Natočvideo

DIVOČINA uprostřed náměstí! TO JE MAZEC!

DIVOČINA uprostřed náměstí! TO JE MAZEC!

27.02.2015 – Tereza Kušová

Jestli léto nebo zima, to je úplně jedno. Když si chcete užít pěkný den, vytáhněte bazén, naplňte ho vodou, nafoukněte lehátko a šup do plavek.

Když se chcete veřejně znemožnit, tak ten bazén naplňte uprostřed náměstí. Očitým svědkem takovéto akce byl třeba Tomáš Červinka.

Posílejte nám zajímavé video-úlovky. Staňte se diváckým reportérem a sledujte Divácké zprávy každý den na TV Prima v 19:40. Video nám pošlete přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, kterou si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Koupat se můžete i doma. Jako kachna a kachnička.... Holky vědí, že doma je to nejlepší. Potvrdit jim to může i Kristina Valterová.

Tvrdý spánek je základem každého zdravého odpočinku. To asi ví kočka Michaely Cihelkové.

Jak umíte vařit? Žádný učený z nebe nespadl. Ale správně si něco usmažit, či opéct na pánvičce, asi nemusí být těžké. A takovou malou vychytávku vám může poradit i mistr kuchařského umění George. Pak si náležitě prostřete. Správné stolování je základem každého dobrého jídla, že Milane?

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

VIDEO z nehody dvou aut na D1! EXKLUZIVNĚ hned po nehodě

VIDEO z nehody dvou aut na D1! EXKLUZIVNĚ hned po nehodě
Play

V neděli 15. 3. uzavřela nehoda dvou aut dálnici D1 směrem na Brno. Nehoda se stala na 11. kilometru, průjezdný byl pouze levý jízdní pruh. Provoz byl plně obnoven v 10:45. Celý článek

Jak neodvážet stánek vyhrálo prémii 10 000 Kč!

Jak neodvážet stánek vyhrálo prémii 10 000 Kč!
Play

Další týden za námi a prémie rozdány. Kdo si tentokrát odnesl první místo a titul Reportér týdne? Celý článek

IVAN MLÁDEK S LENKOU FILIPOVOU už můžou do důchodu! Tady jsou nástupci!

IVAN MLÁDEK S LENKOU FILIPOVOU už můžou do důchodu! Tady jsou nástupci!
Play

Děti ztrácí zábrany a o to víc to platí v případě, když se hraje na kytary a zpívá se. Máme pro vás hudební talenty posledních dní a věřte, že jejich slavní předchůdci už svoje řemeslo v klidu můžou pověsit na hřebík! Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.