Natočvideo

KOHOUT PIJE MLÉKO! A mnohem víc v Diváckých zprávách

KOHOUT PIJE MLÉKO! A mnohem víc v Diváckých zprávách

14.11.2014 – Tereza Kušová

Možné už je asi všechno, když i kohout si dojde k misce s mlékem, určené kočkám, a napije se. To ale není všechno, co jste mohli vidět v Diváckých zprávách, vysílaných každý den na Primě od 19:40.

Chcete i Vy své video vidět v Diváckých zprávách na TV Prima? Tak nám ho pošlete přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Adam z Ostravy nám poslal tohoto krásného kohouta, který přišel ke svým spolubydlícím, kočkám, se napít. Koho by napadlo, že opeřenci bude chutnat mléko?

Mléční výrobky ale nechutnají jen kohoutům a kočkám. Pochutnat si na nich mohou i pejskové. Štěňátka Jaroslava Rajtra s chutí vylízali celou misku a kdo skončil první, nenechal ani kapku na zmar a slízal všechnu smetanu i ze svých sourozenců.

Psům zase mohou konkurovat kočky, a to v aportování. Že povel PŘINES pochopí jen nejlepší přítel člověka, už dávnou není pravda. Micinka Šarloty tento povel zvládá levou zadní.

Když přijde hlad, uvaříte i z vody skvělou sekyrkovou polévku. Jiří Smolík s kamarádem si ale vedli líp. Neměli na čem si udělat pizzu, tak využili, co měli k dispozici. No, že by to byl ten nejlepší nápad, který je napadl?! To asi ne.

Pokud máte chuť na asijskou kuchyni, nejdříve se poraďte s Adélou Novotnou, kterou směs na thajské nudle určitě nepoužívat. Může se totiž taky stát, že budete nemile překvapeni, když si přečtete obsah směsi. Kdo by chtěl ochutnat směs, která je tvořena mimo jiné kuřími oky, že?!

Nevíte, jak zaparkovat, když je parkoviště přeplněné auty? Jednoduché řešení. Zablokujte ostatní, a jak vyjedou, to je přeci jejich problém, ne?! Tak nějak to vypadalo na parkovišti u nového nákupního centra, kde natáčela divácká reportérka Katka.

Jak správně oslavit narozeniny ví Margita Stehlíková, naše divácká reportérka která nás denně zásobuje desítkami zajímavých videí. Jak zapařila s manželem na jeho narozeniny, se podívejte níže.

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

BLACKOUT v Hradci Králové! Čtvrtina obyvatel hodinu bez proudu, kvůli kuně!

BLACKOUT v Hradci Králové! Čtvrtina obyvatel hodinu bez proudu, kvůli kuně!
Play

Rozsáhlý výpadek proudu zaznamenali obyvatelé Hradce Králové v úterý ve večerních hodinách. Porucha nesouvisela s probíhající vichřicí, ale v rozvodně způsobila výpadek kuna. Celý článek

VIDEO DNE: Otužováním ke zdravému tělu i mysli!

VIDEO DNE: Otužováním ke zdravému tělu i mysli!
Play

Všude řádí chřipka, nepomáhají ani léky, ani vitamíny. Co odborníci doporučují, je se začít otužovat už v dětství a v dospělosti s tím pokračovat ke stáří. A budete jako rybička! Celý článek

VIDEO DNE: Natočeno, jak náklaďáku upadne kolo v zatáčce!

VIDEO DNE: Natočeno, jak náklaďáku upadne kolo v zatáčce!
Play

Tak to je neuvěřitelné. Už jste někdy viděli, jak někomu na silnici před Vámi upadne z vozidla kolo? A nemyslím tím rezervu. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.