Natočvideo

KDE SOUDRUZI UDĚLALI CHYBU? Přechod pro ryby je fakt úlet!

KDE SOUDRUZI UDĚLALI CHYBU? Přechod pro ryby je fakt úlet!

19.09.2014 – Petra Vostatková

A nejen to! Chodník končící tyčí a silnice vedoucí do trávníku...Kdo neuvidí, neuvěří. Takové bizarnosti "zdobí" české vozovky. Italové však nezůstávají pozadu.

Všimli jste si nějaké neobvyklé značky, či nesmyslného příkazu ve vašem okolí? Posílejte nám videa i vy, a to přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Praha, Karlín, centrum velkoměsta. Autobusová zastávka, dva odbočovací pruhy a obrubník? Za ním travnatý povrch! Po této komunikaci již dlouho nikdo nejel a nikdy už nepojede. I ten přechod pro chodce v místě je zbytečný. Divácký reportér Matěj Hrabánek nás svým videem tak říkacích šokoval, obzvlášť když se píše rok 2014.

Není to zdaleka vše. Repertérka Ivana Koppová natočila nesmyslně umístěnou tyč uprostřed chodníku v Ústí nad Labem. Nenapadá nás jediný účel tohoto kovového předmětu. 

Ovšem ani Itálie se nedrží zkrátka. Tam mají přechody pro ryby. Podívejte se na video, které v zahraničí natočila Kateřina Sýkorová, Po obou stranách přechodu se totiž nachází strouha a vozovka je na krajích přechodu tak úzká, že by se tam sotva vešel chodník. Pro chodce přechod tedy určen není, takže pro vodní živočichy?

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

VIDEO DNE: Bludištěm jako vítr

VIDEO DNE: Bludištěm jako vítr
Play

Jak rychle proběhnete bludištěm? Obzvlášť když nevidíte přes okraje, ztratit se je snadné. Jak takové bludiště jde křečkům, zkoušela divácká reportérka. Celý článek

ŠLAPEME, ŠLAPEME, ať už drezínu nebo zelí

ŠLAPEME, ŠLAPEME, ať už drezínu nebo zelí
Play

Divácké zprávy se opět vydařily a věnovaly se jen a jen vám, diváckým reportérům. Celý článek

VIDEO DNE: Super rychlé mimino!

VIDEO DNE: Super rychlé mimino!
Play

Víte, jak rychle se pohybuje Superman, Spiderman nebo dokonce Flash? A víte, jak rychle se pohybuje miminko, i když na chodítku? Myslím, že nevíte. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.