Natočvideo

ČEŠI SI PORADÍ ZA KAŽDÉ SITUACE! Fošnu na moped a jedeem!

ČEŠI SI PORADÍ ZA KAŽDÉ SITUACE! Fošnu na moped a jedeem!

13.11.2014 – Petra Vostatková

Opět jste nás překvapili svými nápady..A my si je nemůžeme nechat jen pro sebe! Podívejte se na vychytávky, které přišli v posledních dnech k nám do redakce.

Vymysleli jste také vychytávku, která vám pomůže ulehčit si práci? Pošlete nám video i vy, a to přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Říká se, že pravidla jsou od toho, aby se porušovala. Otázka jak moc toto platí při bezpečnosti na silnicích. Motocyklistu natočil a poslal divácký reportér František Vébr. "Dnes jsem byl ve stavebninách v Hranicích v Čechách ( za Aší ), kde přijel tento týpek a chtěl tři trámečky 5x5 cm a 4 metry dlouhé...když se ho prodavačka zeptala,čím to odveze,odpověděl,na motorce...tak jsem mu řekl, že to musím natočit...a tohle je výsledek...snad dojel na místo určení šťastně" uvedl divácký reportér František.

Na tomto videu uvidíte fakt super vychytávku, která se dá lehce aplikovat na stavbách. Poslala nám ji Pavlína Matykiewiczová. Takže pánové, odhoďte lopaty, přisuňte kolečko a bagr práci udělá za vás. Pecka ne?

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

MÁTE OCHOČENÉ ZVÍŘÁTKO? NATOČTE HO!

MÁTE OCHOČENÉ ZVÍŘÁTKO? NATOČTE HO!
Play

Už jsme viděli ochočeného psa, kočku, kozla, straku, dokonce i papouška nebo andulku, i divoké prase. Už jste si ale ochočili motýla? Celý článek

VIDEO DNE: Umí váš kocour pozdravit?

VIDEO DNE: Umí váš kocour pozdravit?
Play

Co všechno dokážete naučit svého domácího mazlíčka? CO takhale ho naučit i něco trošku víc lidského a nepředstavujte si chození na záchod a splachování. Celý článek

Dopravní nehoda v Hladkých Životicích! Vrtulník odvezl těžce zraněného!

Dopravní nehoda v Hladkých Životicích! Vrtulník odvezl těžce zraněného!
Play

Pondělní dopravní nehoda dvou osobních aut na Novojičínsku přivolala všechny složky záchranného systému včetně záchranářského vrtulníku. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.