Natočvideo

HODOVÁ BITKA vybojovala první místo, rozdali jsme dalších 20.000 Kč

HODOVÁ BITKA vybojovala první místo, rozdali jsme dalších 20.000 Kč

14.12.2014 – Petra Vostatková

Pravidelně v neděli rozdáváme v Diváckých zprávách 20.000 Kč čtyřem nejlepším diváckým reportérům! Posílejte vaše příspěvky a předvánoční prémie může být vaše! Sledujte Divácké zprávy každý den v 19:40 na Primě!

Chcete také získat finanční prémii? Pošlete nám vaše video i vy, a to přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Desetitisícovou prémii získává bezkonkurenčně nejlepší video za tento týden. Bylo natočeno ve vesničce Ježov severovýchodně od Kyjova. Podívejte se na pravou moravskou bitku, kterou nám poslal divácký reportér Miroslav Klímek.

Druhé místo obsadila malá slečna, která si po telefonu dokáže vyřídit každý problém! A to bez odporu! Tatínek a zároveň divácký reportér František Laifert získává 5.000 korun!

Třetí místo a prémii 3.000 korun získává reportér  Ilen Šudrica, který natáčel ve vzdálené Itálii. A to na letišti v Římě. 

Na čtvrté pozici se umístilo video vánočního stromečku, který je velmi originální a v bytě se vám bude vyjímat. Divácká reportérka Lucie Ročarková získává prémii 2.000 Kč.

 

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

VIDEO DNE: Vánoční stromeček! Natočila Simona Kastnerová

VIDEO DNE: Vánoční stromeček! Natočila Simona Kastnerová
Play

Posílejte Vaše nejlepší videa s označením #VIDEODNE a když nás Váš výtvor pobaví, šokuje nebo jiným způsobem oslní, uvidíte ho v rubrice Video dne. Celý článek

VIDEO DNE: Plesk motorkou přímo do lampy!

VIDEO DNE: Plesk motorkou přímo do lampy!
Play

Projížďka na motorce a pózování pro kameru, to je prostě dřina a nedá se prostě stihnout všechno najednou! Uvidíte VIDEO DNE! Celý článek

VIDEO DNE: Když teplo, tak pořádný!

VIDEO DNE: Když teplo, tak pořádný!
Play

Není teplo jako teplo... Když ho chcete mít, je to otázka času, než se místnost zahřeje do teploty, kterou byste chtěli. Ale nemusí se to přehánět. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.