Natočvideo

HALLOWEEN dýchá i v Česku...VAŠE KRÁSNÉ výtvory i záběry pro silné povahy!

HALLOWEEN dýchá i v Česku...VAŠE KRÁSNÉ výtvory i záběry pro silné povahy!

26.10.2014 – Petra Vostatková

V posledních dnech nám od vás přišla spousta videí s Halloween tématikou, a tak nemůžeme toto téma jen tak přehlédnout. Jak prožíváte Halloween vy? Máte už také vydlabanou dýni za oknem, nebo tento svátek spíše přehlížíte a myslíte, že patří jen za oceán?

Pošlete nám své výrobky i vy, a to přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Naši diváčtí reportéři se pustili do práce a vy se nyní můžete podívat na super výrobky s halloween tématikou. Začneme Diváckou reportérkou Nikolou Macíkovou, která nám poslala svůj super výtvor.

Reportér Vráťa Míšek nejprve ukázal dýňový tlukot srdce a potom předvedl svůj úžasný dýňový výřez.

To je prostě pecka, co říkáte? Vráťa Míšek prostě umí!

Už jste někdy pěstovali dýně na zahradě? Pokud ano, pochopili byste, že vypěstovat dýni není zas až tak velká námaha a někdy semínka holt roznese vítr i na místa, kde by dýni nikdo nečekal. Záběry ze šeříku nám poslal divácký reportér Pavel Malaník.

A na konec tady máme záběry z jednoho supermarketu, kde prodávají již předlabané dýně...za necelou stovku a řeknu vám, jsou to záběry pro silné povahy. Poslala divácká rpeortérka Monika Benešová.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

PARNA VÁS SVÁDÍ K VODĚ!Sledujte nejlepší videa od bazénů posledních dní!

PARNA VÁS SVÁDÍ K VODĚ!Sledujte nejlepší videa od bazénů posledních dní!
Play

Prázdniny a nádherné léto v plném proudu...co víc si přát? Posíláte videa od bazénů a máme pro vás ty nejlepší úlovky za posledních několik dní! Celý článek

MÍSTO ŠKOLY MLÁTĚJ DO STOLU! Zní to ale fantasticky!

MÍSTO ŠKOLY MLÁTĚJ DO STOLU! Zní to ale fantasticky!
Play

Divácké zprávy se při pondělku pěkně rozdivočely! A to jen díky vám, diváckým reportérům. Máme pro vás video ze školy, které dokazuje, že učivo jde občas stranou. Také vám ukážeme tagliatele budoucnosti. Sledujte divácké zprávy každý den v 19:40 na Primě. Celý článek

VIDEO DNE: Víme, proč Česká pošta zdražuje!

VIDEO DNE: Víme, proč Česká pošta zdražuje!
Play

Posílejte nám zajímavá videa. Ta nejlepší najdete mezi články VIDEO DNE. To jsou ty, nad kterými naše redakce padala smíchy, divila se, dojala se nebo nám přišla něčím jiným zajímavá. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.