Natočvideo

KDO SI HRAJE, NEZLOBÍ!

KDO SI HRAJE, NEZLOBÍ!

24.09.2014 – Tereza Kušová

Zvířata stejně jako děti se umí zabavit sama, když se jim nikdo nevěnuje. Stejně je tomu i u následujících domácích mazlíčků, kteří si za všech okolností poradí.

Souboj Davida a Goliáše. Asi tak se dá popsat střetnutí morčete Flíčka a psa Dustina, když se přetahují o mrkvičku. Hrdá majitelka těchto dvou zvířátek Petra Raabová dala svačinku morčeti, nečekala, že zájem projeví i psík: "Nikdy bych nevěřila, že i můj pes bude tak natěšený na mrkev a že morčeti vůbec nenahání strach."

Máte i Vy vtipná videa se svými domácími mazlíčky? Posílejte nám je, a to přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Denisa Čermáková nás zásobuje videi s jejím štěněcím jorkšírem. Nejdřív dostane k hraní moc velký balonek, a pak mu pustí po pokoji křečka na kolečkách.

 

Nejradši si sám ale hraje pes Terki Busi, který svůj drahocenný čas tráví tím, že si honí ocas. A to kvalitně a pěkně do kolečka.

 

A když jsou dva, tak o zábavu je postaráno určitě. Roman Frúhauf natočil při hraní své dva jorkšíry.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

VIDEO DNE: Pomáhat druhým může trošku bolet. ALE TEN POCIT!

VIDEO DNE: Pomáhat druhým může trošku bolet. ALE TEN POCIT!
Play

Darovat krev je pro řadu lidí především dobrým pocitem nějak pomoci. Darovat přitom může témě každý, a to od osmnácti let. V některých zařízeních až pětkrát ročně. Celý článek

KRUHÁČE SI V ČESKU SVOJE MÍSTO POŘÁD NENAŠLY! Řidiči jezdí do protisměru!

KRUHÁČE SI V ČESKU SVOJE MÍSTO POŘÁD NENAŠLY! Řidiči jezdí do protisměru!
Play

Také si kladete otázku, jak někdo takový mohl dostat papíry v autoškole? Také si nad lámeme hlavu..obzvlášť když takové video není ojedinělé. Celý článek

LEDNÍ MEDVĚD SKOČIL EXKLUZIVNÍ ŠIPKU DO VODY! Viděno v ZOO Praha!

LEDNÍ MEDVĚD SKOČIL EXKLUZIVNÍ ŠIPKU DO VODY! Viděno v ZOO Praha!
Play

Také jste žili v představách že ve výběhu ledních medvědů pražské zoo se toho moc neděje? Vyvedeme vás z omylu následujícím videem! Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.