Natočvideo

LÁSKA JE LÁSKA aneb když se sloni milují

LÁSKA JE LÁSKA aneb když se sloni milují

10.09.2014 – Tereza Kušová

Říká se, že láska kvete v každém věku. Mezi zvířaty láska kvete neustále, a to i mezi jinými druhy.

Sloní láska nezná hranic, jejich láska trvá po celý život. Jak natočil Marián, sloni se k sobě opravdu mají a projevují svou lásku především choboty. Láska mezi slony byla už několikrát popisována v knihách či filmech. Viděli jsme nekonečnou lásku mezi slůnětem a jeho matkou. Spisovatelka Daphne Sheldricková ve své knize Africký příběh lásky popsala, jak viděla zubožené slůně smutně ležet u své mrtvé matky, kterou zabili pytláci kvůli klům. Mrtvý slon už tam ležel několik dní a hrozilo, že brzy umře i mládě, které se snažilo i pít od své matky, nic však nenalézalo. Takhle věrná a trvalá láska vypadá mezi slony. Láska až za hrob.

 

Neobvyklá není ani láska či věrné přátelství mezi psem a kočkou. I když by měli být zarytými nepřáteli, velmi často se k sobě mají. Ve videu Jarní očista od Michala Dohnala kočka láskyplně olizuje svého kamaráda psa. Ten si to očividně opravdu užívá. Nastavuje bříško a když kočka náhodou přestane s čištěním jeho zlatavé srsti, hned sebou začne pejskek škubat.

 

Michal Křák zase natočil svou psí fenku, jak se mateřsky stará o kotě. Může být něco krásnějšího, než když se matka, i když nevlastní, stará o své potomstvo?

 

Nesmímě však zapomínat na věrnou lásku a oddanost mezi psy a lidmi. To zaznamenala a natočila Kristýna Slívová se svým rotvajlerem. Ti jsou řazeni mezi tzv. bojová plemena. No, řekněte sami! Copak tenhle hafan vypadá, že by někomu ublížil? No, není k zulíbání?

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

SOUTĚŽ S AQUALANDEM MORAVIA POKRAČUJE! Hlasujte na Facebooku o nej video!

Divácké zprávy již vítěze mají. Ale server NatočVideo.cz ve spolupráci s Aqualandem Moravia pro vás přichystal ještě další šanci, jak vyhrát víkendový vstup pro Tebe a Tvého kamaráda v Aqualandu Moravavia! Hlasujte na Facebooku a webových stránkách Aqualandu Moravia. Celý článek

ČESKO ZASÁHLY SILNÉ BOUŘKY A KROUPY! Jinde padaly teplotní rekordy!

ČESKO ZASÁHLY SILNÉ BOUŘKY A KROUPY! Jinde padaly teplotní rekordy!
Play

Silné bouřky z velmi teplého počasí proběhly Českem a zanechaly za sebou déšť, místy kroupy. Celý článek

RADŠI SI SEDNĚTE! Zapnul kameru v autě a natočil šílence na silnicích!

RADŠI SI SEDNĚTE! Zapnul kameru v autě a natočil šílence na silnicích!
Play

Reportér serveru NatočVideo.cz Pavel Neudert přispívá nejčastěji videi z českých silnic, jelikož většinu svého pracovního času tráví v autě. Je až neuvěřitelné, co jeho onboard kamera dokáže každý den zachytit. Jsme tak špatní řidiči, nebo bezpečí máme prostě na háku? Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.