Natočvideo

Lékaře bez hranic podporují YOUTUBEŘI! Pomoci můžete i Vy!

Lékaře bez hranic podporují YOUTUBEŘI! Pomoci můžete i Vy!

12.04.2015 – Tereza Kušová

Každý potřebuje někdy pomoci, dokonce i lékaři. Ač se to nezdá, právě oni potřebují pomoc právě od Vás. Od vyznavačů youtube videí. Proto si přečtěte více a připojte se k dalším nadšencům a pomozte Lékařům bez hranic.

Kluci, kteří si říkají Divočáci Sedlčany, nám posílají většinou vtipná videa. I toto video je vtipné, ale plní úplně jiný účel, než pobavit diváky. Má poučit, jak pomoci Lékařům bez hranic, kteří právě pomáhají těm, co to nejvíce potřebují. Za svou malou pomoc dokonce můžete vyhrát skvělé ceny jako plakát Smrtonosné pasti s Brucem Willisem, vše zajišťují Youtubeři bez hranic.

Jak pomoci?

Vše je přitom velmi jednoduché. Stačí natočit krátké video, jak originálně odesíláš sms ve tvaru "DMS MSF" na telefonní číslo 87777. Na konci videa nezapomeň říct, že už jsi také Youtuber bez hranic. Pak vyzvi další odběratele a dalšího youtubera, aby se připojil k Youtuberům bez hranic. Video nazvi "Jsem Youtuber bez hranic". Video pak dej také na svůj kanál na youtube, aby ho všichni tví známí viděli a mohli také pomoci.

Video pošli taky na stránky NatočVidea přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, kterou si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Pokud nejsi youtuber, nezoufej. Připojit se můžeš taky přes facebookové stránky Jsme bez hranic. Funguje to podobně. Vyfoť se, jak originálně posíláš sms ve tvaru "DMS MSF" na 87777. Foto pak sdílej na svůj facebookový profil a označ hashtagem #JSMEBEZHRANIC.

Kdo jsou Lékaři bez hranic

Mezinárodní humanitární organizace poskytuje odbornou zdravotnickou pomoc lidem v ohrožení a v případě krizí. Organizace byla založena v roce 1971 skupinou francouzských lékařů a novinářů, kteří měli přímou zkušenost s hladomorem v Biafře. Lékaři bez hranic poskytují zdravotnickou pomoc v téměř 70 zemích světa s více než 2 500 mezinárodních a 29 000 místních spolupracovníků.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

"BLANKA" NENÍ FENOMÉN JEN V PRAZE! Je trnem v oku celému Česku

Play

Pravda, trochu tragikomický příběh tunelu Blanka znají Češi nazpaměť. A nebyl by to český národ, kdyby si z celé situace kolem této stavby století nedělal legraci. Celý článek

Na Černém mostě v Praze hořel sklad s nábytkem! Z místa se valil černý dým!

Na Černém mostě v Praze hořel sklad s nábytkem! Z místa se valil černý dým!
Play

Chlumecká ulice v Praze byla v pátek odpoledne kompletně uzavřena kvůli požáru garáží na Černém mostě v Praze. Na místě zasahovaly čtyři jednotky hasičů. Celý článek

SUPERSTAR se dostala do našich Divošek!

SUPERSTAR se dostala do našich Divošek!
Play

Souboj o nejlepší video v Diváckých zprávách někdy připomíná soutěže z televize jako Superstar nebo Československo má talent. Několik SUPERSTAR jste mohli vidět i v dnešních Divoškách! Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.