Natočvideo

KRÁSA ČESKÝCH HRADŮ PĚKNĚ Z VÝŠKY

KRÁSA ČESKÝCH HRADŮ PĚKNĚ Z VÝŠKY

25.09.2015 – Tereza Kušová

"Vítejte na Kuňce!" Přesně těmito slovy Vás přivítá hrad Kunětická hora. Ten se krčí na malém kopečku, který kdysi býval pěkný, velký a zaoblený. Teď se hrad tyčí do výšky 305 metrů nad mořem a je tak vidět z širokého okolí.

Není proto divu, že si ho pro natáčení profesionálním dronem vybral i Ondra Losenický. Pětadvacetiletý nadějný podnikatel z Čáslavi posledních osm let se učí létat s dronem a hodlá v tom pokračovat i profesionálně. "Chci se živit natáčením vidí a fotografováním z dronů, připravujeme i dron, který bude osazen termální kamerou. S ním chci pomáhat hasičům při požárech, povodních a hledání osob." upřesnil Ondřej.

A proč si vybral zrovna hrad Kunětickou horu? "Na Kunětické hoře jsem byl mnohokrát, většinou na rande, a proto ji mám tak oblíbenou," přiznal Ondra. Natáčí prý ale i jiné hrady a zámky, v současné době třeba zámek Žleby.

Natáčíte i vy ze vzduchu? Pošlete video přes aplikaci pro chytré telefony NatočVideo, kterou si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo. Posílejte zpravodajská videa a my je nabídneme do televize.

Kunětická hora se nachází nedaleko Pardubic, ve východních Čechách. Hrad má tu výhodu, že je široko daleko na jediném kopečku a je tedy vidět pouhým okem z dálky. Druhou výhodou je, že z hradu je nádherný výhled. Kunětickou horu můžete navštívit od dubna do října, většinou jen přes víkendy a svátky, ale určitě to stojí za to.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

TOHLE JE MINUTA TICHA! Když dítě sedí ve vedlejším pokoji a nehlásí se!

TOHLE JE MINUTA TICHA! Když dítě sedí ve vedlejším pokoji a nehlásí se!
Play

Pokud jste rodič, jistě MINUTU TICHA znáte. Pokud zanedlouho budete rodičem, podívejte se, co to znamená. Nebývají to vždy příjemné chvilky. Celý článek

VIDEO DNE: Natočeno, jak náklaďáku upadne kolo v zatáčce!

VIDEO DNE: Natočeno, jak náklaďáku upadne kolo v zatáčce!
Play

Tak to je neuvěřitelné. Už jste někdy viděli, jak někomu na silnici před Vámi upadne z vozidla kolo? A nemyslím tím rezervu. Celý článek

MALÍ POMOCNÍCI v Diváckých zprávách!

MALÍ POMOCNÍCI v Diváckých zprávách!
Play

Staňte se diváckým reportérem a můžete vyhrát zajímavý peněžitý obnos. Nezáleží na tom, co natočíte. Točte cokoliv, co Vás napadne. Nápad se cení a nikdy nevíte, třeba právě Vaše video bude odvysílané v Diváckých zprávách, které můžete vidět denně na Primě od 19:40. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.