Natočvideo

Divočáků v lese se nezalekl a natočil je! Tonda Hemzal získal 10.000 korun

Divočáků v lese se nezalekl a natočil je! Tonda Hemzal získal 10.000 korun

08.03.2015 – Petra Vostatková

Neděle znamená jediné, Divácké zprávy a server NatočVideo.cz rozdávají prémii 20.000 korun. Tentokrát jsme pro desetitisícovou prémii vyrazili do lesa za divočáky.

Pravidelně každou neděli rozdáváme na Primě v Diváckých zprávách 20.000 korun čtyřem diváckým reportérům. Prémii můžete získat i vy! Video nám pošlete přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

1. místo, prémie 10.000 korun

První místo získalo video plné divočáků. Pořádnou rodinku potkal v lese divácký reportér Tonda Hemzal. Divočáky natočil a poslal na naše stránky www.natocvideo.cz a v Diváckých zprávách obsadil pro tento týden první pozici.

2. místo, prémie 5000 korun

Pořádnou ránu zaznamenal divácký reportér Miloslav Cerha. na popleářském plese. O hlavní cenu v tombole - jak jinak než popelnici, soutěžili dva páry. Jeden se do cíle nedostal. Cílovou rovinku pán nevybral a manželka málem dostala otřes mozku.

3.místo, prémie 3000 korun

Číslo 5 žije! Máme důkaz, který poslal Ján Rejta. Daroval robůtkovi život! Ze zadní strany vmontoval radio. Celá výroba trvala 14 dní.

4. místo, prémie 2000 korun

Tohle zvládnou jen opravdoví machři. Těžko říct, zda tito dva sportovci spíše tíhnou k fotbalu či basketu, ale to není důležité. Divácký reportér Jiří Ondráček získává dvoutisícovou prémii.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

JINÝ KRAJ, JINÝ MRAV! POCHOUTKY Z ČÍNY vás dostanou! Ještě se to hemží!

JINÝ KRAJ, JINÝ MRAV! POCHOUTKY Z ČÍNY vás dostanou! Ještě se to hemží!
Play

Není nad svíčkovou a knedlo, zelo vepřo. Nebo byste snad upraženým pavoukům a škorpionům neodolali? Celý článek

JAK ZPROVOZNIT VE SNĚHU KOČÁREK ČI INVALIDNÍ VOZÍK? Pomohou lyže i sáně

JAK ZPROVOZNIT VE SNĚHU KOČÁREK ČI INVALIDNÍ VOZÍK? Pomohou lyže i sáně
Play

I několik čísel sněhu může pro maminky s kočárkem či handikepované způsobit nemalé obtíže. Je však si v takové situaci poradit, tak jako to udělali naši diváčtí reportéři. Celý článek

V CHRUDIMI se bát tmy nemusí...mají tam LAMPOVÉ ulice

V CHRUDIMI se bát tmy nemusí...mají tam LAMPOVÉ ulice
Play

Taky vám je nepříjemné, procházet ulicemi, které jsou málo osvětlené? V Chrudimi vás to rozhodně potkat nemůže, na pár metrech čtverečních tam najdete hned tři. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.