Natočvideo

KOUZLA, MAGIE nebo ILUZE? Martin Černota v akci

KOUZLA, MAGIE nebo ILUZE? Martin Černota v akci

26.09.2014 – Tereza Kušová

Máte rádi Davida Caperfielda a jeho kouzla a iluze? Možná v Česku jeden takový iluzionista je. Když v Diváckých zprávách vyhlásili soutěž o nejlepší iluzi - video, posílali jste své umění jak diví. Jeden ale více než ostatní a stále se svého řemesla drží.

Martin Černota je podle všeho skvělý iluzionista. Poslal nám řadu videí, která to dokazují a některá z nich byla dokonce odvysílána v Diváckých zprávách. Také vyhrál soutěž, kterou TV Prima vyhlásila a získal prémii 2000 Kč za své kouzelnické triky, a to za iluzi s Ohnivou knihou. Jak to ale dělá?!

Jestli i Vy chcete získat prémii TV Prima, posílejte nám videa, a to přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Kouzla s míčky jsou především pro obratné prstíky a ty Martin asi má, když v jednom triku se nám před očima míčky množí a v druhém dokonce kuličku promění v krychli.

Nejpopulárnější triky jsou ale s kartami. V Las Vegas by s tím už Martin mohl prorazit. Změnit 4 esa za 4 krále, vytáhnout z hromádky karet eso nebo vznášející se karta? Pro Martina Černotu žádný problém.

Mezi další známá kouzla patří i šátek. Přebarvování šátků patří mezi Martinovy speciality. Pokud chcete sledovat další iluze, sledujte profil Martina Černoty.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

ŠLAPEME, ŠLAPEME, ať už drezínu nebo zelí

ŠLAPEME, ŠLAPEME, ať už drezínu nebo zelí
Play

Divácké zprávy se opět vydařily a věnovaly se jen a jen vám, diváckým reportérům. Celý článek

VIDEO DNE: Mini Domino! Natočil Tomáš Klail

VIDEO DNE: Mini Domino! Natočil Tomáš Klail
Play

Rubrika Video dne už se pěkně zaplňuje. Třeba právě i Vaše video se objeví mezi těmi nejlepšími videi. Když nám video posíláte, můžete ho dokonce i označit jako Video dne. Celý článek

VIDEO DNE: PES ZAKOUSL KOLO! Majitelka si nevzala helmu!

VIDEO DNE: PES ZAKOUSL KOLO! Majitelka si nevzala helmu!
Play

Hra nebo psí opatrnost? Podívejte se, co nastane, když se chce na kole projet divácká reportérka Marie Smítalová. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.