Natočvideo

KONEC BŘEZNA PŘINESL SNÍH! Místy kalamitní stav, místy uzavřené silnice!

KONEC BŘEZNA PŘINESL SNÍH! Místy kalamitní stav, místy uzavřené silnice!

31.03.2015 – Petra Vostatková

Začalo to v pondělí silným vichrem, který vyvracel stromy a v úterý to pokračuje sněhovou pokrývkou na mnoha místech České republiky. Začátek dubna bude chladný.

 
Velikonoční trhy v Liberci vzaly za své. Zima vyhnala trhovce a prodávají je otrlí, jak natočil divácký reportér Libor Tluka. Sníh zasypal celé náměstí.
 
 
Ranní překvapení zažil divácký reportér Karel Karel, když mu před domem zaparkoval přímo autobus.
 

Nejvíce sněhu zaznamenal divácký reportér Tomáš Peřina v Jablonci nad Nisou. Tam začalo sněžit již včera a jak vidíme v příspěvku, na silnici je několikacentimetrová vrstva čerstvého sněhu.

Jaké je počasí u vás? Video nám pošlete přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, kterou si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Chladné počasí se vrátilo do Česka a přineslo s sebou doslova vánoční počasí. Na mnoha místech republiky napadl sníh, dálnice D8 je dokonce uzavřená. Diváčtí reportéři nás informují o sněhové situaci z celé České republiky.

Štěpán Kolek natáčel ve služebním voze cestu ze Žatce do Kadaně. Jak řekl" Včera azuro, dnes sněží". 

Letní pneumatiky zkomplikovaly cestu do práce mnohým řidičům. Natáčel divácký reportér DJbodie Pavel Ševčík také v Jablonci nad Nisou.

Zima se vrátila i na Kladno, kde pokrývku zaznamenala divácká reportérka Jindřiška Náprstková.

 

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

AKADEMIE NATOČVIDEO.CZ 11. DÍL: Druhy zvuku a práce s nimi

Zvukem jsme se již zabývali několikrát. Rozebírali jsme technické obtíže při nabírání zvuku na mobilní telefon, věnovali jsme se zvuku při natáčení rozhovoru a řešili jsme technickou kvalitu v konfrontaci s jedinečností informace. V této kapitole se podíváme na kvalifikaci zvuku z hlediska zapojení do reportáže. Celý článek

V NOCI VSTOUPILA DO POKOJE! Kudlanka hledala potravu u naší reportérky!

V NOCI VSTOUPILA DO POKOJE! Kudlanka hledala potravu u naší reportérky!
Play

Noční návštěvy hmyzu jsou v letních měsících na denním pořádku, o to víc v těchto parných dnech. Takovou návštěvu by ale čekal málokdo. Mezi futry se objevila ve dvě ráno kudlanka! Celý článek

NEJLEPŠÍ VIDEO TÝDNE VYHRÁVÁ 5 000 korun!

NEJLEPŠÍ VIDEO TÝDNE VYHRÁVÁ 5 000 korun!
Play

Připravili jsme si pro každého autora nejlepšího videa týdne malou sladkou odměnu. Malá sice úplně není a sladká taky ne, alespoň doslova, přesto je to velice příjemné. Autor nejlepšího videa týdne vyhraje od naší redakce 5 000 Kč. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.