Natočvideo

KRÁSA ČESKÝCH HRADŮ PĚKNĚ Z VÝŠKY

KRÁSA ČESKÝCH HRADŮ PĚKNĚ Z VÝŠKY

25.09.2015 – Tereza Kušová

"Vítejte na Kuňce!" Přesně těmito slovy Vás přivítá hrad Kunětická hora. Ten se krčí na malém kopečku, který kdysi býval pěkný, velký a zaoblený. Teď se hrad tyčí do výšky 305 metrů nad mořem a je tak vidět z širokého okolí.

Není proto divu, že si ho pro natáčení profesionálním dronem vybral i Ondra Losenický. Pětadvacetiletý nadějný podnikatel z Čáslavi posledních osm let se učí létat s dronem a hodlá v tom pokračovat i profesionálně. "Chci se živit natáčením vidí a fotografováním z dronů, připravujeme i dron, který bude osazen termální kamerou. S ním chci pomáhat hasičům při požárech, povodních a hledání osob." upřesnil Ondřej.

A proč si vybral zrovna hrad Kunětickou horu? "Na Kunětické hoře jsem byl mnohokrát, většinou na rande, a proto ji mám tak oblíbenou," přiznal Ondra. Natáčí prý ale i jiné hrady a zámky, v současné době třeba zámek Žleby.

Natáčíte i vy ze vzduchu? Pošlete video přes aplikaci pro chytré telefony NatočVideo, kterou si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo. Posílejte zpravodajská videa a my je nabídneme do televize.

Kunětická hora se nachází nedaleko Pardubic, ve východních Čechách. Hrad má tu výhodu, že je široko daleko na jediném kopečku a je tedy vidět pouhým okem z dálky. Druhou výhodou je, že z hradu je nádherný výhled. Kunětickou horu můžete navštívit od dubna do října, většinou jen přes víkendy a svátky, ale určitě to stojí za to.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

POZOR..ROZPAŽIT! Tohle kotě hravě trumfne kočičí hvězdu internetu!

POZOR..ROZPAŽIT! Tohle kotě hravě trumfne kočičí hvězdu internetu!
Play

Divácké zprávy byly tentokrát tak trochu kočičí, pěvecké a duhové. Představíme vám kočku, se kterou si tak možná vytřete podlahu, když se jí zrovna nechce ven a taky parádní dvojitou duhu. Sledujte Divácké zprávy každý den v 19:40 na Primě. Celý článek

TOP 5 NEJLEPŠÍCH VIDEÍ ZVÍŘAT

TOP 5 NEJLEPŠÍCH VIDEÍ ZVÍŘAT
Play

Připravili jsme pro Vás další žebříček. Tentokrát z kategorie zvířat. Zvířátek není nikdy dost, těch nám posíláte stovky, tisíce, a to jak domácí, tak divoká, na která narazíte při procházce nebo na dovolené v zahraničí. Celý článek

10 000 Kč si přiletí vyzvednout krkavec HUGO

10 000 Kč si přiletí vyzvednout krkavec HUGO
Play

Divácké zprávy ocenily tentokrát vycvičeného domácího mazlíčka. A nejedná se o psa, ani kočku, ani králíka, ale krkavce Huga. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.