Natočvideo

KDE SOUDRUZI UDĚLALI CHYBU? Přechod pro ryby je fakt úlet!

KDE SOUDRUZI UDĚLALI CHYBU? Přechod pro ryby je fakt úlet!

19.09.2014 – Petra Vostatková

A nejen to! Chodník končící tyčí a silnice vedoucí do trávníku...Kdo neuvidí, neuvěří. Takové bizarnosti "zdobí" české vozovky. Italové však nezůstávají pozadu.

Všimli jste si nějaké neobvyklé značky, či nesmyslného příkazu ve vašem okolí? Posílejte nám videa i vy, a to přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Praha, Karlín, centrum velkoměsta. Autobusová zastávka, dva odbočovací pruhy a obrubník? Za ním travnatý povrch! Po této komunikaci již dlouho nikdo nejel a nikdy už nepojede. I ten přechod pro chodce v místě je zbytečný. Divácký reportér Matěj Hrabánek nás svým videem tak říkacích šokoval, obzvlášť když se píše rok 2014.

Není to zdaleka vše. Repertérka Ivana Koppová natočila nesmyslně umístěnou tyč uprostřed chodníku v Ústí nad Labem. Nenapadá nás jediný účel tohoto kovového předmětu. 

Ovšem ani Itálie se nedrží zkrátka. Tam mají přechody pro ryby. Podívejte se na video, které v zahraničí natočila Kateřina Sýkorová, Po obou stranách přechodu se totiž nachází strouha a vozovka je na krajích přechodu tak úzká, že by se tam sotva vešel chodník. Pro chodce přechod tedy určen není, takže pro vodní živočichy?

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

VIDEO DNE: Kočičí miminko si drží lahvičku s mlékem!

VIDEO DNE: Kočičí miminko si drží lahvičku s mlékem!
Play

Kočičí nalezeneček Fortunka už je v dobrých rukou, dostává mléko z láhve a dokáže pít úplně sama! Celý článek

UNIKÁTNÍ ZÁBĚRY: Želvička se klube na svět

UNIKÁTNÍ ZÁBĚRY: Želvička se klube na svět
Play

Jen málokdo se může pochlubit, že viděl na vlastní oči líhnutí želvy..my vám přinášíme tyto unikátní záběry. Je to nádherné jako příchod jakéhokoliv života na svět. Celý článek

S NASAZENÍM PROFESIONÁLŮ! Dobrovolní hasiči mají v Česku své zásadní místo.

S NASAZENÍM PROFESIONÁLŮ! Dobrovolní hasiči mají v Česku své zásadní místo.
Play

Dobrovolní hasiči mají v České republice velmi dlouhou tradici. Ke každé správné malé vesnici patří malá požární stanice s týmem obyvatel, kteří jsou vždy připraveni zasáhnout. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.