Natočvideo

BAHNO SNAD I V ŽALUDKU! Super záběry z autocrossu!

BAHNO SNAD I V ŽALUDKU! Super záběry z autocrossu!

12.11.2014 – Petra Vostatková

Tak to je záděr! Plnou parou v před přímo do díry s bahnem! Sledujte hlavně muže v zadní části vozu! Sedí tam ještě?

Natočili jste podobné super adrenalinové video? Pošlete nám ho i vy, a to přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Super záběry z autocrossu nám poslal divácký reportér Zdenda Daněk. Auto projede strouhou plnou vody a bahna nejméně třikrát a pozor. Na palubě sedí 3 pasažéři, jeden se dokonce drží jen rukama v zadní části terénňáku! 

"Toto video jsem pořídil, na ARO šou v Ředhošti, poblíž Prahy. Závody se konaly od 5.-7.9.2014.Řidičem byl můj strýc Roman Daněk.Tato jízda už byla exhibiční, ale jinak se přez tuto překážku jezdilo.Kritérium bylo projet v co nejkratším čase stanovenou dráhu. Sám jsem se závodu nezůčastnil, jen jsem natáčel a to pouze na mobil.  Na závěr chci jen dodat, že můj strýc Roman, vyhrál téměř všechny disciplíny" vysvětlil průběh show divácký reportér Zdenda.

Může tohle vůbec někdo přežít? Když už to vypadá že je s krasojízdou konec...šup tam znova a pětně na pár vteřin pod vodu s pasažérem v zadu.Prostě mazec!

 

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

VIDEO DNE: Trefit se přímo do brány, se dnes už nenosí

VIDEO DNE: Trefit se přímo do brány, se dnes už nenosí
Play

Penalty, které vidí v evropských ligách, už jsem pro brankáře předvídatelné, musí se přijít s něčím novým, neokoukaným.... Celý článek

PÁNOVÉ, UŽ MÁTE UPLETENÉ "TATARY"? Velikonoční výzdoba je připravena!

PÁNOVÉ, UŽ MÁTE UPLETENÉ
Play

Napečeno, řádná výzdoba za okny, na zahradách a balkonech také připravena a co pomlázky, pánové? Máte již upleteno? Pochlubte se se svými výtvory na stránkách NatočVideo.cz. Celý článek

10 000 Kč si přiletí vyzvednout krkavec HUGO

10 000 Kč si přiletí vyzvednout krkavec HUGO
Play

Divácké zprávy ocenily tentokrát vycvičeného domácího mazlíčka. A nejedná se o psa, ani kočku, ani králíka, ale krkavce Huga. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.