Natočvideo

EXLUZIVNĚ! Způsobil nehodu a ujel! V autě těhotná žena!

EXLUZIVNĚ! Způsobil nehodu a ujel! V autě těhotná žena!

22.01.2015 – Petra Vostatková

To co se děje na českých silnicích , bere až dech. Bohužel ve špatném smyslu slova. Tyto záběry vás šokují. Přinášíme záznam přímo z on board kamery nabouraného vozu! Příspěvek patří do rubriky VIDEO DNE pro datum 21. ledna.

Zachytila vaše on board kamera něco podobného? Pošlete nám příspěvek i vy, a to přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Celá nepochopitelná situace se odehrále za Tišnovem okres Brno venkov. Jak uvidíte na záznamu z kamery předjíždějící vozidlo z neznámých důvodů zaterasilo cestu našemu diváckému reportérovi Richardovi Plevačovi a způsobilo dopravní nehodu. V autě seděla také jeho těhotná žena, která byla tu dobou v osmém měsíci těhotenství. 

A co víc, viník od nehody ujel, div nesrazil dva cyklisty...

"Jeli jsme za Tišnovem a najednou se vyřítilo auto, které nám zatarasilo cestu. Pán z auta po nehodě vystoupil a ještě se strašně rozčiloval, co jsme mu udělali s autem. Manžel mu řekl, že jsem těhotná a jeho to vůbec nezajímalo." sdělila nám manželka našeho diváckého reportéra Richarda.

Vy jste si stačili zapamatovat poznávací značku?

"Naštěstí za námi stáli další vozy a s poznávací značkou nám cestující z jiných aut pomohli. Zavolali jsme policii a záznam jsme jim ukázali. Musela jsem do nemocnice, protže mě po srážce bolelo břicho, to už v záznamech nikde uvedené není." šokovalo paní Plevačovou.

Jak to celé dopadlo? Jaký muž dostal trest?

"Celá věc se řešila jen u přstupkové komise na magistrátě. Přišel nám domu dopis. Takže viník dostal tak možná pokutu.Oprava vozu šla naštěstí přes pojišťovnu." doplnila paní Plevačová.

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

VE STRAŠNICÍCH V NOCI HOŘEL VŮZ! Na místě zasahovali hasiči i policisté!

VE STRAŠNICÍCH V NOCI HOŘEL VŮZ! Na místě zasahovali hasiči i policisté!
Play

Jednadvacet minut po půlnoci zaznamenala reportérka Petra Šišková požár vozu v Dětské ulici. Zaznamenala příjezd i zásah hasičů a policie. Celý článek

OD ZÁPADU DO ČESKA PŘIŠLA BOUŘKA se silným větrem! Vaše videa odvysíláme!

OD ZÁPADU DO ČESKA PŘIŠLA BOUŘKA se silným větrem! Vaše videa odvysíláme!
Play

Tropické teploty vystřídala ve středu večer bouřka postupující na naše území od západu. Zapněte kamery, telefony a foťáky a natáčejte! Vaše videa odvysíláme v televizi! Celý článek

KAMION PŘEVÁŽEJÍCÍ PRASATA BOURAL NA D2! Hasiči utvořili provizorní ohradu!

KAMION PŘEVÁŽEJÍCÍ PRASATA BOURAL NA D2! Hasiči utvořili provizorní ohradu!
Play

Dálnice D2 byla ve čtvrtek místem častých dopravních nehod. Hasiči jich zaznamenaly šest. Jedné z kolizí se nevyhnul kamion převážející dobytek. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.