Natočvideo

KDO SI HRAJE, NEZLOBÍ!

KDO SI HRAJE, NEZLOBÍ!

24.09.2014 – Tereza Kušová

Zvířata stejně jako děti se umí zabavit sama, když se jim nikdo nevěnuje. Stejně je tomu i u následujících domácích mazlíčků, kteří si za všech okolností poradí.

Souboj Davida a Goliáše. Asi tak se dá popsat střetnutí morčete Flíčka a psa Dustina, když se přetahují o mrkvičku. Hrdá majitelka těchto dvou zvířátek Petra Raabová dala svačinku morčeti, nečekala, že zájem projeví i psík: "Nikdy bych nevěřila, že i můj pes bude tak natěšený na mrkev a že morčeti vůbec nenahání strach."

Máte i Vy vtipná videa se svými domácími mazlíčky? Posílejte nám je, a to přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Denisa Čermáková nás zásobuje videi s jejím štěněcím jorkšírem. Nejdřív dostane k hraní moc velký balonek, a pak mu pustí po pokoji křečka na kolečkách.

 

Nejradši si sám ale hraje pes Terki Busi, který svůj drahocenný čas tráví tím, že si honí ocas. A to kvalitně a pěkně do kolečka.

 

A když jsou dva, tak o zábavu je postaráno určitě. Roman Frúhauf natočil při hraní své dva jorkšíry.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

MOTORKÁŘE ODVEZL VRTULNÍK po srážce s osobním vozem u Řepova!

MOTORKÁŘE ODVEZL VRTULNÍK po srážce s osobním vozem u Řepova!
Play

V letních měsících vyrážejí na silnice motorkáři a bývají velmi často účastníky dopravních nehod. Tak jako se tomu stalo u Řepova na Mladoboleslavsku. Celý článek

POZOR..ROZPAŽIT! Tohle kotě hravě trumfne kočičí hvězdu internetu!

POZOR..ROZPAŽIT! Tohle kotě hravě trumfne kočičí hvězdu internetu!
Play

Divácké zprávy byly tentokrát tak trochu kočičí, pěvecké a duhové. Představíme vám kočku, se kterou si tak možná vytřete podlahu, když se jí zrovna nechce ven a taky parádní dvojitou duhu. Sledujte Divácké zprávy každý den v 19:40 na Primě. Celý článek

VIDEO DNE: Hlad dokáže divy!

VIDEO DNE: Hlad dokáže divy!
Play

Kdy naposledy jste krmili labutě? Po tomhle videu je už krmit nebudete. Nikdy! Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.