Natočvideo

FRANCIE ŽIVĚ!Z budovy tiskárny se ozvaly výbuchy! Teroristé byli zabiti!

FRANCIE ŽIVĚ!Z budovy tiskárny se ozvaly výbuchy! Teroristé byli zabiti!

09.01.2015 – David Černý

Muži pronásledovaní kvůli útoku na Charlie Hebdo unikají, byli zabarikádování s jedním rukojmí v budově tiskárny ve městě Dammartin-en-Goële. Z místa se ozvaly exploze a dělostřelba! Teroristé byli zneškodněni! Rukojmí je naživu a v pořádku! Útočník z pařížského obchodu je rovněž mrtev a bohužel i jeho čtyři rukojmí.

18:01 Útočník z pařížského obchodu je rovněž mrtev a bohužel i jeho čtyři rukojmí.

17:46 Někteří rukojmí z obchodu s potravinami byli osvobozeni.

17:24 Teroristé Chérif Kouachi a Said Kouachi byli zabiti při policejní akci. Rukojmí je naživu a v pořádku.

17:15 Šest výbuchů zachyceny také v obchodě s potravinami v Paříži, kde je zadrženo 6 rukojmích. Policie vyklízí ulici! Na místě sanitní vozy!

17:10 Na místo přijíždění sanitky

16:57 Na záběrech Sky NEWSje patrná dělostřelba a exploze. Nyní se z tiskařské firmy valí kouř.

16:15 Mezi rukojmími je žena a její šestiměsíční dítě

15:58 Provoz metra byl obnoven. Muž, který zadržuje rukojmí v obchodě s potravinami na východě Paříže Amedy Coulibaly, požaduje propuštění bratrů Kouachiových.

15:24 Přestupní stanice pařížského metra Trocadero byla evakuována. Nachází se nedaleko Eiffelovy věže.

14:45 Dvě oběti po incidentu v pařížském obchodě s košer potravinami. Policie vydala v souvislosti se střelbou v obchodě zatykač na dvě osoby, a toAmedyho Coulibalyho a Hayat Boumeddienovou. Zatím není jasné, zda se oba zdržují v obchodě.

14:25 Policisté věří, že muž, který zadržuje rukojmí v obchodě s potravinami, má na svědomí život policistky při čtvrteční střelbě v Paříži

14:15 Princ Harry právě podepsal kondolenční knihu na francouzském velvyslanectví v Londýně

13:44 Po střelbě na východě Paříže je jeden zraněný. Střílelo se v obchodě s potravinami, útočník má pět rukojmí.

13:29 Nová střelba byla zaznamenána na východě Paříže. Střelba ze čtvrka, při které zemřela francouzská policistka podle policejního zdroje souvisela s akcí "Charlie Hebdo"

12:55 Policejní vozy a vrtulník obklopují industriální sklad, chtějí převzít od teroristů zadrženou rukojmí

12:51 Jeden z ozbrojených bratrů při vstupu do tiskárny (kde nyní zadržují rukojmí) byl oděn do černého s neprůstřelnou vestou. Jednomu ze zaměstnanců řekl: "Běžte odsud, nezabíjíme civilisty."

12:23 Policisté vstupují do industriálního areálu, přibližují se do blízkosti dvojici teroristů. Rukojmí, kterou teroristé zadržují, je žena.

12:14 Školy v blízkosti operace jsou uzavřené.

12:05 Policejní dodávky se přesouvají na jiné místo v blízkosti industriální zóny, kde bratři Kouachiové zabarikádováni a zadržují jednoho rukojmí. Teroristé jsou obklíčení. 

11:52 Teroristé mají jenoho rukojmí. Podezřelí muži řekli policii: "Jsme připraveni zemřít jako mučedníci." Informace přináší Sky NEWS

11:40 Na záběrech Sky NEWS jsou vidět sesítky policejních dodávek, které se účastní akce vedené proti dvojici teroristů. 

11:26 Teroristé se zabarikádovali v tiskárně industriální zóny ve městě Dammartin-en-Goële, mají u sebe neznámý počet rukojmí. Policie hovoří pravděpodobně o čtyřech. Policie teroroisty obklíčila a podle serveru Idnes.cz požádala média, aby nevysílali záběry z protiteroristické akce proti ozbrojenců. 

11:06 Jak uvedla ČTK, teroristé se nacházejí asi 15 kilometrů od letiště Charlese de Gaulla v Roissy. Francie proto omezila provoz tohoto letiště. 

11:00 Podle médií mají ozbrojení uprchlíci na svědomí dalších dvacet zraněných z ranní přestřelky ve městě Dammartin-en-Goële, které se nachází severovýchodně od Paříže. Tato informace se nepotvrdila. Teroristům se podařilo uprchnout v ukradeném voze. 

Teroristický útok na satirický týdeník Charlie Hebdo se odehrál ve středu 7. ledna. Dva ozbrojení muži zastřelili během akce 12 lidí. Byli mezi nimi i dva policisté. Z činu jsou podezřelí dva bratři dvaatřicetiletý Chérif Kouachi a o dva roky starší Said Kouachi. Jeden z mužů prosšel výcvikem Ál - Kaidy v Jemenu. 

 

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

SEXY TANEČEK SKONČIL FIASKEM! Dveře to celé zazdily!

SEXY TANEČEK SKONČIL FIASKEM! Dveře to celé zazdily!
Play

Když se podaří reportérovi natočit pád, je to vždycky bomba! A samé bomby jste mohli vidět v Diváckých zprávách! Posílejte svá úžasná videa a budete na Primě. Každý den v 19:40! Celý článek

PÁD PŘÍMO NA HLAVU! Když se nepovede salto s koloběžkou!

PÁD PŘÍMO NA HLAVU! Když se nepovede salto s koloběžkou!
Play

Při pohledu na tento pád až zamrazí...přesto freestylista vstane na nohy a vypadá dokonce, že kromě boule na hlavě mu nic není. Zranění však objevila až rozsáhlejší vyšetření. Celý článek

VIDEO DNE: Jak snadno a rychle složit tričko!

VIDEO DNE: Jak snadno a rychle složit tričko!
Play

Dalším videem v rubrice Video dne je zajímavý návod především pro ty, co neradi skládají trička tak jako já. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.