Natočvideo

KDO SI HRAJE, NEZLOBÍ!

KDO SI HRAJE, NEZLOBÍ!

24.09.2014 – Tereza Kušová

Zvířata stejně jako děti se umí zabavit sama, když se jim nikdo nevěnuje. Stejně je tomu i u následujících domácích mazlíčků, kteří si za všech okolností poradí.

Souboj Davida a Goliáše. Asi tak se dá popsat střetnutí morčete Flíčka a psa Dustina, když se přetahují o mrkvičku. Hrdá majitelka těchto dvou zvířátek Petra Raabová dala svačinku morčeti, nečekala, že zájem projeví i psík: "Nikdy bych nevěřila, že i můj pes bude tak natěšený na mrkev a že morčeti vůbec nenahání strach."

Máte i Vy vtipná videa se svými domácími mazlíčky? Posílejte nám je, a to přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Denisa Čermáková nás zásobuje videi s jejím štěněcím jorkšírem. Nejdřív dostane k hraní moc velký balonek, a pak mu pustí po pokoji křečka na kolečkách.

 

Nejradši si sám ale hraje pes Terki Busi, který svůj drahocenný čas tráví tím, že si honí ocas. A to kvalitně a pěkně do kolečka.

 

A když jsou dva, tak o zábavu je postaráno určitě. Roman Frúhauf natočil při hraní své dva jorkšíry.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

CESTUJEME ZADARMO aneb nezvaní pasažéři

CESTUJEME ZADARMO aneb nezvaní pasažéři
Play

Určitě už jste měli nezvané hosty v autě, ať už pavouka, mouchu, komára nebo jiný otravný hmyz. Už jste ale někdy vezli na kapotě auta ptáka? Celý článek

SRÁŽKA VLAKU s osobním vozem ve Stochově! Na místě záchranné složky!

SRÁŽKA VLAKU s osobním vozem ve Stochově! Na místě záchranné složky!
Play

Osobní vlak srazil na přejezdu ve Stochově osobní vozidlo. Doprava na dvě hodiny zastavena. Na místě zasahovaly záchranné složky. Celý článek

VÝZDOBA JAKO Z POHÁDKY! Podívejte se do vánoční zahrady v Uhříněvsi!

VÝZDOBA JAKO Z POHÁDKY! Podívejte se do vánoční zahrady v Uhříněvsi!
Play

Do sousedovic večerní zahrady nás pozvala paní Valešková.Nebojte se, tam se rozhodně neztratíte! Obklopí vás hra světel, laděná do vánočního. Tak tady jsou na Ježíška připraveni ve velkém stylu! Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.