Natočvideo

EXKLUZIVNĚ! Herec CUBA GOODING Jr. natočen v Cannes!

EXKLUZIVNĚ! Herec CUBA GOODING Jr. natočen v Cannes!

15.10.2014 – Petra Vostatková

Americký herec CUBA GOODING Jr. zpíval na večírku v Cannes, my přinášíme unikátní záběry přímo od piana!

Ve francouzském Cannes právě probíhá televizní festival MIPCOM, který hostí televizní společnosti z celého svšta včetně hereckých hvězd. Letos pozvání přijala Elizabeth Taylor a herci Donald Sutherland a právě zmiňovaný Cuba Gooding Jr. 

Server NatočVideo.cz má na festivalu také své zastoupení a náš kolega Jakub Liška zažil věc vskutku nevídanou! Zazpíval si s hercem Cubou Goodingem Jr.! "Cubu jsem potkal poprvé večer na baru jedné z restaurací na promenádě. Došlo k tomu celkem vtipně, protože jsem šel omylem zaplatit do jiné restaurace." popisuje Jakub.

Podruhé ho potkal ješte ten večer v Grand Hotelu. "Hrál tam na klavír jeden kluk a my jsme se k němu přidali a zpívali tam s ním. Poté se v baru Grand Hotelu objevil i Cuba Gooding Jr.. Pozvali jsme ho k pianu a on neváhal a šel." Klavírista začal hrát a vyzval Cubu ke zpěvu. 

"Nikdo z přítomných včetně mě nečekal takový výkon.  To co předvedl bylo neskutečné. Hlavně ta atmosféra, bylo nás tam dohromady jen osm. Je to pro mne nezapomenutelný zážitek a bylo to prostě super." uvedl Jakub.

Oscarový herec Cuba Gooding Jr. si zahrál v desítkách filmů. Mezi nejznámější patří snímek Cesta do Ameriky, kde si zahrál po boku Eddieho Murphyho.  Dále také ve filmu Chlapci ze sousedství a ve filmu Komorník.  Oscara získal za vedlejší roli ve filmu Jerry Maguire. 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

PROHLÍŽEL MOBIL NEBO ŠTELOVAL RÁDIO? Tak se parkuje v Písku!

PROHLÍŽEL MOBIL NEBO ŠTELOVAL RÁDIO? Tak se parkuje v Písku!
Play

Tentokrát se zaměřily na exkluzivní písecké parkování a také na dokonalou odtahovou službu! Celý článek

ZÁSAH HASIČŮ ZBLÍZKA! Exkluzivní záběry přímo ze zásahu u požáru kůlny!

ZÁSAH HASIČŮ ZBLÍZKA! Exkluzivní záběry přímo ze zásahu u požáru kůlny!
Play

Je členem hasičského sboru, tentokrát vzal místo hadice do ruky kameru a točil. Podívejte se na video reportéra Tomáše Hradečného přímo ze zásahu u hořící kůlny v Berunicích. Celý článek

VIDEO DNE: Pod vlivem se projeli v Tatře! A ještě se při tom natočili!

VIDEO DNE: Pod vlivem se projeli v Tatře! A ještě se při tom natočili!
Play

Alkohol dodává kuráž a ani v tomto případě tomu nebylo jinak. Jenže naši aktéři si sedli za volant a navíc poslali důkaz na stránky NatočVideo.cz! Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.