Natočvideo

KDE SOUDRUZI UDĚLALI CHYBU? Přechod pro ryby je fakt úlet!

KDE SOUDRUZI UDĚLALI CHYBU? Přechod pro ryby je fakt úlet!

19.09.2014 – Petra Vostatková

A nejen to! Chodník končící tyčí a silnice vedoucí do trávníku...Kdo neuvidí, neuvěří. Takové bizarnosti "zdobí" české vozovky. Italové však nezůstávají pozadu.

Všimli jste si nějaké neobvyklé značky, či nesmyslného příkazu ve vašem okolí? Posílejte nám videa i vy, a to přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Praha, Karlín, centrum velkoměsta. Autobusová zastávka, dva odbočovací pruhy a obrubník? Za ním travnatý povrch! Po této komunikaci již dlouho nikdo nejel a nikdy už nepojede. I ten přechod pro chodce v místě je zbytečný. Divácký reportér Matěj Hrabánek nás svým videem tak říkacích šokoval, obzvlášť když se píše rok 2014.

Není to zdaleka vše. Repertérka Ivana Koppová natočila nesmyslně umístěnou tyč uprostřed chodníku v Ústí nad Labem. Nenapadá nás jediný účel tohoto kovového předmětu. 

Ovšem ani Itálie se nedrží zkrátka. Tam mají přechody pro ryby. Podívejte se na video, které v zahraničí natočila Kateřina Sýkorová, Po obou stranách přechodu se totiž nachází strouha a vozovka je na krajích přechodu tak úzká, že by se tam sotva vešel chodník. Pro chodce přechod tedy určen není, takže pro vodní živočichy?

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

KRUHÁČE SI V ČESKU SVOJE MÍSTO POŘÁD NENAŠLY! Řidiči jezdí do protisměru!

KRUHÁČE SI V ČESKU SVOJE MÍSTO POŘÁD NENAŠLY! Řidiči jezdí do protisměru!
Play

Také si kladete otázku, jak někdo takový mohl dostat papíry v autoškole? Také si nad lámeme hlavu..obzvlášť když takové video není ojedinělé. Celý článek

DOBROVOLNÍ HASIČI PŘISTIŽENI PŘI ZÁVODECH! A je to síla!

DOBROVOLNÍ HASIČI PŘISTIŽENI PŘI ZÁVODECH! A je to síla!
Play

Česká republika vyniká v hasičském sportu a naši reprezentanti vozí medaile z mistrovství po celém světě. Hasiči však závodí i na krajských či obecních úrovních a my máme záběry, které stojí za to Celý článek

POLICEJNÍ MANÉVRY V OSTRAVĚ! Park obklíčen, na místě i vrtulník!

POLICEJNÍ MANÉVRY V OSTRAVĚ! Park obklíčen, na místě i vrtulník!
Play

Patnáct policejních aut a také vrtulník dnes mohli kolemjdoucí potkat u sadu Boženy Němcové v Ostravě. Policisté prověřili i trojici chlapců, kteří šli v místě operace na červenou. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.