil, jen jsem natáčel a to pouze na mobil.  Na závěr chci jen dodat, že můj strýc Roman, vyhrál téměř všechny disciplíny" vysvětlil průběh show divácký reportér Zdenda.

Může tohle vůbec někdo přežít? Když už to vypadá že je s krasojízdou konec...šup tam znova a pětně na pár vteřin pod vodu s pasažérem v zadu.Prostě mazec!

 

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

VIDEO DNE: Tenhle vánoční stromek vám doma rozhodně neopadá!

VIDEO DNE: Tenhle vánoční stromek vám doma rozhodně neopadá!
Play

Vánoce za rohem a nastal čas si pořídit vánoční stromek. Máme pro vás pecka strom, který vám prostě jen tak neopadá. Celý článek

VIDEO DNE: Jak se stěhuje pes!

VIDEO DNE: Jak se stěhuje pes!
Play

Sbalit si všechny věci a přesunout je jinam je pro našince někdy dost těžké. Co má ale dělat taková němá tvář, když potřebuje přestěhovat všechny své věci a navíc i vlastní dům! Celý článek

VIDEO DNE: Vánoční stromeček! Natočil Laky Bascur

VIDEO DNE: Vánoční stromeček! Natočil Laky Bascur
Play

Rubrika Video dne už je pomalu naplňována, přibývají zajímavá videa. Dnes jsme se zaměřili na blížící se čas Vánoc. Proto i Vy posílejte videa s vánoční tématikou. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.