Natočvideo

Holubi se nebojí ani Divošek?! Tady něco nehraje!

Holubi se nebojí ani Divošek?! Tady něco nehraje!

29.01.2015 – Tereza Kušová

Když něco natočíte na mobil, kameru, foťák, gopro, tak rozhodně neváhejte a video nám okamžitě pošlete! Odvysíláme ho v Diváckých zprávách na Primě, které vysílá denně od 19:40.

Kdo nevběhl mezi hejno holubů na náměstí, kde jich vrkají desítky? Každý. Znáte ten pocit, že ty nesnesitelné opeřence pořádně vyděsíte? Cítíte zadostiučinění? Jiří Strouhal se toho nedočkal... Ti v Českém Těšíně lidi asi rovnou ignorují.

Natáčejte o sto šest! Video nám pošlete přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, kterou si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Sranda musí být. A udělat si dobrej den z autobusáka, po tom touží snad každý milovník městské hromadné dopravy. Kazmanům se to povedlo, a to velkolepě. Nebo můžete pobavit obyčejné řidiče, kteří čekají na červenou. Zastavit uprostřed přechodu a vytvořit jim úsměv na tváři jako nějaký klaun. Kirilla Kochanova to tedy pobavilo. Po takové srandě můžete ale padnout únavou jako Jakub Vykouk

Letošní zima se v nížinách moc nepředvedla, ale u Holubů napadlo tolik, že mohli postavit krásné eskymácké iglú. A když nechodíte ven na vzduch, může Vám z toho začít harašit a kreslit si na břicho obličeje jako Vojtěch Hrubý. Dejte pozor, aby to ale nezačalo pár měsíců po narození a k piškotu budete přikusovat košťátko s lopatičkou, jako to dělá dítě Jany Orálkové.

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

VIDEO DNE: Divočák chtěl jet asi na výlet

VIDEO DNE: Divočák chtěl jet asi na výlet
Play

Kuriózní podívanou zažili zaměstnanci Infocentra Českých drah, když jim do kanceláře vběhlo divoké zvíře. Celý článek

VIDEO DNE: Bojují spolu proti nemoci s kytarou v ruce a úsměvem na rtech!

VIDEO DNE: Bojují spolu proti nemoci s kytarou v ruce a úsměvem na rtech!
Play

Na Hematoonkologickém oddělení leží šestiletý Jindříšek od února. Dostal kytaru, a tak to dopadlo. Pro svou spolubojovnici Aničku složil písničku. Tady je! Celý článek

VIDEO DNE: Praktické na zahradu, domu už ne

VIDEO DNE: Praktické na zahradu, domu už ne
Play

Se takhle při sobotním odpoledni nudíte, tak něco vyrobíte?! Možná jeden ze sta, a zrovna ten jeden je reportérem stránek NatočVideo.cz a svým dílem se pochlubil na našich stránkách. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.