Natočvideo

LEDOVKA POMOHLA K VÝHŘE dvěma diváckým reportérům

LEDOVKA POMOHLA K VÝHŘE dvěma diváckým reportérům

07.12.2014 – Tereza Kušová

Smůla jiných přinesla štěstí Miroslavu Ličkovi a Jiřímu Krupovi, kteří jako první zareagovali na ledovku na Moravě a jejich aktuální videa byla odvysílána hned v pondělí 1. 12. v hlavních Zprávách. Rozdělili si mezi sebou krásných 15 000 Kč.

1. místo a 7 500 Kč vyhrává Jiří Krupa za zaslání série videí z Frýdku-Místku, kde nevyjela ani zaparkovaná auta, jak to klouzalo.

I vaše video může být to nejlepší! Video nám pošlete přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

1. místo a 7 500 Kč získává Miroslav Lička za monitorování kalamitní ledovkové situace v Brně. Tady téměř dva dny nevyjely do ulic tramvaje a trolejbusy. Led na trolejích to nedovolil.

3. místo a 3 000 Kč obdrží Zdeněk Šlechta. Natočil a sestříhal Rugby Cup v obci Políkně. Tam se tento zajímavý sport hraje již třetím rokem, a to vždy na konci října po vypuštění místního rybníku.

4. místo a 2 000 Kč vyhrává Dalibor Kuňák za natočení maledivského pádlování. Abyste se tady dostali z ostrova na ostrov, potřebujete k tomu ponton a bagr.

 

Dalších 20 000 Kč budeme v Diváckých zprávách, vysílaných denně na televizi Prima v 19:40, rozdávat zase další neděli. Proto neváhejte a posílejte nám své úlovky jako třeba Luboš Nekola a David Zelmanovič, kteří poslali video s hnědou vodou, jíž jim vytéká z kohoutku.

Malé děti zkouší různé věci. Dvouletá dcerka Adélka Jiřího Pohla si na příklad na hlavu navléká vše možné. Rozbité koleno, odřený loket či naražený nos jí starosti nedělá.

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

TO JSTE NESLYŠELI! Pták imituje sirénu

TO JSTE NESLYŠELI! Pták imituje sirénu
Play

Zprávy z kamionu představili imitujícího ptáka, chodník bez konce a záplavy v Jižní Moravě. Celý článek

Postižený kocourek MÁŤA si odnesl diváckou prémii!

Postižený kocourek MÁŤA si odnesl diváckou prémii!
Play

Vyhrát diváckou prémii může každý. Stačí sledovat svět kolem sebe, něco zajímavého či akčního natočit a poslat nám to. Divácké zprávy sledujte každý den od 19:40 na Primě a v neděli ve stejný čas se dočkáte vyhlášení vítězů a rozdáme stejně jako dnes 20 000 Kč. Celý článek

ZÁSAH HASIČŮ ZBLÍZKA! Exkluzivní záběry přímo ze zásahu u požáru kůlny!

ZÁSAH HASIČŮ ZBLÍZKA! Exkluzivní záběry přímo ze zásahu u požáru kůlny!
Play

Je členem hasičského sboru, tentokrát vzal místo hadice do ruky kameru a točil. Podívejte se na video reportéra Tomáše Hradečného přímo ze zásahu u hořící kůlny v Berunicích. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.