Natočvideo

MARGITA STEHLÍKOVÁ se hlásí o slovo!Vyráží na Slovensko na SUPER bicyclu!

MARGITA STEHLÍKOVÁ se hlásí o slovo!Vyráží na Slovensko na SUPER bicyclu!

31.10.2014 – Petra Vostatková

Na Slovensko na kole teď na konci října? To dokáže jedině Margita Stehlíková, naše věrná divácká reportérka. Tentokrát se jede bavit za kamarádkou Luckou, to si nenechte ujít.

Máte pocit, že byste mohli Margitu trumfnout? Pošlete nám video i vy, a to přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Divácká reportérka Margita Stehlíková má opravdu originální nápady a specifický smysl pro humor, to vše vždy vloží do hrané scénky, kterou natočí a pošle na stránky NatočVideo.cz. 

Tentokrát se vydala na Slovensko na kole! "Něco dobrého Lucinko uvař, já vyrážim, abych nepřijela za tmy. Půjdem tancovat, to jsi ještě neviděla. Tak se měj, čau, já už jedu." upozorňuje svou kamarádku Lucii, zak terou má namířeno. 

V další části videa uvidíte Margitu jak to valí na rotopedu.."Ha to je dobrota, to bude cvičení zároveň..." zkrátka tohle může vymyslet jen naše Margita.

Zde se podívejte na nejlepší videa od Margity Stehlíkové:

Venku 40 stupňů, vedro a Margita dokázala upéct buchty.

A zde jeden velikonoční speciál...

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

TADY ŠLO O ŽIVOT! Vrabec uvízl v hrdle zahradní konve!

TADY ŠLO O ŽIVOT! Vrabec uvízl v hrdle zahradní konve!
Play

Zvířátka nás v redakci nikdy neomrzí. Obzvlášť, když se jedná o záchranu malého vrabčáka, který uvízl v hrdle konve na zalévání! Celý článek

PODPOŘTE BĚŽCE VIDEO VZKAZEM! Blíží se Sportisimo 1/2Maraton Praha 2015

Další ročník Sportisimo 1/2 Maratonu Praha 2015 se kvapem blíží. 28. března vypukne v hlavním městě běžecká událost roku, tentokrát s úžasnou novinkou. Svému favoritovi můžete nahrát vzkaz! Celý článek

KLUCI Z AUTOŠKOLY MŮŽOU ZAPLATIT NAPÁCHANÉ ŠKODY!

KLUCI Z AUTOŠKOLY MŮŽOU ZAPLATIT NAPÁCHANÉ ŠKODY!
Play

Vyhrát prémii není nic těžkého. Stačí šikovný záběr, někdy nápad nebo štěstí. Video odvysíláme v Diváckých zprávách v TV Prima a už máte z poloviny vyhráno. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.