Natočvideo

Lyžovačka na trávě, seznamka s kaprem a živé ozdoby, to byl VÁŠ ŠTĚDRÝ DEN

Lyžovačka na trávě, seznamka s kaprem a živé ozdoby, to byl VÁŠ ŠTĚDRÝ DEN

25.12.2014 – Petra Vostatková

Ani na Štědrý den jste naši milí diváčtí reportéři neotáleli. Poslali jste nám vaše suprová vánoční videa a my jsme pro vás vybrali souhrn toho nejlepšího. Děkujeme že jste!

Jak prožíváte vánoční svátky vy? Video nám můžete poslat i vy, a to přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Pro někoho jsou vánoční svátky velmi intimní záležitostí, jiní je berou s humorem a ne zcela vážně. Tohle jsou nejparádnější štědrovečerní videa od vás, našich reportérů. 

Začneme u bazénu...ano u bazénu. Vana je pro rodinu Doležalových malá, a tak si kapříci před štědrovečerní  večeří polebedili v bazénu. Natáčela reportérka Markéta Doležalová.

Kapříka je potřeba seznámit se všemi členy rodiny a ne ho nechat jen tak celou dobu plavat v koupelně. Podívejte se na "skoropolíbení" s kocourem Matesem. Natáčel páníček Marek Malínek

Tradice je prostě tradice děs se co děj. Aneta Sadílková nám poslala video pořádné sváteční lyžovačky. To, že sníh je v nedohlednu, reportérku absolutně nerozhodili. Naopak. 

"Nejlepší ozdoba je ta, co se hýbe" tak nám to napsal divácký reportér Tomáš Kurell. A měl pravdu, podívejte se na to kotě, jak si z vánočního stromku udělalo trenažer.

Martin Šlechta natáčel ve Vejprtech a zaznamenal průjezd úžasně vyzdobených hasičských vozů SDH Vejprty. Musela to být fuška, takto nazdobit všechna vozidla, ale výsledek stojí za to!

Tohle video bychom zařadili do škatulky tragikomické. Na stromečku se objevila obálka, v obálce penízky...bohužel měly i druhou stranu - ovšem bez vodoznaku. Maličké zklamání natočil reporér Jan Mimránek.

 

Všem našim reportérům děkujeme a těšíme se na další příspěvky! Krásné svátky všem!

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

ČESKO - TURECKO již v sobotu! Ukaž jak fandíš a vyhraj kameru!

Českou republiku čeká v sobotu kvalifikační zápas na Euro 2016! Našimi soupeři budou Turci a vy máte jedinečnou šanci získat skvělé dárky od České televize! Stačí, když se předvedeš jako zapálený fanoušek a ukážeš celému Česku, jak se má správně FANDIT! Celý článek

VIDEO DNE: Semily plné básní! Natočila ho Lucie Ročarková

VIDEO DNE: Semily plné básní! Natočila ho Lucie Ročarková
Play

V nové rubrice VIDEO DNE Vám každý den představíme video, které je podle naší redakce něčím zajímavé mezi videi poslanými v předchozím dni. Příště to může být třeba i Vaše video, tak neváhejte a posílejte nám je. Celý článek

VIDEO DNE: Umí váš kocour pozdravit?

VIDEO DNE: Umí váš kocour pozdravit?
Play

Co všechno dokážete naučit svého domácího mazlíčka? CO takhale ho naučit i něco trošku víc lidského a nepředstavujte si chození na záchod a splachování. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.