Natočvideo

HALLOWEEN dýchá i v Česku...VAŠE KRÁSNÉ výtvory i záběry pro silné povahy!

HALLOWEEN dýchá i v Česku...VAŠE KRÁSNÉ výtvory i záběry pro silné povahy!

26.10.2014 – Petra Vostatková

V posledních dnech nám od vás přišla spousta videí s Halloween tématikou, a tak nemůžeme toto téma jen tak přehlédnout. Jak prožíváte Halloween vy? Máte už také vydlabanou dýni za oknem, nebo tento svátek spíše přehlížíte a myslíte, že patří jen za oceán?

Pošlete nám své výrobky i vy, a to přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Naši diváčtí reportéři se pustili do práce a vy se nyní můžete podívat na super výrobky s halloween tématikou. Začneme Diváckou reportérkou Nikolou Macíkovou, která nám poslala svůj super výtvor.

Reportér Vráťa Míšek nejprve ukázal dýňový tlukot srdce a potom předvedl svůj úžasný dýňový výřez.

To je prostě pecka, co říkáte? Vráťa Míšek prostě umí!

Už jste někdy pěstovali dýně na zahradě? Pokud ano, pochopili byste, že vypěstovat dýni není zas až tak velká námaha a někdy semínka holt roznese vítr i na místa, kde by dýni nikdo nečekal. Záběry ze šeříku nám poslal divácký reportér Pavel Malaník.

A na konec tady máme záběry z jednoho supermarketu, kde prodávají již předlabané dýně...za necelou stovku a řeknu vám, jsou to záběry pro silné povahy. Poslala divácká rpeortérka Monika Benešová.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

Šílené počasí si s námi hraje! Dostalo se i do DIVOŠEK!

Šílené počasí si s námi hraje! Dostalo se i do DIVOŠEK!
Play

Každý týden jiné teploty, rozdíly jsou i o desítky stupňů Celsia. Nevíme, zda je zima nebo jaro. Tentokrát ale nadělilo na některá místa v Česku sníh. Celý článek

Spánek je zdravý! Ale při Diváckých zprávách nespěte!

Spánek je zdravý! Ale při Diváckých zprávách nespěte!
Play

Divácké zprávy tentokrát zaplnil chrapot. A ne jen tak ledajaký, ale vydávající zvířaty. Že jste si mysleli, že takové zvuky může vydávat jen dřevorubec? Chyba. I Vaši domácí mazlíčci umí pěkně řezat dřevo. Celý článek

VIDEO DNE: Profesionální zdrhačka! Natočil ho Jaroslav Rajtr

VIDEO DNE: Profesionální zdrhačka! Natočil ho Jaroslav Rajtr
Play

Denně Vám přinášíme to nejlepší z nejlepších. V rubrice Video dne můžete vidět jakékoliv video, nikdy nevíme, co nás zrovna zaujme či pobaví. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.