Natočvideo

EXLUZIVNĚ! Způsobil nehodu a ujel! V autě těhotná žena!

EXLUZIVNĚ! Způsobil nehodu a ujel! V autě těhotná žena!

22.01.2015 – Petra Vostatková

To co se děje na českých silnicích , bere až dech. Bohužel ve špatném smyslu slova. Tyto záběry vás šokují. Přinášíme záznam přímo z on board kamery nabouraného vozu! Příspěvek patří do rubriky VIDEO DNE pro datum 21. ledna.

Zachytila vaše on board kamera něco podobného? Pošlete nám příspěvek i vy, a to přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Celá nepochopitelná situace se odehrále za Tišnovem okres Brno venkov. Jak uvidíte na záznamu z kamery předjíždějící vozidlo z neznámých důvodů zaterasilo cestu našemu diváckému reportérovi Richardovi Plevačovi a způsobilo dopravní nehodu. V autě seděla také jeho těhotná žena, která byla tu dobou v osmém měsíci těhotenství. 

A co víc, viník od nehody ujel, div nesrazil dva cyklisty...

"Jeli jsme za Tišnovem a najednou se vyřítilo auto, které nám zatarasilo cestu. Pán z auta po nehodě vystoupil a ještě se strašně rozčiloval, co jsme mu udělali s autem. Manžel mu řekl, že jsem těhotná a jeho to vůbec nezajímalo." sdělila nám manželka našeho diváckého reportéra Richarda.

Vy jste si stačili zapamatovat poznávací značku?

"Naštěstí za námi stáli další vozy a s poznávací značkou nám cestující z jiných aut pomohli. Zavolali jsme policii a záznam jsme jim ukázali. Musela jsem do nemocnice, protže mě po srážce bolelo břicho, to už v záznamech nikde uvedené není." šokovalo paní Plevačovou.

Jak to celé dopadlo? Jaký muž dostal trest?

"Celá věc se řešila jen u přstupkové komise na magistrátě. Přišel nám domu dopis. Takže viník dostal tak možná pokutu.Oprava vozu šla naštěstí přes pojišťovnu." doplnila paní Plevačová.

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

OHNIVÁ KOULE na D8! Hořící kamion zablokoval dálnici!

OHNIVÁ KOULE na D8! Hořící kamion zablokoval dálnici!
Play

Požár kamionu ochromil provoz dálnice D8 směr na Prahu u Veltrus. Provoz je odkloněn na exitu 18. Celý článek

POPELNICE v Praze mají svého ochránce! Střeží je roky!

POPELNICE v Praze mají svého ochránce! Střeží je roky!
Play

Škábova ulice v Praze se může pochlubit unikátem. Jeden z obyvatelů pečuje již léta o zavírání popelnic. V utajení to dokázal roky! Celý článek

Na Černém mostě v Praze hořel sklad s nábytkem! Z místa se valil černý dým!

Na Černém mostě v Praze hořel sklad s nábytkem! Z místa se valil černý dým!
Play

Chlumecká ulice v Praze byla v pátek odpoledne kompletně uzavřena kvůli požáru garáží na Černém mostě v Praze. Na místě zasahovaly čtyři jednotky hasičů. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.