Natočvideo

Lékaře bez hranic podporují YOUTUBEŘI! Pomoci můžete i Vy!

Lékaře bez hranic podporují YOUTUBEŘI! Pomoci můžete i Vy!

12.04.2015 – Tereza Kušová

Každý potřebuje někdy pomoci, dokonce i lékaři. Ač se to nezdá, právě oni potřebují pomoc právě od Vás. Od vyznavačů youtube videí. Proto si přečtěte více a připojte se k dalším nadšencům a pomozte Lékařům bez hranic.

Kluci, kteří si říkají Divočáci Sedlčany, nám posílají většinou vtipná videa. I toto video je vtipné, ale plní úplně jiný účel, než pobavit diváky. Má poučit, jak pomoci Lékařům bez hranic, kteří právě pomáhají těm, co to nejvíce potřebují. Za svou malou pomoc dokonce můžete vyhrát skvělé ceny jako plakát Smrtonosné pasti s Brucem Willisem, vše zajišťují Youtubeři bez hranic.

Jak pomoci?

Vše je přitom velmi jednoduché. Stačí natočit krátké video, jak originálně odesíláš sms ve tvaru "DMS MSF" na telefonní číslo 87777. Na konci videa nezapomeň říct, že už jsi také Youtuber bez hranic. Pak vyzvi další odběratele a dalšího youtubera, aby se připojil k Youtuberům bez hranic. Video nazvi "Jsem Youtuber bez hranic". Video pak dej také na svůj kanál na youtube, aby ho všichni tví známí viděli a mohli také pomoci.

Video pošli taky na stránky NatočVidea přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, kterou si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Pokud nejsi youtuber, nezoufej. Připojit se můžeš taky přes facebookové stránky Jsme bez hranic. Funguje to podobně. Vyfoť se, jak originálně posíláš sms ve tvaru "DMS MSF" na 87777. Foto pak sdílej na svůj facebookový profil a označ hashtagem #JSMEBEZHRANIC.

Kdo jsou Lékaři bez hranic

Mezinárodní humanitární organizace poskytuje odbornou zdravotnickou pomoc lidem v ohrožení a v případě krizí. Organizace byla založena v roce 1971 skupinou francouzských lékařů a novinářů, kteří měli přímou zkušenost s hladomorem v Biafře. Lékaři bez hranic poskytují zdravotnickou pomoc v téměř 70 zemích světa s více než 2 500 mezinárodních a 29 000 místních spolupracovníků.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

Divočáků v lese se nezalekl a natočil je! Tonda Hemzal získal 10.000 korun

Divočáků v lese se nezalekl a natočil je! Tonda Hemzal získal 10.000 korun
Play

Neděle znamená jediné, Divácké zprávy a server NatočVideo.cz rozdávají prémii 20.000 korun. Tentokrát jsme pro desetitisícovou prémii vyrazili do lesa za divočáky. Celý článek

NEPOCHOPÍTE! Celým tělem narazila do autobusu! Video získává hlavní prémii!

NEPOCHOPÍTE! Celým tělem narazila do autobusu! Video získává hlavní prémii!
Play

Neděle a to znamená jediné! Ocenění čtyř nejlepších videí za poslední týden v Diváckých zprávách! Která videa si rozdělí 20.000 korun? Sledujte Divošky každý den v 19:40 na Primě! Celý článek

MÍSTO ŠKOLY MLÁTĚJ DO STOLU! Zní to ale fantasticky!

MÍSTO ŠKOLY MLÁTĚJ DO STOLU! Zní to ale fantasticky!
Play

Divácké zprávy se při pondělku pěkně rozdivočely! A to jen díky vám, diváckým reportérům. Máme pro vás video ze školy, které dokazuje, že učivo jde občas stranou. Také vám ukážeme tagliatele budoucnosti. Sledujte divácké zprávy každý den v 19:40 na Primě. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.