Natočvideo

MÍSTO ŠKOLY MLÁTĚJ DO STOLU! Zní to ale fantasticky!

MÍSTO ŠKOLY MLÁTĚJ DO STOLU! Zní to ale fantasticky!

16.03.2015 – Petra Vostatková

Divácké zprávy se při pondělku pěkně rozdivočely! A to jen díky vám, diváckým reportérům. Máme pro vás video ze školy, které dokazuje, že učivo jde občas stranou. Také vám ukážeme tagliatele budoucnosti. Sledujte divácké zprávy každý den v 19:40 na Primě.

I vaše může být součástí Diváckých zpráv! Video nám pošlete přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, kterou si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Sledujte tu rychlost a přesnost! Tohle se ta děvčata o jedné přestávce prostě naučit nemohla! Podívejte se, co dělá divácká reportérka Sára Zámečníková ve škole místo biflování matiky! Každopádně to je pecka, že?

Na dalším videu uvidíte "papat Báru". Je to chameleonka a vy máte nyní jedinečnou možnost, podívat se, jak to chodí v terárku u Vavrvary Žukové

Pavel Neudert opět poslal pořádnou perlu! Z kabiny kamionu zachytil důchodkyni, jak si to štráduje přes přejezd s červeně zářícími výstražnými světly. Jak je vidět v záznamu, počkala si ještě až se sklopí i závory :). 

Tagliatele budoucnosti! Takový poklad v obchodě objevil divácký reportér Marek Minařík. Byli vyrobeny mnohem později, než jim končila expirace. Vypadá to na pořádný amarouny!

Divácká reportérka Vendula Šilhárová má doma vysavač pravděpodobně v neustálé pohotovosti. Kocour Čert totiž rád okusuje krabičky. A je to prý jeho každodenní zábava.

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

ODHALENO! TYGŘI MAJÍ SMYSL PRO HUMOR! Sledujte, jak se budí ženušku!

ODHALENO! TYGŘI MAJÍ SMYSL PRO HUMOR! Sledujte, jak se budí ženušku!
Play

Můžeme je pozorovat hodiny.. jak si hrají, jak jedí, jak se jen tak povalují i jak spí. Tygry milujeme pro jejich krásu, sílu, prostě pro jejich osobnost. A co když vám tygr ukáže ještě jednu svou vlastnost, kterou byste nečekali..odhalili jsme jejich smysl pro humor! Celý článek

VIDEO DNE: Plesk motorkou přímo do lampy!

VIDEO DNE: Plesk motorkou přímo do lampy!
Play

Projížďka na motorce a pózování pro kameru, to je prostě dřina a nedá se prostě stihnout všechno najednou! Uvidíte VIDEO DNE! Celý článek

TOHLE NEVYMYSLÍŠ! Vytažení auta "z příkopu do příkopu"

TOHLE NEVYMYSLÍŠ! Vytažení auta
Play

Říkáte si,že to musí být asi nějaká chyba? Ne ne! Podívejte se na práci těchto šikulů a bude vám všechno jasné: Redakce brečela smíchy! Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.