Natočvideo

KRÁSA ČESKÝCH HRADŮ PĚKNĚ Z VÝŠKY

KRÁSA ČESKÝCH HRADŮ PĚKNĚ Z VÝŠKY

25.09.2015 – Tereza Kušová

"Vítejte na Kuňce!" Přesně těmito slovy Vás přivítá hrad Kunětická hora. Ten se krčí na malém kopečku, který kdysi býval pěkný, velký a zaoblený. Teď se hrad tyčí do výšky 305 metrů nad mořem a je tak vidět z širokého okolí.

Není proto divu, že si ho pro natáčení profesionálním dronem vybral i Ondra Losenický. Pětadvacetiletý nadějný podnikatel z Čáslavi posledních osm let se učí létat s dronem a hodlá v tom pokračovat i profesionálně. "Chci se živit natáčením vidí a fotografováním z dronů, připravujeme i dron, který bude osazen termální kamerou. S ním chci pomáhat hasičům při požárech, povodních a hledání osob." upřesnil Ondřej.

A proč si vybral zrovna hrad Kunětickou horu? "Na Kunětické hoře jsem byl mnohokrát, většinou na rande, a proto ji mám tak oblíbenou," přiznal Ondra. Natáčí prý ale i jiné hrady a zámky, v současné době třeba zámek Žleby.

Natáčíte i vy ze vzduchu? Pošlete video přes aplikaci pro chytré telefony NatočVideo, kterou si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo. Posílejte zpravodajská videa a my je nabídneme do televize.

Kunětická hora se nachází nedaleko Pardubic, ve východních Čechách. Hrad má tu výhodu, že je široko daleko na jediném kopečku a je tedy vidět pouhým okem z dálky. Druhou výhodou je, že z hradu je nádherný výhled. Kunětickou horu můžete navštívit od dubna do října, většinou jen přes víkendy a svátky, ale určitě to stojí za to.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

JEJDA! Horkovzdušné balony na zemi! Asi se někde stala chyba!

JEJDA! Horkovzdušné balony na zemi! Asi se někde stala chyba!
Play

Nad Hradcem Králové se snášely balony, ale ne jen tak ledajaké - horkovzdušné. Bohužel pro ně, snášely se až moc blízko země. Celý článek

FRANCIE ŽIVĚ!Z budovy tiskárny se ozvaly výbuchy! Teroristé byli zabiti!

FRANCIE ŽIVĚ!Z budovy tiskárny se ozvaly výbuchy! Teroristé byli zabiti!
Play

Muži pronásledovaní kvůli útoku na Charlie Hebdo unikají, byli zabarikádování s jedním rukojmí v budově tiskárny ve městě Dammartin-en-Goële. Z místa se ozvaly exploze a dělostřelba! Teroristé byli zneškodněni! Rukojmí je naživu a v pořádku! Útočník z pařížského obchodu je rovněž mrtev a bohužel i jeho čtyři rukojmí. Celý článek

VISÍ JENOM NA HÁKU! Stavbyvedoucí by se asi divil!

VISÍ JENOM NA HÁKU! Stavbyvedoucí by se asi divil!
Play

Zábava nebo risk? Máme pro vás video, která nesou název Bezpečnost práce...akorát s velkou kapkou ironie. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.