Natočvideo

Evropské hry jsou pro český tým teď trošku sušší, dočkáme se další medaile?

Evropské hry jsou pro český tým teď trošku sušší, dočkáme se další medaile?

19.06.2015 – Tereza Kušová

Od úterý stále český tým vyslaný na Evropské hry v Baku drží počet medailí na trojce - jednu stříbrnou a dvě bronzovou. Přitom dvě z nich nosí na krku Martin Fuksa. Dočkáme se dalších medailových nadějí?

Možná pomůže pomyslné střídání stráží. Ve čtvrtek totiž do Ázerbájdžánu přiletěla čerstvá posila v podobě badmintonistů, střelců, šermířů, silničních cyklistů a basketbalistů. Celkem přiletělo 44 sportovců a trenérů. Když už letadlo v Baku přistálo, tak na sovu palubu vzalo sportovce, kteří na hrách už dohráli, zpět do Prahy se taky vydalo 45 sportovců a mezi nimi i rychlostní kanoista Martin Fuksa se svými dvěma medailemi.

Zatímco středa byla ve znamení kvalifikací a rozehrávek, ve čtvrtek se jela cyklistika. V časovce se Zuzana Neckářová umístila na 27. místě, což není výsledek, na který myslela. Během jízdy dostala defekt a do cíle finišovala s bolavým ramenem. Přesto Zuzka nešetřila úsměvem a ledasco na sebe prozradila. "Na silnici závodím teprve druhý rok. Před pěti lety jsem začala na horských kolech jako amatér a minulý rok mě objevil reprezentační trenér, když jsem začala dělat výsledky na silnici. Od té doby se zlepšuju a dostala jsem se až sem," řekla pro olympic.cz.

O Zuzce také víme, že dělá ve farmacii, a to konkrétně v rodinném podniku. Kvůli Evropským hrám v Baku si musela vzít dovolenou. Zatím má na prvním místě kolo, ví ale, že jednou bude na prvním místě práce.

Zajímavou disciplínou na hrách je trampolína. Máme v ní dokonce hned dvojité zastoupení. Z kvalifikace se ve středu neprobojoval ani Martin Pelc, ani Naim Ashhab. " My jsme sem jeli s tím, že dostat se do finále by byla třešnička na dortu. Důležité bylo zaskákat tak, jak umíme, a to si myslím, že se povedlo," řekl po kvalifikaci Naim. Kluky čeká v pátek skákání dvojic a v to vkládají větší naděje.

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

A TOTO JE CO? Zbloudilý Holanďan v protisměru?

A TOTO JE CO? Zbloudilý Holanďan v protisměru?
Play

A máme tady zase jednu pecku z českých vozovek. Ano, opět auto v protisměru a ne ledajaké! Celý článek

VIDEO DNE: Šílené předjíždění za plného provozu!

VIDEO DNE: Šílené předjíždění za plného provozu!
Play

Nově jsme pro Vás vytvořili rubriku VIDEO DNE! Tím se může stát kterékoli video, takže neváhejte a natáčejte a hlavně posílejte videa. Celý článek

TAK TO JE PECKA! CHATRČ prorostlá stromy má vlastní kamerový systém!

TAK TO JE PECKA! CHATRČ prorostlá stromy má vlastní kamerový systém!
Play

Na první pohled by člověk řekl, že to může být tak obydlí pro lidi bez domova, nebo jakási málo používaná chatička. Omyl! Tato má vlastní kamerový systém! Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.