Natočvideo

FARMÁŘSKÉ TRHY NAPŘÍČ REPUBLIKOU! Odhalte ty ve vašem městě a budete v TV!

FARMÁŘSKÉ TRHY NAPŘÍČ REPUBLIKOU! Odhalte ty ve vašem městě a budete v TV!

10.07.2015 – Petra Vostatková

Farmářské trhy jsou fenomén posledních let. Jsou organizovány po celé České republice ve velkých městech, ale i malých vesničkách. Natočte farmářské trhy ve vašem okolí a pošlete video na stránky NatočVideo.cz. Nejlepší příspěvky budou v odvysílány v televizi!

Vaše skvělé reportáže nám pošlete přes aplikaci pro chytré telefony NatočVideo, kterou si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Jste pravidelným návštěvníkem Farmářských trhů nebo jste na ně nadobro zanevřel(a)? Proč? Staň se reportérem a proveď nás Farmářskými trhy ve vašem městě. Zajímá nás jaké potraviny lze na vašich trzích koupit a zda jsou to potraviny skutečně původní od českých farmářů. Zajímají nás také "úlovky", které by se v Česku vypěstovat rozhodně nedaly. 

Také vám přijde absurdní, že se mnohdy na farmářských trzích prodávají potraviny, které s Českou republikou nemají nic společného? Nebo naopak tuto skutečnost vítáte? Natočte, co nejraději na vašich trzích kupujete a za co byste naopak peníze nikdy neutratili! O vaše videa stojíme! Nejzajímavější příspěvky budou součástí vysílání v televizi!

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

VIDEO DNE: Těhotná mandarinka dobyla Pardubice!

VIDEO DNE: Těhotná mandarinka dobyla Pardubice!
Play

Matka příroda dokáže věci! Sledujte, jaké překvapení v sobě ukrývala obyčejná mandarinka! Celý článek

VIDEO DNE: Otužováním ke zdravému tělu i mysli!

VIDEO DNE: Otužováním ke zdravému tělu i mysli!
Play

Všude řádí chřipka, nepomáhají ani léky, ani vitamíny. Co odborníci doporučují, je se začít otužovat už v dětství a v dospělosti s tím pokračovat ke stáří. A budete jako rybička! Celý článek

TO JSTE NESLYŠELI! Pták imituje sirénu

TO JSTE NESLYŠELI! Pták imituje sirénu
Play

Zprávy z kamionu představili imitujícího ptáka, chodník bez konce a záplavy v Jižní Moravě. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.