Natočvideo

ČERNÝ KOUŘ POHLTIL TÝNEC NAD LABEM! Hořela skládka s kovošrotem!

ČERNÝ KOUŘ POHLTIL TÝNEC NAD LABEM! Hořela skládka s kovošrotem!

05.04.2015 – Petra Vostatková

Požár skládky s kovošrotem vypukl kolem poledne. Silný zápach z plastů a černý kouř se šířily krajinou, hasiči na místě zasahovali přes dvě hodiny.

V blízkosti požáru byli i naši diváčtí reportéři. Martin Cihlář zdokumentoval černý hustý dým z blízkého domu." Zrovna jsme byli na návštěvě a začalo hořet. Začal jsem natáčet asi po pěti munitách od vypuknutí požáru, první hasiči dorazili na místo cca po deseti minutách. Přijeli nejdříve požárníci z Kolína. Hořela skládka kovošrotu. V plamenech musely být plasy, bylo to cítit z kouře." uvedl divácký reportér Martin.

Místo požáru natočil i divácký reportér Anonymus Anonymus

Požár skládky s kovošrotem začal v neděli v poledne. Na místo byly povolány hasičské jednotky z Kolína a také dobrovolní hasiči přímo z Týnce nad Labem. Na místě zasahovalo 10 jednotek profesionálních hasičů a 6 jednotek dobrovolných hasičů. Zásah trval přibližně dvě hodiny. 

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

EXLUZIVNĚ! Způsobil nehodu a ujel! V autě těhotná žena!

EXLUZIVNĚ! Způsobil nehodu a ujel! V autě těhotná žena!
Play

To co se děje na českých silnicích , bere až dech. Bohužel ve špatném smyslu slova. Tyto záběry vás šokují. Přinášíme záznam přímo z on board kamery nabouraného vozu! Příspěvek patří do rubriky VIDEO DNE pro datum 21. ledna. Celý článek

Jak neodvážet stánek vyhrálo prémii 10 000 Kč!

Jak neodvážet stánek vyhrálo prémii 10 000 Kč!
Play

Další týden za námi a prémie rozdány. Kdo si tentokrát odnesl první místo a titul Reportér týdne? Celý článek

MLADŠÍ SOUROZENCI DOMA TRPÍ! Podívejte se na VIDEO DNE

MLADŠÍ SOUROZENCI DOMA TRPÍ! Podívejte se na VIDEO DNE
Play

Máte doma mladšího sourozence nebo jste to byly právě vy, kdo trpěl, když maminka zabouchla dveře? Podívejte se na výstižný příspěvek reportérky Diany Burdové. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.