Natočvideo

LÁSKA JE LÁSKA aneb když se sloni milují

LÁSKA JE LÁSKA aneb když se sloni milují

10.09.2014 – Tereza Kušová

Říká se, že láska kvete v každém věku. Mezi zvířaty láska kvete neustále, a to i mezi jinými druhy.

Sloní láska nezná hranic, jejich láska trvá po celý život. Jak natočil Marián, sloni se k sobě opravdu mají a projevují svou lásku především choboty. Láska mezi slony byla už několikrát popisována v knihách či filmech. Viděli jsme nekonečnou lásku mezi slůnětem a jeho matkou. Spisovatelka Daphne Sheldricková ve své knize Africký příběh lásky popsala, jak viděla zubožené slůně smutně ležet u své mrtvé matky, kterou zabili pytláci kvůli klům. Mrtvý slon už tam ležel několik dní a hrozilo, že brzy umře i mládě, které se snažilo i pít od své matky, nic však nenalézalo. Takhle věrná a trvalá láska vypadá mezi slony. Láska až za hrob.

 

Neobvyklá není ani láska či věrné přátelství mezi psem a kočkou. I když by měli být zarytými nepřáteli, velmi často se k sobě mají. Ve videu Jarní očista od Michala Dohnala kočka láskyplně olizuje svého kamaráda psa. Ten si to očividně opravdu užívá. Nastavuje bříško a když kočka náhodou přestane s čištěním jeho zlatavé srsti, hned sebou začne pejskek škubat.

 

Michal Křák zase natočil svou psí fenku, jak se mateřsky stará o kotě. Může být něco krásnějšího, než když se matka, i když nevlastní, stará o své potomstvo?

 

Nesmímě však zapomínat na věrnou lásku a oddanost mezi psy a lidmi. To zaznamenala a natočila Kristýna Slívová se svým rotvajlerem. Ti jsou řazeni mezi tzv. bojová plemena. No, řekněte sami! Copak tenhle hafan vypadá, že by někomu ublížil? No, není k zulíbání?

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

EXLUZIVNĚ! Způsobil nehodu a ujel! V autě těhotná žena!

EXLUZIVNĚ! Způsobil nehodu a ujel! V autě těhotná žena!
Play

To co se děje na českých silnicích , bere až dech. Bohužel ve špatném smyslu slova. Tyto záběry vás šokují. Přinášíme záznam přímo z on board kamery nabouraného vozu! Příspěvek patří do rubriky VIDEO DNE pro datum 21. ledna. Celý článek

VIDEO TÝDNE: Roj včel v Jirkově natočil Stanislav Gabčo! Získává 5000 korun

VIDEO TÝDNE: Roj včel v Jirkově natočil Stanislav Gabčo! Získává 5000 korun
Play

Jirkovem na Chomutovsku se prohnal roj včel. Na místě byl i reportér serveru NatočVideo.cz, který celou situaci zdokumentoval a poslal na naše stránky. Za svá videa získává pětitisícovou prémii. Celý článek

V JÍLOVÉM HOŘEL DŮM, PLAMENY ŠLEHALY METRY VYSOKO! Kolem si hrály děti!

V JÍLOVÉM HOŘEL DŮM, PLAMENY ŠLEHALY METRY VYSOKO! Kolem si hrály děti!
Play

Budovu obydlenou bezdomovci v pátek podvečer zachvátily plameny. Během několika minut hořel celý dům. Hustý dým zamořil blízké okolí. Hasiči byli na místě do sedmi minut! Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.