Natočvideo

KATASTROFA! Řidiči z povolání si prostě nedají říct

KATASTROFA! Řidiči z povolání si prostě nedají říct

12.09.2014 – Tereza Kušová

Už jsme to každý zažil. Viděli jsme je jak z pozice řidiče osobního automobilu, tak jako cestující městské hromadné dopravy. A nikdy se to nezlepší. Řidiči z povolání se řadí mezi ty nejbezohlednější.

Petr L natočil, jak řidič autobusu vjel do křižovatky z odbočovacího pruhu. "Autobus stál celou dobu za mnou. Nechtělo se mu čekat, tak to vzal špatným pruhem. Když to tak vezmu, tak nevím, jestli mám jezdit MHD, když autobus řídí takový řidič, který nerespektuje dopravní značení," popsal Petr. Tato situace se tam podle Petra děje každý den: "Jezdím touto křižovatkou denně a denně vídám, jak se tam řidiči chovají. Přitom zrovna na této křižovatce je v systému řízení světelného signalizačního zařízení křižovatky aplikován provoz preference MHD." Což znamená, že když se k semaforu přiblíží autobus nebo tramvaj, tak mu systém umožní, co nejrychleji průjezd. Takže řidiči MHD nemají důvod takto riskovat životy svých cestujících.

Dalšího neposlušného řidiče autobusu zachytil na kameru u auta Martin Petržílek. Na konci videa si můžete všimnout, že autobusák nerespektoval světelné značení u přejezdu. Koleje projel jen s velkým štěstí, ani ne vteřinu poté spadly závory. 

Pozor bychom si ale měli dát především ve Vídeňské ulici v Praze, kde Josef Moravec díky kameře na autě natočil, jak řidič autobusu ohrožuje všechny okolo. Chybělo jen, aby autor tohoto videa jel trošku rychleji a mohli volat záchranku. Řidiči z povolání si neberou servítky ani před semafory.

Přesně jako ve filmu Slunce, seno a jahody. Nezastavujeme, máme zpoždění! Kdo si chce vystoupit, musí poprosit řidiče, aby mu přibrzdil. Marek Musil natočil nebezpečnou jízdu pražského autobusáka, když se řítil ulicemi s otevřenými dveřmi.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

KAM SE HRABE OSVALDOVÁ! Textařka Květa to natřela farmaceutickému průmyslu!

KAM SE HRABE OSVALDOVÁ! Textařka Květa to natřela farmaceutickému průmyslu!
Play

Farmaceutický průmysl se musí otřásat v základech! Paní Květoslava zatočila s preparáty na kašel svou písní! Celý článek

Zvláštní úkaz v Praze...LABUŤ SI VEGETÍ PŘÍMO NA MOSTĚ LEGIÍ!

Zvláštní úkaz v Praze...LABUŤ SI VEGETÍ PŘÍMO NA MOSTĚ LEGIÍ!
Play

Provoz na mostě Legií nikterak nevyrušil labuť, která si udělala pohodu přímo uprostřed chodníku. Stala se středem zájmu procházejících. Celý článek

JEŽÍŠEK nadělil Česku sníh a zachránil kouzlo Vánoc

JEŽÍŠEK nadělil Česku sníh a zachránil kouzlo Vánoc
Play

Milovníci sněhových Vánoc se mohou radovat. Ježíšek dorazil a přinesl sněhovou pokrývku většině míst České republiky. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.