Natočvideo

Máme rádi zvířata a dáváme jim to znát!

Máme rádi zvířata a dáváme jim to znát!

14.02.2015 – Tereza Kušová

Už málokterá domácnost je bez zvířecího mazlíčka. Když to není pes, tak je to kočka, když to není králík, tak je to potkan, když to není papoušek, tak je to rybička. Zkrátka divou zvěří se to hemží i u nás.

Už jste viděli miminka od papouška? A viděli jste je na procházce? Taky ne? I pro Veroniku Kovářovou to byl zážitek, který poslala rovnou do Diváckých zpráv, které vysílá TV Prima denně od 19:40.

Své video můžete v Diváckých zprávách vidět i Vy! Stačí mít pohotoví a originální a točit. Video nám pošlete přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, kterou si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Taky slavíte narozeniny svých domácích mazlíčků? Není to nic neobvyklé, že? Tak proč bychom jako Zuzana Moravcová neupořádali králíčkovi oslavu se vším všudy? Otto Novák má se zvířátky trošku jiné zkušenosti. Na staveništi se jim proháněla kachní rodinka. No... Byla tam jen maminka a asi... jedna, dvě, tři, čtyři....čtrnáct malých kachňátek.

Bez práce nejsou koláče a abyste měli práci rychle hotovou a ušetřili si trochu té dřiny navíc, tak dobře miřte! Hlavně při kácení vysokých stromů, jak na vlastní oči viděl David. A když odvede práci dobře, můžete to taky řádně oslavit a rozhýbat třeba celou kostru jako to udělal Alexandr Liščák.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

VÍME PRVNÍ! V českých lesích běhá lev na svobodě

VÍME PRVNÍ! V českých lesích běhá lev na svobodě
Play

Neuvěříte, dokud neuvidíte! V Česku běhá lev na svobodě a ohrožuje lidi. Divácký reportér dokonce natočil přímý útok na člověka! Celý článek

PRAHA MÁ ZA SEBOU KULTURNÍ TÝDEN..Cyklojízdu a hudební vystoupení v metru

PRAHA MÁ ZA SEBOU KULTURNÍ TÝDEN..Cyklojízdu a hudební vystoupení v metru
Play

Hlavní město se tento týden doslova nadechlo. Milovníci cyklistiky vyjeli ve středu do ulic a ve čtvrtek cestujícím zvedla náladu živá hudba v několika vestibulech metra. Celý článek

TOHLE JSTE JEŠTĚ NEVIDĚLI! Pes fotbalista, plivající lama a bázlivé psisko

TOHLE JSTE JEŠTĚ NEVIDĚLI! Pes fotbalista, plivající lama a bázlivé psisko
Play

Zvířata se bojí bouřky, rachejtlí, tenhle na první pohled roztomilý jack russel se bojí tyče! Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.