Natočvideo

MALÍ POMOCNÍCI v Diváckých zprávách!

MALÍ POMOCNÍCI v Diváckých zprávách!

05.11.2014 – Tereza Kušová

Staňte se diváckým reportérem a můžete vyhrát zajímavý peněžitý obnos. Nezáleží na tom, co natočíte. Točte cokoliv, co Vás napadne. Nápad se cení a nikdy nevíte, třeba právě Vaše video bude odvysílané v Diváckých zprávách, které můžete vidět denně na Primě od 19:40.

Svá videa nám můžete poslat přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Děti se snaží dospělým neustále pomáhat. Hrají si na dospěláky a chtějí dělat to, co dělají rodiče. Stejně jako Kamila Brožová natočila malou Péťu vyměňovat letní pneumatiky za zimní.

Nebo jako vnoučata Dušana Krézeka, která pomáhají svým prarodičům štípat dřevo na zimu. Musíme tedy uznat, že jsou u toho opravdu roztomilá.

Jak se správně jí žrádlo nám ukázala štěňata Lucie Roubíčkové. Hezky česky ze země. Na co misku, že? Je to velmi praktické, můžete si k tomu i lehnout!

Aby těch zvířátek ale dnes nebylo málo, máme tu ještě kraba, který krade papáju Arnoštu Tomašikovi. Pěkně jí baští, asi mu chutná ovoce.

Když se salto nepovede, tak se zkrátka nepovede. I když je děláte dennodenně, občas máte zkrátka pech jako Aleš Fulneczek.

Když říkáme, že nám můžete posílat cokoliv, tak opravdu myslíme cokoliv. Třeba i něco, jak to jen říct, no podívejte se sami na příspěvek od Moniky Hrochové. Příroda je zkrátka nevyzpytatelná.

Někdy je však příroda i krutá jako třeba v Moravskoslezském kraji, kde silný vítr a vyvracel stromy. Vichr natočil Jiří Krupa, vyvrácené stromy i s kořeny, ale Jirka neviděl.

Že Zemi jednou ovládnou stroje, o tom nikdo nepochybuje! A video od Pavla Neuderta neposlušný vyskakovací zapalovač to jen dokazuje. Stejně tak chechtající kohoutek, který se při každém vypnutí vody vysmívá Martinu Kazdovi.

A pokud stále nevíte, co jsou Divácké zprávy, nebo jak nám video můžete poslat, nebo co za to dostanete, poslechněte si Jakuba Smreka. Ten ví, o čem mluví.

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

KÁMOŠKY DO NEPOHODY! Tak (ne)podržely třetí do party, když skočila mezi ně!

KÁMOŠKY DO NEPOHODY! Tak (ne)podržely třetí do party, když skočila mezi ně!
Play

Divácké zprávy se ve čtvrtek zaměřily na opravdové přátelství, parkovací experty v Česku a taky na zázračný elixír, který vám pomůže s "pekáčem buchet". Ta nejlepší videa od vás, diváckých reportérů, můžete vidět každý den v 19:40 na Primě. Celý článek

VIDEO DNE: Z fleku bych mu dala řidičák!

VIDEO DNE: Z fleku bych mu dala řidičák!
Play

Neustále nám chodí videa, jak řidiči nedodržují silniční předpisy. Neumí blikat, odbočovat, předjíždět, jezdí rychle, neznají dopravní značky... V tom je nejlepší tříletý Vašík. Celý článek

VIDEO DNE: Tenhle vánoční stromek vám doma rozhodně neopadá!

VIDEO DNE: Tenhle vánoční stromek vám doma rozhodně neopadá!
Play

Vánoce za rohem a nastal čas si pořídit vánoční stromek. Máme pro vás pecka strom, který vám prostě jen tak neopadá. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.