Natočvideo

Jak neodvážet stánek vyhrálo prémii 10 000 Kč!

Jak neodvážet stánek vyhrálo prémii 10 000 Kč!

21.12.2014 – Tereza Kušová

Další týden za námi a prémie rozdány. Kdo si tentokrát odnesl první místo a titul Reportér týdne?

1. místo a 10 000 Kč si za video Odvoz stánku odnese reportér, teď už reportér týdne, Jan Ručkay.

Posílejte nám i Vy zajímavá videa. Video nám pošlete přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

2. místo a prémii 5 000 Kč získává Miroslav Lička za natočení přeplněného autobusu Městské hromadné dopravy v Brně. Tím jsme se přiblížili Číně, i když je pravda, že u dveří nestál nikdo, kdo by lidi dovnitř tlačil.

3. místo a 3 000 Kč vyhrává divácký reportér Tomáš Svoboda. Ten na video zaznamenal vynález jeho mámy. Ta místo toho, aby vyhodila starý nepotřebný spotřebič jako lednici, ho přeměnila v šatnu. Tleskáme!

4. místo a 2 000 Kč obdrží Monika Molnár. Natočila, jak si strejda hraje se svou neteří a té jde fotbal mnohem lépe než jemu.

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

VIDEO DNE: Profesionální zdrhačka! Natočil ho Jaroslav Rajtr

VIDEO DNE: Profesionální zdrhačka! Natočil ho Jaroslav Rajtr
Play

Denně Vám přinášíme to nejlepší z nejlepších. V rubrice Video dne můžete vidět jakékoliv video, nikdy nevíme, co nás zrovna zaujme či pobaví. Celý článek

KDE SOUDRUZI UDĚLALI CHYBU? Nové pruhy na silnici z Brtníků vás zarazí!

KDE SOUDRUZI UDĚLALI CHYBU? Nové pruhy na silnici z Brtníků vás zarazí!
Play

Obvykle, když se opraví silnice a namalují se nové krásné pruhy, obyvatelé obcí se zaradují. Tady je ovšem něco špatně! Mezi Brtníky a Mikulášovicemi jsou pruhy přerušované, a to téměř po celé trase. I v nepřehledných zatáčkách! Celý článek

FARMÁŘSKÉ TRHY NAPŘÍČ REPUBLIKOU! Odhalte ty ve vašem městě a budete v TV!

FARMÁŘSKÉ TRHY NAPŘÍČ REPUBLIKOU! Odhalte ty ve vašem městě a budete v TV!
Play

Farmářské trhy jsou fenomén posledních let. Jsou organizovány po celé České republice ve velkých městech, ale i malých vesničkách. Natočte farmářské trhy ve vašem okolí a pošlete video na stránky NatočVideo.cz. Nejlepší příspěvky budou v odvysílány v televizi! Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.