Natočvideo

EXKLUZIVNĚ! Herec CUBA GOODING Jr. natočen v Cannes!

EXKLUZIVNĚ! Herec CUBA GOODING Jr. natočen v Cannes!

15.10.2014 – Petra Vostatková

Americký herec CUBA GOODING Jr. zpíval na večírku v Cannes, my přinášíme unikátní záběry přímo od piana!

Ve francouzském Cannes právě probíhá televizní festival MIPCOM, který hostí televizní společnosti z celého svšta včetně hereckých hvězd. Letos pozvání přijala Elizabeth Taylor a herci Donald Sutherland a právě zmiňovaný Cuba Gooding Jr. 

Server NatočVideo.cz má na festivalu také své zastoupení a náš kolega Jakub Liška zažil věc vskutku nevídanou! Zazpíval si s hercem Cubou Goodingem Jr.! "Cubu jsem potkal poprvé večer na baru jedné z restaurací na promenádě. Došlo k tomu celkem vtipně, protože jsem šel omylem zaplatit do jiné restaurace." popisuje Jakub.

Podruhé ho potkal ješte ten večer v Grand Hotelu. "Hrál tam na klavír jeden kluk a my jsme se k němu přidali a zpívali tam s ním. Poté se v baru Grand Hotelu objevil i Cuba Gooding Jr.. Pozvali jsme ho k pianu a on neváhal a šel." Klavírista začal hrát a vyzval Cubu ke zpěvu. 

"Nikdo z přítomných včetně mě nečekal takový výkon.  To co předvedl bylo neskutečné. Hlavně ta atmosféra, bylo nás tam dohromady jen osm. Je to pro mne nezapomenutelný zážitek a bylo to prostě super." uvedl Jakub.

Oscarový herec Cuba Gooding Jr. si zahrál v desítkách filmů. Mezi nejznámější patří snímek Cesta do Ameriky, kde si zahrál po boku Eddieho Murphyho.  Dále také ve filmu Chlapci ze sousedství a ve filmu Komorník.  Oscara získal za vedlejší roli ve filmu Jerry Maguire. 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

Zaujmout své publikum umí především diváčtí reportéři z Divošek

Zaujmout své publikum umí především diváčtí reportéři z Divošek
Play

Jak zaujmout, není tak těžké. Stačí najít to, v čem jste dobří. Každý má talent na něco jiného. Někdo je sportovec, někdo bavič, někdo umí mluvit. Před kamerou předveďte to nejlepší, co ve Vás je. Celý článek

Vranovský kostel se dočkal i své druhé věže. MÁME UNIKÁTNÍ ZÁBĚRY PŘESUNU!

Vranovský kostel se dočkal i své druhé věže. MÁME UNIKÁTNÍ ZÁBĚRY PŘESUNU!
Play

Kostel ve Vranově u Brna se během 3 let dočkal opravy obou svých věží. Rekonstrukce stála 5 milionů korun. Záběry z přesunu druhé věže zpět na kostel natočil divácký reportér Radek Zouhar. Celý článek

VIDEO DNE: Závěr půlnočního překvapení! Natočila Kristýna Posekaná

VIDEO DNE: Závěr půlnočního překvapení! Natočila Kristýna Posekaná
Play

Dámy zbystřete zrak! Půlnoční překvapení určené pouze ženským očím, pánům vstup zakázán. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.