Natočvideo

KONOPNÉ POLE SE STALO HITEM INTERNETU! Autor získává 2000 korun!

KONOPNÉ POLE SE STALO HITEM INTERNETU! Autor získává 2000 korun!

03.08.2015 – Petra Vostatková

Bezkonkurenční příspěvek poslal koncem měsíce reportér Pavel Novák . Odehrává se v nekonečném marihuanovém poli a stalo se doslova hitem Facebooku! Reportér získává od serveru NatočVideo prémii 2000 korun.

Technické konopí sice omamné účinky nemá, ale vtip se prostě povedl! Jamajská čepice a joint v ústech je naprosto bezkonkurenční, k tomu nekonečné konopné pole...Příspěvek z dílny reportéra Pavla Nováka si získal tisíce příznivců na Facebooku.

Video do dnešního dne vidělo něuvěřitelných 341 000 uživatelů! Téměř 6000 lidí ho sdílelo! Příspěvek jednoznačně patří mezi jedničky našeho portálu. A právě na taková videa čekáme! 

Vaše příspěvky ať už jsou zpravodajské nebo komické s důvtipem, posílejte přes aplikaci pro chytré telefony NatočVideo, kterou si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Aby se video povedlo, nezapomeňte na několik jednoduchých pravidel! Klidná ruka, zvuk a dobré světlo zajistí nejméně polovinu dobrého výsledku. Obsahově už to necháme na vás!

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

VIDEO DNE: Mladí DeaMan v akci!

VIDEO DNE: Mladí DeaMan v akci!
Play

Rubriku Video dne denně zaplňují Vaše nejlepší videa. Každý den vždy vybere jediné video, které nás něčím zaujalo a nezáleží na tom, jestli natočíte sebe, rodinu, kamaráda nebo přírodu. Celý článek

SNÍH ZASYPAL ČESKO, kalamita příčinou dopravních nehod!

SNÍH ZASYPAL ČESKO, kalamita příčinou dopravních nehod!
Play

Přinášíme aktuální záběry počasí z několika míst České republiky. Sníh se sype na Pardubicku, ve Valašském Meziříčí a na Svitavsku se kvůli sněhu bouralo. Celý článek

NOVINKY NA SILNICI! Trabant tažený koňmi nebo křižovatka řízená slony

NOVINKY NA SILNICI! Trabant tažený koňmi nebo křižovatka řízená slony
Play

Spřežení vyrobené z trabantu, usměvavý pejsek nebo sloni procházející křižovatkou. Taková videa se odvysílala v Diváckých zprávách na TV Prima. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.