Natočvideo

Divočák v Infocentru Českých drah vybojoval 10.000 Kč!

Divočák v Infocentru Českých drah vybojoval 10.000 Kč!

11.01.2015 – Petra Vostatková

V neděli jsme tradičně rozdávali prémie v hodnotě 20.000 Kč v Diváckých zprávách na Primě. Divácké zprávy a server NatočVideo.cz rozdělily bonus mezi čtyři výherce. Kteří to jsou?

Prémii může získat každý!  Pošlete nám příspěvek i vy, a to přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Bezkonkurenční zásah policie při odchytu divočáka v Infocentru Českých drah natočila divácká reportérka Alena Sládková. Video si odnáší prémii 10.000 korun.

Druhé místo a prémii v hodnotě 5000 korun vybojoval divácký reportér Milan Žižka, který nás seznámil s novým druhem sanitek v České republice.

Třetí místo a prémie 3000 korun patří do rukou divácké reportérky Kristýny Ondrové. Přišel na ni noční hlad a protože kvůli vichřici nešel proud, poradila si po svím. Palčinky na svíčkách.

Prémii 2000 korun za čtvrté místi získává želvička bojovnice, která se teprve vylíhla na svět. Celý proces zaznamenal reportér Lubomír Uchnar.

Vítězůmm gratulujeme a těšíme se na další vaše příspěvky. 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

DOJEMNÉ: Děti zachraňují lidské životy! V Chodově u Karlových Varů!

DOJEMNÉ: Děti zachraňují lidské životy! V Chodově u Karlových Varů!
Play

Čas je nejcennější, co člověk má...ano je potřeba si to uvědomit než se člověk rozhodne riskovat. Přinášíme vám partu úžasných dětí, které vědí, jak život zachránit! Celý článek

V NOCI VSTOUPILA DO POKOJE! Kudlanka hledala potravu u naší reportérky!

V NOCI VSTOUPILA DO POKOJE! Kudlanka hledala potravu u naší reportérky!
Play

Noční návštěvy hmyzu jsou v letních měsících na denním pořádku, o to víc v těchto parných dnech. Takovou návštěvu by ale čekal málokdo. Mezi futry se objevila ve dvě ráno kudlanka! Celý článek

VIDEO DNE: Vánoční stromeček! Natočila Simona Kastnerová

VIDEO DNE: Vánoční stromeček! Natočila Simona Kastnerová
Play

Posílejte Vaše nejlepší videa s označením #VIDEODNE a když nás Váš výtvor pobaví, šokuje nebo jiným způsobem oslní, uvidíte ho v rubrice Video dne. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.