Natočvideo

Cestou, necestou! I CESTÁŘI OBČAS MAJÍ OPIČKU a dnes za to i odměnu

Cestou, necestou! I CESTÁŘI OBČAS MAJÍ OPIČKU a dnes za to i odměnu

01.03.2015 – Tereza Kušová

Vyhrát diváckou prémii může každý. Stačí sledovat svět kolem sebe, něco zajímavého či akčního natočit a poslat nám to. Divácké zprávy sledujte každý den od 19:40 na Primě a v neděli ve stejný čas se dočkáte vyhlášení vítězů a rozdáme stejně jako dnes 20 000 Kč.

1. místo a 10 000 Kč a titul Reportér týdne vyhrává Jakub Till za znázornění práce českých silničářů. Ne vždy se povede nakreslit čáru rovně, že?

Vyhrát můžete i Vy! Stačí něco natočit a poslat nám to přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

2. místo a 5 000 Kč získává Michal Jeříbek za jeho návod, jak unavit dítě. Koho by napadlo, že stejný princip na zabavení kočky či psa, může stači i na malé dítě. Vemte laser a sviťte.

3. místo a 3 000 Kč obdrží divácký reportér Hana Kuntošová za natočení vtipného půlnočního překvapení hasiček z Borovic u Mnichova Hradiště. Aquabely to mají v moři asi těžké...

4. místo a 2 000 Kč si zaslouží David Motyčka, nebo spíš jeho andulka, která to rozdýchává asi ještě teď. Už jste se někdy topili ve skleničce s vodou? To není žádná sranda!

Nesmíme zapomínat, že tím Divácké zprávy nekončí. Odvysílána byla další videa a máme tedy další kandidáty na Reportéra týdne. Dominik Skála si s kamarády hrál na Supermana. Hrál?! Co myslíte? Nominaci si také zaslouží Matěj Kiš za svou primáckou píseň. Už jste někdy káceli stromy? Maminka Ladislava Ouřetského to zvládá i v sedmdesáti! A co si tak dát domácí masáž? Stačí jedno silné dítě, váleček a výsledek je tady. Inspirovat se můžete videem od Reneho Smahela. Taky už se k vám zatoulal někdy ježeček? Ale až do domu jste ho asi nepozvali. Takovou chybu udělali u Terezy Tylové. A jejich pes už chudák neměl, co jíst.

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

LEDNÍ MEDVĚD SKOČIL EXKLUZIVNÍ ŠIPKU DO VODY! Viděno v ZOO Praha!

LEDNÍ MEDVĚD SKOČIL EXKLUZIVNÍ ŠIPKU DO VODY! Viděno v ZOO Praha!
Play

Také jste žili v představách že ve výběhu ledních medvědů pražské zoo se toho moc neděje? Vyvedeme vás z omylu následujícím videem! Celý článek

JAPONSKÝ SPECIÁL: Představíme Pachinko a ukážeme šokující burzu štěňat!

JAPONSKÝ SPECIÁL: Představíme Pachinko a ukážeme šokující burzu štěňat!
Play

Naši diváčtí reportéři jsou prostě všude a to doslova! Máme pro vás dvě skvělé reportáže až z dalekého Japonska! Zavedeme vás na místo, kde to zlaťáky jen cinká a také na burzu, kde se prodávají štěňátka, pro nás velmi neobvyklým až smutným způsobem. Celý článek

SRÁŽKA VLAKU s osobním vozem ve Stochově! Na místě záchranné složky!

SRÁŽKA VLAKU s osobním vozem ve Stochově! Na místě záchranné složky!
Play

Osobní vlak srazil na přejezdu ve Stochově osobní vozidlo. Doprava na dvě hodiny zastavena. Na místě zasahovaly záchranné složky. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.