Natočvideo

KONEC BŘEZNA PŘINESL SNÍH! Místy kalamitní stav, místy uzavřené silnice!

KONEC BŘEZNA PŘINESL SNÍH! Místy kalamitní stav, místy uzavřené silnice!

31.03.2015 – Petra Vostatková

Začalo to v pondělí silným vichrem, který vyvracel stromy a v úterý to pokračuje sněhovou pokrývkou na mnoha místech České republiky. Začátek dubna bude chladný.

 
Velikonoční trhy v Liberci vzaly za své. Zima vyhnala trhovce a prodávají je otrlí, jak natočil divácký reportér Libor Tluka. Sníh zasypal celé náměstí.
 
 
Ranní překvapení zažil divácký reportér Karel Karel, když mu před domem zaparkoval přímo autobus.
 

Nejvíce sněhu zaznamenal divácký reportér Tomáš Peřina v Jablonci nad Nisou. Tam začalo sněžit již včera a jak vidíme v příspěvku, na silnici je několikacentimetrová vrstva čerstvého sněhu.

Jaké je počasí u vás? Video nám pošlete přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, kterou si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Chladné počasí se vrátilo do Česka a přineslo s sebou doslova vánoční počasí. Na mnoha místech republiky napadl sníh, dálnice D8 je dokonce uzavřená. Diváčtí reportéři nás informují o sněhové situaci z celé České republiky.

Štěpán Kolek natáčel ve služebním voze cestu ze Žatce do Kadaně. Jak řekl" Včera azuro, dnes sněží". 

Letní pneumatiky zkomplikovaly cestu do práce mnohým řidičům. Natáčel divácký reportér DJbodie Pavel Ševčík také v Jablonci nad Nisou.

Zima se vrátila i na Kladno, kde pokrývku zaznamenala divácká reportérka Jindřiška Náprstková.

 

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

JE PRO TEBE FOTBAL VŠECHNO A PRO SVŮJ TÝM DOSLOVA DÝCHÁŠ? Ukaž se a vyhraj!

Na světě je nový web Fandím.cz pro fotbalové fanoušky! Byl stvořen přesně pro ty, kteří milují fotbal a svůj tým! Stačí, když vezmeš do ruky foťák, kameru nebo mobil a předvedeš, jak dokážeš podpořit svůj milovaný klub. Nápadům se meze nekladou. Každý měsíc soutěžíme o kameru Lamax Action X7 Mira a hlavní cenou je VIP den s oblíbeným týmem! Celý článek

VIDEO DNE: V pěti letech umí plynně číst, co přijde v deseti?

VIDEO DNE: V pěti letech umí plynně číst, co přijde v deseti?
Play

Do rubriky VIDEO DNE patří další zajímavá bytost. Pětiletá holčička, která umí plynně číst? Nebo se pleteme? Celý článek

VIDEO DNE: Hra na život a na smrt! V této výšce oslavil 22. narozeniny!

VIDEO DNE: Hra na život a na smrt! V této výšce oslavil 22. narozeniny!
Play

Je tohle ještě hrdinství nebo zbytečná sázka do loterie? Narozeniny divácký repeortér oslavil vskutku nevídaně! Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.