Natočvideo

MLUVÍCÍ VEVERKA V DIVÁCKÝCH ZPRÁVÁCH!

MLUVÍCÍ VEVERKA V DIVÁCKÝCH ZPRÁVÁCH!

18.11.2014 – Tereza Kušová

Divácké zprávy vysílané denně v televizi Prima od 19:40 jsou tvořeny Vašimi reportážemi. Můžete se tak stát součástí televizního zpravodajství.

Fandit Primě dnes může už každý! Dokonce i plyšová veverka Mirky Gajdové, která umí pozdravit diváky televize Prima. Jako malí jsme nesnášeli, když po nás někdo neustále něco opakoval, ovšem dnes taková hračka opravdu potěší.

Staňte se diváckým reportérem a podílejte nám videa z Vašich mobilních telefonů, kamer či dronů. To, co se líbí Vám, se mlže líbit i nám. Posílejte videa přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

Ne všechna zvířata jsou tak přátelská jako veverka. Takoví klokani si to umí pěkně rozdat, když o něco opravdu je. Jak umí boxovat nohama, natočil Michal Komárek v anglické zoologické zahradě.

Není nad to se pořádně od srdce zasmát. Smích léčí! Nejupřímnější smích mají však malé děti, přesně takový jako na videu od Lucie Drahokoupilové.

Když to na Vás přijde, není, co řešit. A když jste ještě unavení po dlouhé procházce? To usnete i při svačince. Že ne? No, dcerce Jana Smitce se to povedlo. A jak! No, podívejte sami, jak dokáže v polospánku jíst.

Jako malé děti se někdy chovají i dospělí jedinci. Jako třeba pán  na videu Dajush Čajové, když si v létě usmyslel, že se půjde vykoupat do dětského bazénku. No, moc se do něj nevešel, rozměry pětiletého opravdu nemá.

Když jsme u bazénů, nezapomeňte, že už je podzim a tedy čas bazény vypustit. Nevím, jak máte veliký bazén a kolik se Vám do něj vejde vody. Ovšem bazén Jiřího Vaníčka má tolik vody, že dokáže zaplavit i sousedy. Musíme ale smeknout před nápadem, jak snadno a rychle bazén lze vypustit.

Jestlipak si stejně jako Simona Myšková kontrolujete exspiraci potravin ve Vaší lednici? Může se totiž stát, že zjistíte, že třeba takové máslo máte spotřebovat do 7. 13. 2014.

Jestlipak víte, čím je významný 17. listopad 1989? Neeee? Narodila se přeci Barbora Takimci! Jo, to je pravda, a taky v Československu proběhlo něco jako Sametová revoluce.

17. listopad každý prožíval jinak. Někdo slavil narozeniny, jiný svátek trávil doma nebo v práci a další byli v centru Prahy na protestní akci "Chci si s Vámi promluvit, pane prezidente" stejně jako Vojta Nouzák a Patrik Vilímek.

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

VIDEO DNE: Vánoční šílenství??? V Ústí určitě ne!

VIDEO DNE: Vánoční šílenství??? V Ústí určitě ne!
Play

Další super video do rubriky VIDEO DNE. Jak to že se na něm ale nic neděje? Celý článek

VIDEO DNE: Praktické na zahradu, domu už ne

VIDEO DNE: Praktické na zahradu, domu už ne
Play

Se takhle při sobotním odpoledni nudíte, tak něco vyrobíte?! Možná jeden ze sta, a zrovna ten jeden je reportérem stránek NatočVideo.cz a svým dílem se pochlubil na našich stránkách. Celý článek

83 LET STARÉ VÍZO! Dnešní děti mají ve škole těžkou pohodu!

83 LET STARÉ VÍZO! Dnešní děti mají ve škole těžkou pohodu!
Play

Že se nároky na naše žáčky základních škol neustále zvyšují? Opravdu? Tak se podívejte, kolik předmětů měli čtvrťáci v roce 1931. A pozor! Známkovalo se čtyřikrát do roka. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.