Natočvideo

Divočáků v lese se nezalekl a natočil je! Tonda Hemzal získal 10.000 korun

Divočáků v lese se nezalekl a natočil je! Tonda Hemzal získal 10.000 korun

08.03.2015 – Petra Vostatková

Neděle znamená jediné, Divácké zprávy a server NatočVideo.cz rozdávají prémii 20.000 korun. Tentokrát jsme pro desetitisícovou prémii vyrazili do lesa za divočáky.

Pravidelně každou neděli rozdáváme na Primě v Diváckých zprávách 20.000 korun čtyřem diváckým reportérům. Prémii můžete získat i vy! Video nám pošlete přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

1. místo, prémie 10.000 korun

První místo získalo video plné divočáků. Pořádnou rodinku potkal v lese divácký reportér Tonda Hemzal. Divočáky natočil a poslal na naše stránky www.natocvideo.cz a v Diváckých zprávách obsadil pro tento týden první pozici.

2. místo, prémie 5000 korun

Pořádnou ránu zaznamenal divácký reportér Miloslav Cerha. na popleářském plese. O hlavní cenu v tombole - jak jinak než popelnici, soutěžili dva páry. Jeden se do cíle nedostal. Cílovou rovinku pán nevybral a manželka málem dostala otřes mozku.

3.místo, prémie 3000 korun

Číslo 5 žije! Máme důkaz, který poslal Ján Rejta. Daroval robůtkovi život! Ze zadní strany vmontoval radio. Celá výroba trvala 14 dní.

4. místo, prémie 2000 korun

Tohle zvládnou jen opravdoví machři. Těžko říct, zda tito dva sportovci spíše tíhnou k fotbalu či basketu, ale to není důležité. Divácký reportér Jiří Ondráček získává dvoutisícovou prémii.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

KOUZLO NEBO PODVOD! Kuličky součástí Diváckých zpráv a kamionu

KOUZLO NEBO PODVOD! Kuličky součástí Diváckých zpráv a kamionu
Play

Víkendové zpravodajské vysílání z kamionu nezapomnělo ani na vás, na reportéry Diváckých zpráv, a tak jsme mohli vidět kocoura, jak sleduje TV Primu a kouzelníka. Celý článek

VIDEO DNE: Bábinka na Travesty show! Takovou show jste ještě neviděli!

VIDEO DNE: Bábinka na Travesty show! Takovou show jste ještě neviděli!
Play

Už jste byli na Travesty show? Zábavu obstarávají muži. Někdy ji však mohou zajistit i ženy. Celý článek

VIDEO DNE: Aquabelu napadl žralok, zasahovala pobřežní hlídka!

VIDEO DNE: Aquabelu napadl žralok, zasahovala pobřežní hlídka!
Play

Nejedná se o žádnou hororovou scénu, ale o maturitní vystoupení. Parádní půlnoční vystoupení na Zástěrkovém plese patří do rubriky VIDEO DNE. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.