Natočvideo

ČESKOU REPUBLIKU POKRYL SNÍH, vaše videa odvysílá Česká televize!

ČESKOU REPUBLIKU POKRYL SNÍH, vaše videa odvysílá Česká televize!

23.11.2015 – Tereza Kušová

Martin na bílém koni měl sice pár dní zpoždění, ale přesto dorazil o víkendu 21. - 22. listopadu téměř na každé místo v Česku. Ale pouze a horách se dokáže udržet déle, než jen pár hodin.

Posílali jste nám tak videa prvního sněhu. Taková videa budete moci točit ještě tak dva týdny, protože, co dopadne na zem, taky za pár hodin roztaje a druhý den můžete točit druhý první sníh. První sníh slow-motion natočil taky Ondra Zralý, a to v Dolním Dvoře v Podkrkonoší na Trutnovsku v sobotu 21. listopadu.

Natáčejte záběry sněhu. Sníh může být i kouzelný, natočte ho, jak ho neznáme, představte nám, jak ho vidíte Vy. Zajímají nás i videa, kde sníh už potěšil a lyžuje se na něm, jezdí děti na bobech nebo staví sněhuláka, ale i kde umí už potrápit a začíná být spíše přítěží. Videa posílejte přes aplikaci pro chytré telefony NatočVideo, kterou si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo. My pak videa nabídneme České televizi.

První sníh během víkendu dorazil opravdu do celé republiky. V Chebu ho natáčel Zdeněk Heimlich, u Plzně Vratislav Míšek, v jižních Čechách Margita Stehlíková a v Ostravě, kam dorazil, až v neděli pozdě večer, natáčela první sníh Eva Habáňová.

Díky přívětivějším zimním teplotám a prvnímu sněhu taky už funguje několik zimních středisek a sjezdovek. Zalyžovat si můžete v Beskydech na Pustevnách, v Chřibách ve Stupavě, v Jeseníkách na Andělské hoře, v Jizerských horách dokonce ve dvou střediscích, a to v Ještědu a Obřím sudu. Napadl sníh i v Králickém Sněžníku, tady je provoz ve středisku Dolní Morava zatím omezen pouze na víkendové lyžování. V Krkonoších jsou otevřeny Mladé Buky a Svatý Petr ve Špindlerově Mlýně. Zalyžovat můžete taky podle Sněhové zpravodajství ve Slavkovském lese ve středisku Mariánské lázně.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

VÍKENDOVÝ POBYT V AQUALANDU MORAVIA VYHRÁL ROBERT PIPA!

VÍKENDOVÝ POBYT V AQUALANDU MORAVIA VYHRÁL ROBERT PIPA!
Play

Aqualand Moravia, Divácké zprávy a server NatočVideo.cz pro vás připravily soutěž o víkendový pobyt v Aqualandu Moravia pro celou rodinu! Nejlepší plavecký styl byl vybrán! Celý článek

FRANCIE ŽIVĚ!Z budovy tiskárny se ozvaly výbuchy! Teroristé byli zabiti!

FRANCIE ŽIVĚ!Z budovy tiskárny se ozvaly výbuchy! Teroristé byli zabiti!
Play

Muži pronásledovaní kvůli útoku na Charlie Hebdo unikají, byli zabarikádování s jedním rukojmí v budově tiskárny ve městě Dammartin-en-Goële. Z místa se ozvaly exploze a dělostřelba! Teroristé byli zneškodněni! Rukojmí je naživu a v pořádku! Útočník z pařížského obchodu je rovněž mrtev a bohužel i jeho čtyři rukojmí. Celý článek

Zvláštní úkaz v Praze...LABUŤ SI VEGETÍ PŘÍMO NA MOSTĚ LEGIÍ!

Zvláštní úkaz v Praze...LABUŤ SI VEGETÍ PŘÍMO NA MOSTĚ LEGIÍ!
Play

Provoz na mostě Legií nikterak nevyrušil labuť, která si udělala pohodu přímo uprostřed chodníku. Stala se středem zájmu procházejících. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.