Natočvideo

KONOPNÉ POLE SE STALO HITEM INTERNETU! Autor získává 2000 korun!

KONOPNÉ POLE SE STALO HITEM INTERNETU! Autor získává 2000 korun!

03.08.2015 – Petra Vostatková

Bezkonkurenční příspěvek poslal koncem měsíce reportér Pavel Novák . Odehrává se v nekonečném marihuanovém poli a stalo se doslova hitem Facebooku! Reportér získává od serveru NatočVideo prémii 2000 korun.

Technické konopí sice omamné účinky nemá, ale vtip se prostě povedl! Jamajská čepice a joint v ústech je naprosto bezkonkurenční, k tomu nekonečné konopné pole...Příspěvek z dílny reportéra Pavla Nováka si získal tisíce příznivců na Facebooku.

Video do dnešního dne vidělo něuvěřitelných 341 000 uživatelů! Téměř 6000 lidí ho sdílelo! Příspěvek jednoznačně patří mezi jedničky našeho portálu. A právě na taková videa čekáme! 

Vaše příspěvky ať už jsou zpravodajské nebo komické s důvtipem, posílejte přes aplikaci pro chytré telefony NatočVideo, kterou si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Aby se video povedlo, nezapomeňte na několik jednoduchých pravidel! Klidná ruka, zvuk a dobré světlo zajistí nejméně polovinu dobrého výsledku. Obsahově už to necháme na vás!

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

JAK ZPROVOZNIT VE SNĚHU KOČÁREK ČI INVALIDNÍ VOZÍK? Pomohou lyže i sáně

JAK ZPROVOZNIT VE SNĚHU KOČÁREK ČI INVALIDNÍ VOZÍK? Pomohou lyže i sáně
Play

I několik čísel sněhu může pro maminky s kočárkem či handikepované způsobit nemalé obtíže. Je však si v takové situaci poradit, tak jako to udělali naši diváčtí reportéři. Celý článek

VIDEO DNE: Hop hop a letím!

VIDEO DNE: Hop hop a letím!
Play

Zamrazit celé kuře není jen tak. A když se Vám ještě podaří ho zmrazit ve vtipné póze, máte pak o zábavu postaráno. Celý článek

VIDEO DNE: Nejkrásnější velikonoční koleda byla v Chebu

VIDEO DNE: Nejkrásnější velikonoční koleda byla v Chebu
Play

Velikonoční pondělí bylo ve znamení zkaženého počasí než koledníků. Přesto na některých místech Česka na koledu děti vyšli a v Chebu dokonce u toho hráli. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.