Natočvideo

KDE SOUDRUZI UDĚLALI CHYBU? Přechod pro ryby je fakt úlet!

KDE SOUDRUZI UDĚLALI CHYBU? Přechod pro ryby je fakt úlet!

19.09.2014 – Petra Vostatková

A nejen to! Chodník končící tyčí a silnice vedoucí do trávníku...Kdo neuvidí, neuvěří. Takové bizarnosti "zdobí" české vozovky. Italové však nezůstávají pozadu.

Všimli jste si nějaké neobvyklé značky, či nesmyslného příkazu ve vašem okolí? Posílejte nám videa i vy, a to přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Praha, Karlín, centrum velkoměsta. Autobusová zastávka, dva odbočovací pruhy a obrubník? Za ním travnatý povrch! Po této komunikaci již dlouho nikdo nejel a nikdy už nepojede. I ten přechod pro chodce v místě je zbytečný. Divácký reportér Matěj Hrabánek nás svým videem tak říkacích šokoval, obzvlášť když se píše rok 2014.

Není to zdaleka vše. Repertérka Ivana Koppová natočila nesmyslně umístěnou tyč uprostřed chodníku v Ústí nad Labem. Nenapadá nás jediný účel tohoto kovového předmětu. 

Ovšem ani Itálie se nedrží zkrátka. Tam mají přechody pro ryby. Podívejte se na video, které v zahraničí natočila Kateřina Sýkorová, Po obou stranách přechodu se totiž nachází strouha a vozovka je na krajích přechodu tak úzká, že by se tam sotva vešel chodník. Pro chodce přechod tedy určen není, takže pro vodní živočichy?

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

VIDEO DNE: PŘIPRAVTE SE, vedra pokračují!

VIDEO DNE: PŘIPRAVTE SE, vedra pokračují!
Play

Když jsme se konečně zchladili a teploty nepřesáhly třicítku, můžeme se zase psychicky, ale hlavně fyzicky připravit až na 36° C. Celý článek

VIDEO DNE: Skok takzvaně na pštrosa aneb jumpy na snowboardu!

VIDEO DNE: Skok takzvaně na pštrosa aneb jumpy na snowboardu!
Play

Videem dne se stává ukázkové zimní video z českých svahů! Pořádná exhibice na snowboardu skončila hlavou ve sněhu. Celý článek

VIDEO DNE: Nerostou? Rostou furt! Natočila Veronika Hovorková

VIDEO DNE: Nerostou? Rostou furt! Natočila Veronika Hovorková
Play

Kdo už zavrhl prosincové procházky po lese, tak ať si to raději ještě pořádně rozmyslí. Podívejte se na další video dne a chuť na vycházku přijde sama. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.