Natočvideo

Evropské hry jsou pro český tým teď trošku sušší, dočkáme se další medaile?

Evropské hry jsou pro český tým teď trošku sušší, dočkáme se další medaile?

19.06.2015 – Tereza Kušová

Od úterý stále český tým vyslaný na Evropské hry v Baku drží počet medailí na trojce - jednu stříbrnou a dvě bronzovou. Přitom dvě z nich nosí na krku Martin Fuksa. Dočkáme se dalších medailových nadějí?

Možná pomůže pomyslné střídání stráží. Ve čtvrtek totiž do Ázerbájdžánu přiletěla čerstvá posila v podobě badmintonistů, střelců, šermířů, silničních cyklistů a basketbalistů. Celkem přiletělo 44 sportovců a trenérů. Když už letadlo v Baku přistálo, tak na sovu palubu vzalo sportovce, kteří na hrách už dohráli, zpět do Prahy se taky vydalo 45 sportovců a mezi nimi i rychlostní kanoista Martin Fuksa se svými dvěma medailemi.

Zatímco středa byla ve znamení kvalifikací a rozehrávek, ve čtvrtek se jela cyklistika. V časovce se Zuzana Neckářová umístila na 27. místě, což není výsledek, na který myslela. Během jízdy dostala defekt a do cíle finišovala s bolavým ramenem. Přesto Zuzka nešetřila úsměvem a ledasco na sebe prozradila. "Na silnici závodím teprve druhý rok. Před pěti lety jsem začala na horských kolech jako amatér a minulý rok mě objevil reprezentační trenér, když jsem začala dělat výsledky na silnici. Od té doby se zlepšuju a dostala jsem se až sem," řekla pro olympic.cz.

O Zuzce také víme, že dělá ve farmacii, a to konkrétně v rodinném podniku. Kvůli Evropským hrám v Baku si musela vzít dovolenou. Zatím má na prvním místě kolo, ví ale, že jednou bude na prvním místě práce.

Zajímavou disciplínou na hrách je trampolína. Máme v ní dokonce hned dvojité zastoupení. Z kvalifikace se ve středu neprobojoval ani Martin Pelc, ani Naim Ashhab. " My jsme sem jeli s tím, že dostat se do finále by byla třešnička na dortu. Důležité bylo zaskákat tak, jak umíme, a to si myslím, že se povedlo," řekl po kvalifikaci Naim. Kluky čeká v pátek skákání dvojic a v to vkládají větší naděje.

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

VIDEO DNE: Pomáhat druhým může trošku bolet. ALE TEN POCIT!

VIDEO DNE: Pomáhat druhým může trošku bolet. ALE TEN POCIT!
Play

Darovat krev je pro řadu lidí především dobrým pocitem nějak pomoci. Darovat přitom může témě každý, a to od osmnácti let. V některých zařízeních až pětkrát ročně. Celý článek

MALÍ POMOCNÍCI v Diváckých zprávách!

MALÍ POMOCNÍCI v Diváckých zprávách!
Play

Staňte se diváckým reportérem a můžete vyhrát zajímavý peněžitý obnos. Nezáleží na tom, co natočíte. Točte cokoliv, co Vás napadne. Nápad se cení a nikdy nevíte, třeba právě Vaše video bude odvysílané v Diváckých zprávách, které můžete vidět denně na Primě od 19:40. Celý článek

ZASE JSME JE POLIDŠTILI! Psi, co zastanou člověka i na nákupech!

ZASE JSME JE POLIDŠTILI! Psi, co zastanou člověka i na nákupech!
Play

Každý den nám dokazujete, jak jsou pro vás domácí mazlíčci důležití a jak vám nahrazují lidské kamarády. Dnes jsme pro vás vybrali dva důkazní materiály, že psi jsou nástupci lidí! Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.