Natočvideo

Jak neodvážet stánek vyhrálo prémii 10 000 Kč!

Jak neodvážet stánek vyhrálo prémii 10 000 Kč!

21.12.2014 – Tereza Kušová

Další týden za námi a prémie rozdány. Kdo si tentokrát odnesl první místo a titul Reportér týdne?

1. místo a 10 000 Kč si za video Odvoz stánku odnese reportér, teď už reportér týdne, Jan Ručkay.

Posílejte nám i Vy zajímavá videa. Video nám pošlete přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

2. místo a prémii 5 000 Kč získává Miroslav Lička za natočení přeplněného autobusu Městské hromadné dopravy v Brně. Tím jsme se přiblížili Číně, i když je pravda, že u dveří nestál nikdo, kdo by lidi dovnitř tlačil.

3. místo a 3 000 Kč vyhrává divácký reportér Tomáš Svoboda. Ten na video zaznamenal vynález jeho mámy. Ta místo toho, aby vyhodila starý nepotřebný spotřebič jako lednici, ho přeměnila v šatnu. Tleskáme!

4. místo a 2 000 Kč obdrží Monika Molnár. Natočila, jak si strejda hraje se svou neteří a té jde fotbal mnohem lépe než jemu.

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

VIDEO DNE: Chlap v kuchyni! A pomáhá!

VIDEO DNE: Chlap v kuchyni! A pomáhá!
Play

Doma nejčastěji vaří ženy. Když už se do kuchyně dostanou muži, tak buď jsou vášnivými gurmány a udělají vám výtečný steak, nebo jen překáží. Donutit je pomoct v kuchyni je nadlidský úkol. Celý článek

NA BARRANDOVĚ HOŘEL DŮM! VELITEL ZÁSAHU EXLUZIVNĚ PRO NATOČVIDEO.CZ

NA BARRANDOVĚ HOŘEL DŮM! VELITEL ZÁSAHU EXLUZIVNĚ PRO NATOČVIDEO.CZ
Play

Na pražském Barrandově v pondělí ve 21:30 hořel opuštěný dům. Reportér Jiří Starý natáčel ještě před příjezdem hasičů a poté i jejich zásah. Podívejte se na exkluzivní rozhovor přímo s velitelem zásahu! Celý článek

SUPERSTAR se dostala do našich Divošek!

SUPERSTAR se dostala do našich Divošek!
Play

Souboj o nejlepší video v Diváckých zprávách někdy připomíná soutěže z televize jako Superstar nebo Československo má talent. Několik SUPERSTAR jste mohli vidět i v dnešních Divoškách! Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.