Natočvideo

HALLOWEEN dýchá i v Česku...VAŠE KRÁSNÉ výtvory i záběry pro silné povahy!

HALLOWEEN dýchá i v Česku...VAŠE KRÁSNÉ výtvory i záběry pro silné povahy!

26.10.2014 – Petra Vostatková

V posledních dnech nám od vás přišla spousta videí s Halloween tématikou, a tak nemůžeme toto téma jen tak přehlédnout. Jak prožíváte Halloween vy? Máte už také vydlabanou dýni za oknem, nebo tento svátek spíše přehlížíte a myslíte, že patří jen za oceán?

Pošlete nám své výrobky i vy, a to přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Naši diváčtí reportéři se pustili do práce a vy se nyní můžete podívat na super výrobky s halloween tématikou. Začneme Diváckou reportérkou Nikolou Macíkovou, která nám poslala svůj super výtvor.

Reportér Vráťa Míšek nejprve ukázal dýňový tlukot srdce a potom předvedl svůj úžasný dýňový výřez.

To je prostě pecka, co říkáte? Vráťa Míšek prostě umí!

Už jste někdy pěstovali dýně na zahradě? Pokud ano, pochopili byste, že vypěstovat dýni není zas až tak velká námaha a někdy semínka holt roznese vítr i na místa, kde by dýni nikdo nečekal. Záběry ze šeříku nám poslal divácký reportér Pavel Malaník.

A na konec tady máme záběry z jednoho supermarketu, kde prodávají již předlabané dýně...za necelou stovku a řeknu vám, jsou to záběry pro silné povahy. Poslala divácká rpeortérka Monika Benešová.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

TOP 5 NEJLEPŠÍCH VIDEÍ ZVÍŘAT

TOP 5 NEJLEPŠÍCH VIDEÍ ZVÍŘAT
Play

Připravili jsme pro Vás další žebříček. Tentokrát z kategorie zvířat. Zvířátek není nikdy dost, těch nám posíláte stovky, tisíce, a to jak domácí, tak divoká, na která narazíte při procházce nebo na dovolené v zahraničí. Celý článek

Exkluzivní záběry záchrany horolezce v Dolním Žlebu! Na místě vrtulník!

Exkluzivní záběry záchrany horolezce v Dolním Žlebu! Na místě vrtulník!
Play

Pro laika neobvyklá záchranná akce, pro místní jev, který dobře znají. Horolezci často podceňují pískovcová skaliska na Děčínsku. Celý článek

ČESKÉ NEBE zaplnila přání Ježíškovi..děti vypustily fialové balonky!

ČESKÉ NEBE zaplnila přání Ježíškovi..děti vypustily fialové balonky!
Play

Vánoce jsou především svátky malých dětiček a letos v předvánočním období dostaly možnost poslat svoje vánoční přání Ježíškovi až do nebes. Akce se uskutečnila 12. prosince. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.