Natočvideo

Konec týdne se zaměřil na parkety a závodní holuby

Konec týdne se zaměřil na parkety a závodní holuby

19.10.2014 – Tereza Kušová

Divácké zprávy v TV Prima přináší každý den zajímavá videa právě od Vás. Diváckým reportérem se můžete stát i Vy. Můžete získat i titul Reportér týdne. Stačí je natáčet a posílat nám svá videa.

Neváhejte a posílejte videa. Nikdy nevíte které video je právě to, které Vás vyšvihne na vrchol Diváckých zpráv. Posílat je můžete přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Už jste někdy zkoušeli brousit parkety? Není to žádná legrace. Naopak je to pěkná dřina a ještě si při tom můžete ublížit. I když spoustu lidí to láká ke hrátkám, tomu se raději vyvarujte. Petr Kubala nám poslal video, kde se kamarád snaží s pekelným strojem na parkety je nabrousit. Moc mu to ale nejde a neberte si z něj příklad. Bez bot to rozhodně nedělejte, pokud nechcete přijít o prsty.

Michal Krejcar natočil holuba, jak letí vedle jeho auta. "Holub se mnou letěl od vesnice k vesnici asi 3 minuty. Nejspíš mě varoval, protože díky němu jsem jel pomaleji a o pár set metrů jsem jel po rovině a za zatáčkou byl traktor a řidič neměl pneumatiku. Nikde žádný trojúhelník nebyl vidět. Měl jsem, co dělat to dobrzdit. Kdybych holuba nepotkal a nezpomalil, tak bych do traktoru naboural," popsal cestu s holubem Michal.

Holuba závodníka potkala i Lucie Tremlová, když jela do sousední vesnice, přidal se k ní a celou cestu ji funěl do ouška.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

MS v požárním sportu probíhá v Bělorusku! Češi sbírají medaile!

MS v požárním sportu probíhá v Bělorusku! Češi sbírají medaile!
Play

V běloruském Grodnu probíhá od 2. - 9. srpna mistrovství světa v požárním sportu. Naši reprezentanti patří k naprosté špičce! Celý článek

BLESKOVÁ POVODEŇ se prohnala Západními Čechy, zde je výsledek!

BLESKOVÁ POVODEŇ se prohnala Západními Čechy, zde je výsledek!
Play

Začalo to bouřkou a zmoklým prádlem a po čtvrt hodině se voda vylila do ulic...takový byl dnešní Tachov! Celý článek

PÁD PŘÍMO NA HLAVU! Když se nepovede salto s koloběžkou!

PÁD PŘÍMO NA HLAVU! Když se nepovede salto s koloběžkou!
Play

Při pohledu na tento pád až zamrazí...přesto freestylista vstane na nohy a vypadá dokonce, že kromě boule na hlavě mu nic není. Zranění však objevila až rozsáhlejší vyšetření. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.