Natočvideo

KOUZLA, MAGIE nebo ILUZE? Martin Černota v akci

KOUZLA, MAGIE nebo ILUZE? Martin Černota v akci

26.09.2014 – Tereza Kušová

Máte rádi Davida Caperfielda a jeho kouzla a iluze? Možná v Česku jeden takový iluzionista je. Když v Diváckých zprávách vyhlásili soutěž o nejlepší iluzi - video, posílali jste své umění jak diví. Jeden ale více než ostatní a stále se svého řemesla drží.

Martin Černota je podle všeho skvělý iluzionista. Poslal nám řadu videí, která to dokazují a některá z nich byla dokonce odvysílána v Diváckých zprávách. Také vyhrál soutěž, kterou TV Prima vyhlásila a získal prémii 2000 Kč za své kouzelnické triky, a to za iluzi s Ohnivou knihou. Jak to ale dělá?!

Jestli i Vy chcete získat prémii TV Prima, posílejte nám videa, a to přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Kouzla s míčky jsou především pro obratné prstíky a ty Martin asi má, když v jednom triku se nám před očima míčky množí a v druhém dokonce kuličku promění v krychli.

Nejpopulárnější triky jsou ale s kartami. V Las Vegas by s tím už Martin mohl prorazit. Změnit 4 esa za 4 krále, vytáhnout z hromádky karet eso nebo vznášející se karta? Pro Martina Černotu žádný problém.

Mezi další známá kouzla patří i šátek. Přebarvování šátků patří mezi Martinovy speciality. Pokud chcete sledovat další iluze, sledujte profil Martina Černoty.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

VIDEO DNE: Malej a vzteklej! Prcek ubránil celou misku žrádla!

VIDEO DNE: Malej a vzteklej! Prcek ubránil celou misku žrádla!
Play

Pořád si děláme srandu z menších lidí, jak se vztekají. Že jsou jak čertíci vyskakující z krabičky. Mrňousové se umějí vztekat. Asi jim nic jiného nezbývá, když do dvou metrů jim chybí pár centimetrů. Důkazem je i tenhle prcek, kterému je sotva pár měsíců a už ubrání misku žrádla. Celý článek

ČESKÉ NEBE zaplnila přání Ježíškovi..děti vypustily fialové balonky!

ČESKÉ NEBE zaplnila přání Ježíškovi..děti vypustily fialové balonky!
Play

Vánoce jsou především svátky malých dětiček a letos v předvánočním období dostaly možnost poslat svoje vánoční přání Ježíškovi až do nebes. Akce se uskutečnila 12. prosince. Celý článek

VIDEO DNE: PŘIPRAVTE SE, vedra pokračují!

VIDEO DNE: PŘIPRAVTE SE, vedra pokračují!
Play

Když jsme se konečně zchladili a teploty nepřesáhly třicítku, můžeme se zase psychicky, ale hlavně fyzicky připravit až na 36° C. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.