Natočvideo

MS V HOKEJI 2015 SE POMALU BLÍŽÍ! Jste připraveni?

MS V HOKEJI 2015 SE POMALU BLÍŽÍ! Jste připraveni?

01.03.2015 – Tereza Kušová

Velký hokejový svátek se v letošním roce opět vrací na české území. Už tradičně se zápasy odehrají v Praze a Ostravě, a to od 1. do 17. května 2015.

Už se připravujete na mistrovství světa v hokeji? Fandíte českému týmu jako Petr Jaroň a jeho kamarádi z Hvozdné. Místní chlapi to pěkně rozjeli a při místní zabíjačce se rozhodli připomenout, že se letošní hokejový svátek odehrává v Česku. A jak jste připraveni Vy? Budete fandit českému národnímu týmu?

Natočte, jak budete fandit při hokeji v první polovině května? Video nám pošlete přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, kterou si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

79. ročníku Mistrovství světa v ledním hokeji 2015 se účastní 16 týmů, které budou rozděleny do dvou základních skupin. Skupina A odehraje své zápasy v pražské O2 Aréně, skupina B v ostravské ČEZ Aréně. Pro Prahu je to již desáté pořádání MS v hokeji, naposledy tady bylo v roce 2004.

Česká republika je ve skupině A, všechny zápasy by tak měli hráči odehrát v Praze. O postup do čtvrtfinále bude Česko bojovat s týmy Švédska, Kanady, Švýcarska, Lotyšska, Francie, Německa a Rakouska. Čtvrtfinále začne 14. května, semifinále se odehraje pak v sobotu 16. května v Praze. Boj o třetí místo a finále se bude také hrát v Praze, a to v neděli 17. května.

Vstupenky na zápasy Česka v základní skupině už nejsou téměř k dostání. Pár lístku však ještě zůstává na předpokládaný čtvrtfinálový zápas Čechů na 14. května a na semifinálové utkání. Největší zájem byl samozřejmě o vstupenky na zápasy českého týmu, nemalý byl ale také o vstupenky na utkání Slovánků.

Pokud však nebudete mít štěstí a lístky na zápas neseženete. Sledovat mistrovství můžete ve fanzóně u O2 Arény, kde budou obří obrazovky. Tradičně by se na čtvrtfinále mohla utkání promítat i na Staroměstském náměstí, anebo klasicky sledujte hokejový svátek z domova.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

VIDEO DNE: Plesk motorkou přímo do lampy!

VIDEO DNE: Plesk motorkou přímo do lampy!
Play

Projížďka na motorce a pózování pro kameru, to je prostě dřina a nedá se prostě stihnout všechno najednou! Uvidíte VIDEO DNE! Celý článek

VIDEO: SRÁŽKA KAMIONŮ NA D11 ZPŮSOBILA NĚKOLIKAHODINOVOU UZAVÍRKU!

VIDEO: SRÁŽKA KAMIONŮ NA D11 ZPŮSOBILA NĚKOLIKAHODINOVOU UZAVÍRKU!
Play

Komplikovaná dopravní nehoda kamionů a osobního vozu znepříjemnila cestu řidičům z Prahy do Hradce Králové. Na 9 kilometru se srazily dva kamiony a osobní auto. Celý článek

KDO SI HRAJE, NEZLOBÍ!

KDO SI HRAJE, NEZLOBÍ!
Play

Zvířata stejně jako děti se umí zabavit sama, když se jim nikdo nevěnuje. Stejně je tomu i u následujících domácích mazlíčků, kteří si za všech okolností poradí. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.