Natočvideo

Kde je vystrčeno, tam je dovoleno! POZOR NA "ŠKODOLIBCE"!

Kde je vystrčeno, tam je dovoleno! POZOR NA "ŠKODOLIBCE"!

17.03.2015 – Petra Vostatková

V Diváckých zprávách bylo veselo! Načapali jsme několik škodolibých reportérů, co dokáží zpříjemnit život druhým a také jsme v Beskydech zastihli dinosaura na procházce! Sledujte divošky každý den v 19:40 na Primě!

I vaše video může být součástí Diváckých zpráv! Video nám pošlete přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, kterou si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Zastrčte ty zadnice, nebo přijde reportérka Tereza Mrózková a pomstí se vám! Podívejte se, co předvedla v letní sezoně! 

Silvie Gorroňová to vzala rovnou z gruntu! Kam se hrabe pivo z předešlého videa. Silvie vzala do ruky vejce a rozklepla ho sestře o hlavu! Není slovo sestra moc silné slovo? :)

Těžko říct, zda je tato dřina za trest, či dobrovolná, každopádně je patrné, že za kamerou jakoby se někdo pousmál! A byl to divácký reportér Jiří Řehořek, který zněl trošku škodolibě :)

Perfektní scénku z posilovny poslali Divočáci Sedlčany. Dali si prostě na bench "dvacet". 

Diváckého reportéra Petera Viciana překvapili zaparkovaní koně před panelákem. Pravda, není to vůbec obvyklé...

Ale dinosaur v Beskydech, tak to už je prostě moc. A co se to z něj sype? Jediný, kdo by to mohl vysvětlit, je divácký reportér Jiří Strouhal.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

VIDEO DNE: Taky se už nemůžete dočkat jara?

VIDEO DNE: Taky se už nemůžete dočkat jara?
Play

Zazimovaná motorka, kolečkové brusle i kolo. Za chvilku už tohle všechno vytáhnete ze sklepů a vyrazíte na silnici. Jak se zdá, někdo to ale nemůže vydržet. Celý článek

POZDVIŽENÍ NA NÁVSI...Kde se vzal, tu se vzal, přistál balon

POZDVIŽENÍ NA NÁVSI...Kde se vzal, tu se vzal, přistál balon
Play

Tohle prostě nevymyslíš! Člověk by si mohl stokrát přát, aby se mu to stalo, ale nikdy se to nesplní. Náš divácký reportér zachytil přistání balonu přímo v křižovatce malé vesničky...nádherný zážitek! Celý článek

VIDEO: HROMADNÁ NEHODA ZAVŘELA D1! Záběry přímo z místa!

VIDEO: HROMADNÁ NEHODA ZAVŘELA D1! Záběry přímo z místa!
Play

Špatné počasí se v neděli stala příčinou dopravních nehod na hlavních tazích. Na D1 se srazil zatím neznámý počet aut, bohužel bylo na místě ošetřeno 19 zraněných, z toho 3 těžce. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.