Natočvideo

NADĚJE V PLÁŽOVÉM VOLEJBALE?

NADĚJE V PLÁŽOVÉM VOLEJBALE?

20.06.2015 – Tereza Kušová

Kubala s Hadravou porazili Švýcarsko 2-0 a jdou do semifinále. V neděli je čeká zápas proti lotyšské dvojici Plavins a Regza. Roste tak šance, že česká výprava získá další medaili, a to v plážovém volejbale.

Jan Hadrava a Přemysl Kubala dokázali nemožné a porazili favorizovaný tým Itálie 2-1, o pár hodin se střetli se Švýcary a zajistili si postup do semifinále. V ochozech nechyběli čeští fanoušci a skandovali jak o život.

První set Češi nad Švýcary Krattigem a Chevallierem vyhráli 25:23. "Tu koncovku jsme už měli jasně pod kontrolou," vtipkoval Hadrava. Druhou sadu měli Češi už jasně pod kontrolou, když vyhráli 21:17. Semifinálový souboj je čeká v neděli od 7:00 SEČ. A máme se nač těšit.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

VIDEO DNE: Kolik životů už jste zachránili?

VIDEO DNE:  Kolik životů už jste zachránili?
Play

Už jste u cesty viděli zvířátko a vzali ho s sebou? Zachránili jste mu tak život? Dali jste mu domov? Nebo ho našli? I reportéři serveru NatočVideo.cz zachraňují zvířátka. Celý článek

VIDEO DNE: Silák, co zvládl tenhle mega strom!

VIDEO DNE: Silák, co zvládl tenhle mega strom!
Play

Nově jsme pro Vás vytvořili rubriku VIDEO DNE! Tím se může stát kterékoli video, takže neváhejte a natáčejte a hlavně posílejte videa. Celý článek

VIDEO DNE: Když není po ruce lokomotiva! Natočil Vítězslav Šimara

VIDEO DNE: Když není po ruce lokomotiva! Natočil Vítězslav Šimara
Play

Když se chce, všechno jde. Tak se dá popsat další video dne, nové rubriky na stránkách NatočVideo.cz. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.