Natočvideo

MÍSTO ŠKOLY MLÁTĚJ DO STOLU! Zní to ale fantasticky!

MÍSTO ŠKOLY MLÁTĚJ DO STOLU! Zní to ale fantasticky!

16.03.2015 – Petra Vostatková

Divácké zprávy se při pondělku pěkně rozdivočely! A to jen díky vám, diváckým reportérům. Máme pro vás video ze školy, které dokazuje, že učivo jde občas stranou. Také vám ukážeme tagliatele budoucnosti. Sledujte divácké zprávy každý den v 19:40 na Primě.

I vaše může být součástí Diváckých zpráv! Video nám pošlete přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, kterou si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Sledujte tu rychlost a přesnost! Tohle se ta děvčata o jedné přestávce prostě naučit nemohla! Podívejte se, co dělá divácká reportérka Sára Zámečníková ve škole místo biflování matiky! Každopádně to je pecka, že?

Na dalším videu uvidíte "papat Báru". Je to chameleonka a vy máte nyní jedinečnou možnost, podívat se, jak to chodí v terárku u Vavrvary Žukové

Pavel Neudert opět poslal pořádnou perlu! Z kabiny kamionu zachytil důchodkyni, jak si to štráduje přes přejezd s červeně zářícími výstražnými světly. Jak je vidět v záznamu, počkala si ještě až se sklopí i závory :). 

Tagliatele budoucnosti! Takový poklad v obchodě objevil divácký reportér Marek Minařík. Byli vyrobeny mnohem později, než jim končila expirace. Vypadá to na pořádný amarouny!

Divácká reportérka Vendula Šilhárová má doma vysavač pravděpodobně v neustálé pohotovosti. Kocour Čert totiž rád okusuje krabičky. A je to prý jeho každodenní zábava.

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

VIDEO DNE: Pošťáci v Číně se toho nebojí! Zvažujete stále dovoz noťasu?

VIDEO DNE: Pošťáci v Číně se toho nebojí! Zvažujete stále dovoz noťasu?
Play

Kam se hrabe Česká pošta a jiné balíkové služby v Česku! Máme pro vás záběry až z daleké Číny a věřte, že tam se s vašimi tablety a mobily rozhodně nemazlí! Celý článek

NA KOMÍNĚ V CHEBU HNÍZDÍ OD ROKU 1977! Čápi mají letos 5 mláďat!

NA KOMÍNĚ V CHEBU HNÍZDÍ OD ROKU 1977! Čápi mají letos 5 mláďat!
Play

Čápi přiletěli do České republiky odchovat svá mláďata, aby mohli na konci léta zase odletět do teplých krajin. Divácká reportérka Monika Dohnalová má hnízdo v Chebu na dosah a pravidelně dokumentuje, co se v hnízdě děje. Díky své práci se stala spolupracovnicí ornitologů ze Skupiny pro ochranu a výzkum čápa bílého Plzeň. Celý článek

Jak neodvážet stánek vyhrálo prémii 10 000 Kč!

Jak neodvážet stánek vyhrálo prémii 10 000 Kč!
Play

Další týden za námi a prémie rozdány. Kdo si tentokrát odnesl první místo a titul Reportér týdne? Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.