Natočvideo

FRANCIE ŽIVĚ!Z budovy tiskárny se ozvaly výbuchy! Teroristé byli zabiti!

FRANCIE ŽIVĚ!Z budovy tiskárny se ozvaly výbuchy! Teroristé byli zabiti!

09.01.2015 – David Černý

Muži pronásledovaní kvůli útoku na Charlie Hebdo unikají, byli zabarikádování s jedním rukojmí v budově tiskárny ve městě Dammartin-en-Goële. Z místa se ozvaly exploze a dělostřelba! Teroristé byli zneškodněni! Rukojmí je naživu a v pořádku! Útočník z pařížského obchodu je rovněž mrtev a bohužel i jeho čtyři rukojmí.

18:01 Útočník z pařížského obchodu je rovněž mrtev a bohužel i jeho čtyři rukojmí.

17:46 Někteří rukojmí z obchodu s potravinami byli osvobozeni.

17:24 Teroristé Chérif Kouachi a Said Kouachi byli zabiti při policejní akci. Rukojmí je naživu a v pořádku.

17:15 Šest výbuchů zachyceny také v obchodě s potravinami v Paříži, kde je zadrženo 6 rukojmích. Policie vyklízí ulici! Na místě sanitní vozy!

17:10 Na místo přijíždění sanitky

16:57 Na záběrech Sky NEWSje patrná dělostřelba a exploze. Nyní se z tiskařské firmy valí kouř.

16:15 Mezi rukojmími je žena a její šestiměsíční dítě

15:58 Provoz metra byl obnoven. Muž, který zadržuje rukojmí v obchodě s potravinami na východě Paříže Amedy Coulibaly, požaduje propuštění bratrů Kouachiových.

15:24 Přestupní stanice pařížského metra Trocadero byla evakuována. Nachází se nedaleko Eiffelovy věže.

14:45 Dvě oběti po incidentu v pařížském obchodě s košer potravinami. Policie vydala v souvislosti se střelbou v obchodě zatykač na dvě osoby, a toAmedyho Coulibalyho a Hayat Boumeddienovou. Zatím není jasné, zda se oba zdržují v obchodě.

14:25 Policisté věří, že muž, který zadržuje rukojmí v obchodě s potravinami, má na svědomí život policistky při čtvrteční střelbě v Paříži

14:15 Princ Harry právě podepsal kondolenční knihu na francouzském velvyslanectví v Londýně

13:44 Po střelbě na východě Paříže je jeden zraněný. Střílelo se v obchodě s potravinami, útočník má pět rukojmí.

13:29 Nová střelba byla zaznamenána na východě Paříže. Střelba ze čtvrka, při které zemřela francouzská policistka podle policejního zdroje souvisela s akcí "Charlie Hebdo"

12:55 Policejní vozy a vrtulník obklopují industriální sklad, chtějí převzít od teroristů zadrženou rukojmí

12:51 Jeden z ozbrojených bratrů při vstupu do tiskárny (kde nyní zadržují rukojmí) byl oděn do černého s neprůstřelnou vestou. Jednomu ze zaměstnanců řekl: "Běžte odsud, nezabíjíme civilisty."

12:23 Policisté vstupují do industriálního areálu, přibližují se do blízkosti dvojici teroristů. Rukojmí, kterou teroristé zadržují, je žena.

12:14 Školy v blízkosti operace jsou uzavřené.

12:05 Policejní dodávky se přesouvají na jiné místo v blízkosti industriální zóny, kde bratři Kouachiové zabarikádováni a zadržují jednoho rukojmí. Teroristé jsou obklíčení. 

11:52 Teroristé mají jenoho rukojmí. Podezřelí muži řekli policii: "Jsme připraveni zemřít jako mučedníci." Informace přináší Sky NEWS

11:40 Na záběrech Sky NEWS jsou vidět sesítky policejních dodávek, které se účastní akce vedené proti dvojici teroristů. 

11:26 Teroristé se zabarikádovali v tiskárně industriální zóny ve městě Dammartin-en-Goële, mají u sebe neznámý počet rukojmí. Policie hovoří pravděpodobně o čtyřech. Policie teroroisty obklíčila a podle serveru Idnes.cz požádala média, aby nevysílali záběry z protiteroristické akce proti ozbrojenců. 

11:06 Jak uvedla ČTK, teroristé se nacházejí asi 15 kilometrů od letiště Charlese de Gaulla v Roissy. Francie proto omezila provoz tohoto letiště. 

11:00 Podle médií mají ozbrojení uprchlíci na svědomí dalších dvacet zraněných z ranní přestřelky ve městě Dammartin-en-Goële, které se nachází severovýchodně od Paříže. Tato informace se nepotvrdila. Teroristům se podařilo uprchnout v ukradeném voze. 

Teroristický útok na satirický týdeník Charlie Hebdo se odehrál ve středu 7. ledna. Dva ozbrojení muži zastřelili během akce 12 lidí. Byli mezi nimi i dva policisté. Z činu jsou podezřelí dva bratři dvaatřicetiletý Chérif Kouachi a o dva roky starší Said Kouachi. Jeden z mužů prosšel výcvikem Ál - Kaidy v Jemenu. 

 

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

MÁTE DOMA VESELÉHO PRCKA? POŠLETE VIDEO A VYHRAJTE 10.000 KORUN!

MÁTE DOMA VESELÉHO PRCKA? POŠLETE VIDEO A VYHRAJTE 10.000 KORUN!
Play

Server NatočVideo.cz ve spolupráci s Provakcínem Veselé dítě jsme pro Vás přichystali novou soutěž! Soutěžte od 20. dubna do 3. května! Natočte a pošlete vaše VESELÉ DÍTĚ a získejte 10 000 korun! Nápadům se meze nekladou! Celý článek

TOHLE NEVYMYSLÍŠ! Vytažení auta "z příkopu do příkopu"

TOHLE NEVYMYSLÍŠ! Vytažení auta
Play

Říkáte si,že to musí být asi nějaká chyba? Ne ne! Podívejte se na práci těchto šikulů a bude vám všechno jasné: Redakce brečela smíchy! Celý článek

BRUSLAŘI V OHROŽENÍ! Na zimáku v Chebu spadl kus střechy mezi lidi!

BRUSLAŘI V OHROŽENÍ! Na zimáku v Chebu spadl kus střechy mezi lidi!
Play

Nebezpečným se stalo veřejné bruslení v chebském zimním stadionu. Kus střechy spadl přímo na led mezi bruslaře. Stadion je po incidentu uzavřen! Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.