Natočvideo

EXKLUZIVNĚ! Herec CUBA GOODING Jr. natočen v Cannes!

EXKLUZIVNĚ! Herec CUBA GOODING Jr. natočen v Cannes!

15.10.2014 – Petra Vostatková

Americký herec CUBA GOODING Jr. zpíval na večírku v Cannes, my přinášíme unikátní záběry přímo od piana!

Ve francouzském Cannes právě probíhá televizní festival MIPCOM, který hostí televizní společnosti z celého svšta včetně hereckých hvězd. Letos pozvání přijala Elizabeth Taylor a herci Donald Sutherland a právě zmiňovaný Cuba Gooding Jr. 

Server NatočVideo.cz má na festivalu také své zastoupení a náš kolega Jakub Liška zažil věc vskutku nevídanou! Zazpíval si s hercem Cubou Goodingem Jr.! "Cubu jsem potkal poprvé večer na baru jedné z restaurací na promenádě. Došlo k tomu celkem vtipně, protože jsem šel omylem zaplatit do jiné restaurace." popisuje Jakub.

Podruhé ho potkal ješte ten večer v Grand Hotelu. "Hrál tam na klavír jeden kluk a my jsme se k němu přidali a zpívali tam s ním. Poté se v baru Grand Hotelu objevil i Cuba Gooding Jr.. Pozvali jsme ho k pianu a on neváhal a šel." Klavírista začal hrát a vyzval Cubu ke zpěvu. 

"Nikdo z přítomných včetně mě nečekal takový výkon.  To co předvedl bylo neskutečné. Hlavně ta atmosféra, bylo nás tam dohromady jen osm. Je to pro mne nezapomenutelný zážitek a bylo to prostě super." uvedl Jakub.

Oscarový herec Cuba Gooding Jr. si zahrál v desítkách filmů. Mezi nejznámější patří snímek Cesta do Ameriky, kde si zahrál po boku Eddieho Murphyho.  Dále také ve filmu Chlapci ze sousedství a ve filmu Komorník.  Oscara získal za vedlejší roli ve filmu Jerry Maguire. 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

VIDEO DNE: Plesk motorkou přímo do lampy!

VIDEO DNE: Plesk motorkou přímo do lampy!
Play

Projížďka na motorce a pózování pro kameru, to je prostě dřina a nedá se prostě stihnout všechno najednou! Uvidíte VIDEO DNE! Celý článek

Reportéry týdne jsou autoři videí POŽÁRU VE VALAŠSKÉM MEZIŘÍČÍ

Reportéry týdne jsou autoři videí POŽÁRU VE VALAŠSKÉM MEZIŘÍČÍ
Play

I tentokrát se rozdávalo 20 000 Kč za nejlepší videa odvysílána v tomto týdnu v Diváckých zprávách na Primě, které můžete vidět denně od 19:40. První a druhé místo se však rozdělila mezi tři reportéry týdne. Celý článek

NA MLADOBOLESLAVSKU A OPAVSKU HOŘELY LESY! Důsledek tropů a sucha!

NA MLADOBOLESLAVSKU A OPAVSKU HOŘELY LESY! Důsledek tropů a sucha!
Play

Rekordní teploty a hlavně sucho, které Česko nepamatuje posledních 12 let jsou příčinou častých požárů. Výstrahu vydal i Český hydrometeorologický ústav. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.