Natočvideo

BÍLÁ PEŘINA přikryla celou republiku! Ztížila život hlavně na vozovkách..

BÍLÁ PEŘINA přikryla celou republiku! Ztížila život hlavně na vozovkách..

05.01.2015 – Petra Vostatková

Konečně začalo pořádně sněžit a bílá pokrývka potrápila hlavně řidiče. Podívejte se na to nejlepší co přinesl pátý lednový den roku 2015.

Zasáhla vás také sněhová kalamita? Video nám můžete poslat i vy, a to přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Náš divácký reportér Pavel Neudert nám poslal dvě videa ze svých cest. Na prvním můžete vidět dva osobní vozy. Jsou přichycené lanem, ale těžko říct které má být tažné.

Na druhém videu Pavla Neuderta uvidíte rozvoz pošty...zapomeňte na auto! Pošťák jede v kalamitě na kole!

Hlavním hrdinou videa reportéra Tomáše Bartoníka je traktor. Dokázal vytáhnout hned dva kamiony ze dvora STK. Řidiči zaparkovali na dvoře a mezitím napadlo asi deset centimetrů sněhu a kamiony už se z místa nemohly dostat. Celá akce podle reportéra trvala 3 hodiny. 

V Jablonci nad Nisou napadlo několik desítek centimetrů sněhu. Aktuální situaci natočil divácký reportér TomášPeřina.

Večerní situaci zaznamenal reportér Luboš Osuský. Silnice bílé a kamiony opět stojí nehybně v kopcích.

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

AKADEMIE NATOČVIDEO.CZ 11. DÍL: Druhy zvuku a práce s nimi

Zvukem jsme se již zabývali několikrát. Rozebírali jsme technické obtíže při nabírání zvuku na mobilní telefon, věnovali jsme se zvuku při natáčení rozhovoru a řešili jsme technickou kvalitu v konfrontaci s jedinečností informace. V této kapitole se podíváme na kvalifikaci zvuku z hlediska zapojení do reportáže. Celý článek

NOVINKY NA SILNICI! Trabant tažený koňmi nebo křižovatka řízená slony

NOVINKY NA SILNICI! Trabant tažený koňmi nebo křižovatka řízená slony
Play

Spřežení vyrobené z trabantu, usměvavý pejsek nebo sloni procházející křižovatkou. Taková videa se odvysílala v Diváckých zprávách na TV Prima. Celý článek

VIDEO DNE: Na co všechno může upozornit značka

VIDEO DNE: Na co všechno může upozornit značka
Play

Co všechno lidi nenapadne. Značka upozorňující na nebezpečí smyku se může lehce proměnit i na něco zcela jiného. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.