Natočvideo

GENIALITY NA ČESKÝCH SILNICÍCH aneb zajímavé křižovatky

GENIALITY NA ČESKÝCH SILNICÍCH aneb zajímavé křižovatky

20.10.2014 – Tereza Kušová

Denně projíždíte křižovatkou se STOPkou, kde není potřeba? Stojíte na nepřehledné křižovatce půl hodiny, hodil by se tam semafor? Nebo Vám hlava nebere přechod pro chodce pět metrů od světelné křižovatky?

Pomozte i Vy upravit nesmyslné křižovatky či vyřešit silniční problém. Stačí, když to natočíte a video nám pošlete přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Pavel Neudert, řidič z povolání, nás neustále zásobuje perličkami z českých silnic. Své auto má doslova oblepené kamerami, a tak může vidět a natočit, co se děje před ním, za ním, vedle něj, a to i přes zpětné zrcátko. Zpravidla rozděluje videa do dvou kategorií - "blbci" na silnici a nesmysly na silnicích. Už jednou se podařilo díky jeho videím upozornit na zajímavé přehmaty silničářů a nepravosti byly napraveny.

Zeleň je často nepřítelem číslo jedna řidiče. V zatáčkách bývá vysoká tráva, nevidíme tak za ni. To je ale čajíček oproti tomu, když Vám na křižovatce překáží ve výhledu přerostlý strom stejně jako Pavlovi v Petřvaldu. "Tyhle stromy mi asi 6 let docela zavádějí ve výhledu," popisuje křižovatku Pavel a pokračuje ve výpisu, co všechno se mu už na rozcestí přihodilo: "Ale mám dobrou bilanci. Protože jsem kvůli stromům nedal přednost asi jen pětkrát. Jen díky tomu, že řidiči nejeli jako prasata, tak to vždy dopadlo jen troubením a nadáváním. Co když ale někdo pojede rychleji? Musím dodat, že když jedete po hlavní silnici, tak jsou stromy udržované - zastříhané."

Další video nám poslal Pavel z Ostravy - Hrabová. Mají tady zajímavý kruhový objezd. Ve většině případech kruháč přetíná alespoň 3 silnice. Takové objezdy se staví tam, kde jich je ale i více. V Ostravě mají ale jednu specialitku, a to kruhový objezd pouze se dvěma silnicemi. "Místo aby dopravu urychlili, tak ji zdržují. Já po něm jezdím tak 3 roky, ale jsou i tací, co tvrdí, že tady stojí přes 8 let," rozčiluje se nad geniální silniční stavbou Pavel a pokračuje: "Není divu, že některým řidičům pije krev, až jim rupne v palici a projedou to v protisměru."

Jak řidiči nerespektují pravidla silničního provozu na tomto zajímavém kruháči ukazuje další video Totální variot 2. Můžeme se jim ale divit? Pavel se už jen směje: "Zase jako kolotoč je super!"

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

Skoky, lezení a výbuchy! Už jste někdy viděli odvážnějšího muže?

Skoky, lezení a výbuchy! Už jste někdy viděli odvážnějšího muže?
Play

Videa, která Vás dostanou! David, milovník adrenalinu, Vám představuje své bláznivé kousky! Celý článek

Česko oslavilo příchod adventu. Na mnoha místech rozsvítilo vánoční stromy

Česko oslavilo příchod adventu. Na mnoha místech rozsvítilo vánoční stromy
Play

Konec listopadu se stal na mnoha místech České republiky datem, kdy města rozsvítila vánoční stromky a oslavila příchod adventu. Celý článek

KAM SE HRABE OSVALDOVÁ! Textařka Květa to natřela farmaceutickému průmyslu!

KAM SE HRABE OSVALDOVÁ! Textařka Květa to natřela farmaceutickému průmyslu!
Play

Farmaceutický průmysl se musí otřásat v základech! Paní Květoslava zatočila s preparáty na kašel svou písní! Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.