Natočvideo

Exkluzivní záběry záchrany horolezce v Dolním Žlebu! Na místě vrtulník!

Exkluzivní záběry záchrany horolezce v Dolním Žlebu! Na místě vrtulník!

28.05.2015 – Petra Vostatková

Pro laika neobvyklá záchranná akce, pro místní jev, který dobře znají. Horolezci často podceňují pískovcová skaliska na Děčínsku.

Jste právě u aktuální zpravodajské situace? Natočte video a pošlete ho přes aplikaci pro chytré telefony NatočVideo, kterou si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Zpravodajské záběry poslal divácký reportér Martin Hruboň, který právě v této oblasti bydlí. "Stalo se to, že horolezci chtěli zdolat jednu ze skal, které u nás máme. A při výstupu se bohužel nekdě nad nim uvolnil kámen, který mu spadl na hlavu. Letěla pro něj helikoptéra a pod skalami stáli i hasiči. Informace mám ale od lidí." vysvětlil situaci v Dolním Žlebu. 

Reportér Martin redakci NatočVideo také upozornil na fakt, že toto rozhodně není ojedinělý zásah. Potvrdil, že takové manévry se u skal stávají často, jelikož horolezci mnohdy podceňují pískovcové skály a vrhají se do neznáma. Jak uvedl u jednoho ze svých příspěvků, helikoptéra v tomto místě zasahovala již podruhé tento měsíc. 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

VIDEO DNE: Pozor na energy drinky! Podvod jak hrom!

VIDEO DNE: Pozor na energy drinky! Podvod jak hrom!
Play

Tak to tady ještě nebylo! Koupíte si energy drink a pod obalem se skrývá úplně jiná plechovka! Jednoznačně VIDEO DNE! Celý článek

KDE SOUDRUZI UDĚLALI CHYBU? Nové pruhy na silnici z Brtníků vás zarazí!

KDE SOUDRUZI UDĚLALI CHYBU? Nové pruhy na silnici z Brtníků vás zarazí!
Play

Obvykle, když se opraví silnice a namalují se nové krásné pruhy, obyvatelé obcí se zaradují. Tady je ovšem něco špatně! Mezi Brtníky a Mikulášovicemi jsou pruhy přerušované, a to téměř po celé trase. I v nepřehledných zatáčkách! Celý článek

Spánek je zdravý! Ale při Diváckých zprávách nespěte!

Spánek je zdravý! Ale při Diváckých zprávách nespěte!
Play

Divácké zprávy tentokrát zaplnil chrapot. A ne jen tak ledajaký, ale vydávající zvířaty. Že jste si mysleli, že takové zvuky může vydávat jen dřevorubec? Chyba. I Vaši domácí mazlíčci umí pěkně řezat dřevo. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.