Natočvideo

Máte doma VESELÉ DÍTĚ? Natočte ho a vyhrajte! První videa už soutěží.

Máte doma VESELÉ DÍTĚ? Natočte ho a vyhrajte! První videa už soutěží.

25.04.2015 – Tereza Kušová

Ve spolupráci webu NatočVideo.cz, Diváckých zpráv a Provakcínu Veselé dítě jsme pro Vás přichystali novou soutěž! Soutěž trvá od 20. dubna do 3. května, kdy vyhlásíme vítěze. Hraje se o 10 000 Kč a není nic jednoduššího, než natočit veselé dítě!

Natočte Vaše VESELÉ DÍTĚ, jak si hraje, co ho baví, jak je šikovné, zkrátka při všem, co mu vykouzlí úsměv na tváři, a vyhrajte 10 000 Kč. Video vždy označte #VESELEDITE a pošlete ho přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, kterou si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

První videa už s veselými dětmi dorazila. Nechte se inspirovat. Natočit své dítě můžete opravdu při všem, důležité je, aby vypadalo spokojeně, šťastně, vesele. Poslat můžete i video z dětství jako Natálie Baráková. Rozhodně ale zabodujete i natočením svého dítěte při nějaké činnosti. Třeba Xenie Zarachová natočila, jak prcek venčí psa. Nebo je to naopak?

 

Co je Veselé dítě?

Krédem Veselého dítěte je očkování s úsměvem. "Aby byly naše děti veselé, musí být zdravé..." Proto byste měli své dítě očkovat provakcinem plus, což je komplex účinných látek zmírňující případné nežádoucí účinky očkování. Potravina pro zvláštní lékařské účely ve formě sirupu. Více o provakcinu plus najdete zde.

O vítězi rozhodne odborná porota složená z redakce Diváckých zpráv a NatočVidea.cz.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

VIDEO DNE: Mladí DeaMan v akci!

VIDEO DNE: Mladí DeaMan v akci!
Play

Rubriku Video dne denně zaplňují Vaše nejlepší videa. Každý den vždy vybere jediné video, které nás něčím zaujalo a nezáleží na tom, jestli natočíte sebe, rodinu, kamaráda nebo přírodu. Celý článek

VIDEO DNE: Pozor na energy drinky! Podvod jak hrom!

VIDEO DNE: Pozor na energy drinky! Podvod jak hrom!
Play

Tak to tady ještě nebylo! Koupíte si energy drink a pod obalem se skrývá úplně jiná plechovka! Jednoznačně VIDEO DNE! Celý článek

Česko oslavilo příchod adventu. Na mnoha místech rozsvítilo vánoční stromy

Česko oslavilo příchod adventu. Na mnoha místech rozsvítilo vánoční stromy
Play

Konec listopadu se stal na mnoha místech České republiky datem, kdy města rozsvítila vánoční stromky a oslavila příchod adventu. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.