Natočvideo

MALÍ POMOCNÍCI v Diváckých zprávách!

MALÍ POMOCNÍCI v Diváckých zprávách!

05.11.2014 – Tereza Kušová

Staňte se diváckým reportérem a můžete vyhrát zajímavý peněžitý obnos. Nezáleží na tom, co natočíte. Točte cokoliv, co Vás napadne. Nápad se cení a nikdy nevíte, třeba právě Vaše video bude odvysílané v Diváckých zprávách, které můžete vidět denně na Primě od 19:40.

Svá videa nám můžete poslat přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Děti se snaží dospělým neustále pomáhat. Hrají si na dospěláky a chtějí dělat to, co dělají rodiče. Stejně jako Kamila Brožová natočila malou Péťu vyměňovat letní pneumatiky za zimní.

Nebo jako vnoučata Dušana Krézeka, která pomáhají svým prarodičům štípat dřevo na zimu. Musíme tedy uznat, že jsou u toho opravdu roztomilá.

Jak se správně jí žrádlo nám ukázala štěňata Lucie Roubíčkové. Hezky česky ze země. Na co misku, že? Je to velmi praktické, můžete si k tomu i lehnout!

Aby těch zvířátek ale dnes nebylo málo, máme tu ještě kraba, který krade papáju Arnoštu Tomašikovi. Pěkně jí baští, asi mu chutná ovoce.

Když se salto nepovede, tak se zkrátka nepovede. I když je děláte dennodenně, občas máte zkrátka pech jako Aleš Fulneczek.

Když říkáme, že nám můžete posílat cokoliv, tak opravdu myslíme cokoliv. Třeba i něco, jak to jen říct, no podívejte se sami na příspěvek od Moniky Hrochové. Příroda je zkrátka nevyzpytatelná.

Někdy je však příroda i krutá jako třeba v Moravskoslezském kraji, kde silný vítr a vyvracel stromy. Vichr natočil Jiří Krupa, vyvrácené stromy i s kořeny, ale Jirka neviděl.

Že Zemi jednou ovládnou stroje, o tom nikdo nepochybuje! A video od Pavla Neuderta neposlušný vyskakovací zapalovač to jen dokazuje. Stejně tak chechtající kohoutek, který se při každém vypnutí vody vysmívá Martinu Kazdovi.

A pokud stále nevíte, co jsou Divácké zprávy, nebo jak nám video můžete poslat, nebo co za to dostanete, poslechněte si Jakuba Smreka. Ten ví, o čem mluví.

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

UKAŽTE JAK VAŠE MĚSTO ŽIJE! Máme zájem o videa s kulturní tématikou!

UKAŽTE JAK VAŠE MĚSTO ŽIJE! Máme zájem o videa s kulturní tématikou!
Play

Nezáleží na tom jak je vaše město, městečko či vesnice veliká. Všude se něco děje a server Natočvideo.cz chce být při tom! Zajímají nás výstavy, koncerty, ale také místní zvyky a tradice. Staňte se opravdovými reportéry! Celý článek

VIDEO: NA UKRAJINU MÍŘÍ HUMANITÁRNÍ POMOC Z ČESKA!

VIDEO: NA UKRAJINU MÍŘÍ HUMANITÁRNÍ POMOC Z ČESKA!
Play

Patnáct tun materiálu...především hygienické potřeby, deky, spacáky, ale i lopaty. Takový náklad odcestoval na Ukrajinu 2. února pod záštitou Diakonie Českobratrské církve evangelické. Pomoc poskytlo i město Praha. Celý článek

VIDEO: SRÁŽKA KAMIONŮ NA D11 ZPŮSOBILA NĚKOLIKAHODINOVOU UZAVÍRKU!

VIDEO: SRÁŽKA KAMIONŮ NA D11 ZPŮSOBILA NĚKOLIKAHODINOVOU UZAVÍRKU!
Play

Komplikovaná dopravní nehoda kamionů a osobního vozu znepříjemnila cestu řidičům z Prahy do Hradce Králové. Na 9 kilometru se srazily dva kamiony a osobní auto. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.