Natočvideo

Být talentovaný se vyplatí. Stačí mít HUDEBNÍ SLUCH a prémie je VAŠE!

Být talentovaný se vyplatí. Stačí mít HUDEBNÍ SLUCH a prémie je VAŠE!

01.02.2015 – Tereza Kušová

Vyhrát diváckou prémii může každý. Stačí sledovat svět kolem sebe, něco zajímavého či akčního natočit a poslat nám to. Divácké zprávy sledujte každý den od 19:40 na Primě a v neděli ve stejný čas se dočkáte vyhlášení vítězů a rozdáme stejně jako dnes 20 000 Kč.

1. místo a 10 000 Kč a titul Reportér týdne vyhrává Jan Podraný. Protože má vrozený a přirozený talent, zahrál nám krásně na uši a za to si zaslouží přirozeně ocenění nejvyšší.

Vyhrát můžete i Vy! Stačí něco natočit a poslat nám to přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

2. místo a 5 000 Kč získává Štěpán Kolek za záběry lidské kostry, kterou našel při práci u kostela.

3. místo a 3 000 Kč obdrží divácký reportér Dan Novotný a doufáme, že se o výhru podělí se svým hrdinou z videa. Protože ten je opravdovým hrdinou a za to, co "předvádí" na videu, si malé odškodné zaslouží. Jo, když na lyžích neumíte, tak neumíte, a zkrátka se to nepovede ani podruhé, ani potřetí....

4. místo a 2 000 Kč si zaslouží Pavel Hrabák. Díky kameře v autě natočil řidičku, jak zodpovědně vysazuje teenagera do prostřed kruhového objezdu. Víc bezpečně už to zkrátka nejde.

Dalšími zájemci a hlavně nominovanými diváckými reportéry je na příklad Nikola Marková, která natočila, jak jim za oknem panelákového bytu běhá veverka. Chvilku běhá sem tam, provokuje kočku a pak si zkrátka odletí. Malá selátka natočil zase Zdeněk Rambousek. To přeci nejsou psi a neposlouchají! Kočku sledující Prima ZOOM natočila Julie Podařilová. Divácká reportérka Tereza Kolaříková nám poslala záběry prý čerstvě natřeného plotu. No, nevím....

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

KDYŽ SE NEPOVEDE DOVOLENÁ, aneb moře na ústupu a v nedohlednu..

KDYŽ SE NEPOVEDE DOVOLENÁ, aneb moře na ústupu a v nedohlednu..
Play

Takový ten pocit, když se vydáte s rodinou na krásné místo k moři a místo hrátek ve vlnách uvidíte jen zapíchané jachty v písku...už jste to někdy zažili? Celý článek

VIDEO DNE: Závěr půlnočního překvapení! Natočila Kristýna Posekaná

VIDEO DNE: Závěr půlnočního překvapení! Natočila Kristýna Posekaná
Play

Dámy zbystřete zrak! Půlnoční překvapení určené pouze ženským očím, pánům vstup zakázán. Celý článek

VIDEO DNE: Ta má vyřídilku a teprve oslavila první narozeniny!

VIDEO DNE: Ta má vyřídilku a teprve oslavila první narozeniny!
Play

Co se v mládí naučíš...nebo se toto dědí? Podívejte se na další příspěvek do rubriky VIDEO DNE. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.