Natočvideo

Cestou, necestou! I CESTÁŘI OBČAS MAJÍ OPIČKU a dnes za to i odměnu

Cestou, necestou! I CESTÁŘI OBČAS MAJÍ OPIČKU a dnes za to i odměnu

01.03.2015 – Tereza Kušová

Vyhrát diváckou prémii může každý. Stačí sledovat svět kolem sebe, něco zajímavého či akčního natočit a poslat nám to. Divácké zprávy sledujte každý den od 19:40 na Primě a v neděli ve stejný čas se dočkáte vyhlášení vítězů a rozdáme stejně jako dnes 20 000 Kč.

1. místo a 10 000 Kč a titul Reportér týdne vyhrává Jakub Till za znázornění práce českých silničářů. Ne vždy se povede nakreslit čáru rovně, že?

Vyhrát můžete i Vy! Stačí něco natočit a poslat nám to přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

2. místo a 5 000 Kč získává Michal Jeříbek za jeho návod, jak unavit dítě. Koho by napadlo, že stejný princip na zabavení kočky či psa, může stači i na malé dítě. Vemte laser a sviťte.

3. místo a 3 000 Kč obdrží divácký reportér Hana Kuntošová za natočení vtipného půlnočního překvapení hasiček z Borovic u Mnichova Hradiště. Aquabely to mají v moři asi těžké...

4. místo a 2 000 Kč si zaslouží David Motyčka, nebo spíš jeho andulka, která to rozdýchává asi ještě teď. Už jste se někdy topili ve skleničce s vodou? To není žádná sranda!

Nesmíme zapomínat, že tím Divácké zprávy nekončí. Odvysílána byla další videa a máme tedy další kandidáty na Reportéra týdne. Dominik Skála si s kamarády hrál na Supermana. Hrál?! Co myslíte? Nominaci si také zaslouží Matěj Kiš za svou primáckou píseň. Už jste někdy káceli stromy? Maminka Ladislava Ouřetského to zvládá i v sedmdesáti! A co si tak dát domácí masáž? Stačí jedno silné dítě, váleček a výsledek je tady. Inspirovat se můžete videem od Reneho Smahela. Taky už se k vám zatoulal někdy ježeček? Ale až do domu jste ho asi nepozvali. Takovou chybu udělali u Terezy Tylové. A jejich pes už chudák neměl, co jíst.

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

UKAŽTE JAK VAŠE MĚSTO ŽIJE! Máme zájem o videa s kulturní tématikou!

UKAŽTE JAK VAŠE MĚSTO ŽIJE! Máme zájem o videa s kulturní tématikou!
Play

Nezáleží na tom jak je vaše město, městečko či vesnice veliká. Všude se něco děje a server Natočvideo.cz chce být při tom! Zajímají nás výstavy, koncerty, ale také místní zvyky a tradice. Staňte se opravdovými reportéry! Celý článek

VIDEO TÝDNE: Roj včel v Jirkově natočil Stanislav Gabčo! Získává 5000 korun

VIDEO TÝDNE: Roj včel v Jirkově natočil Stanislav Gabčo! Získává 5000 korun
Play

Jirkovem na Chomutovsku se prohnal roj včel. Na místě byl i reportér serveru NatočVideo.cz, který celou situaci zdokumentoval a poslal na naše stránky. Za svá videa získává pětitisícovou prémii. Celý článek

VIDEO DNE: Divočák chtěl jet asi na výlet

VIDEO DNE: Divočák chtěl jet asi na výlet
Play

Kuriózní podívanou zažili zaměstnanci Infocentra Českých drah, když jim do kanceláře vběhlo divoké zvíře. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.