Natočvideo

NÁDHERA! Závody regat na francouzské riviéře

NÁDHERA! Závody regat na francouzské riviéře

28.09.2014 – Tereza Kušová

Jedny z nejkrásnějších jachtařských závodů světa se konají již každoročně v krásném francouzském městě Cannes, a to Cannes Royal Regatta.

Prestižní závody Cannes Royal Regatta se konají každý rok v září v Cannes. Regatta je nedílnou součástí světově proslulé Panerai Classic Yachts Challenge již od roku 2005. Proto by si každý správný mořeplavec neměl nechat ujít tuto soutěž, která se koná na slavné francouzské riviéře. Jan Johan Hirnšnal si to ujít nenechal a jako správný divácký reportér vše pečlivě natočil.

Závody Royal Regatta sahají až do roku 1929, kdy se francouzští boháči bavili na krásném francouzském pobřeží. V dnešní době závody přitahují spíše odborníky na plachtění a jejich nadšence. Royal Regatta představuje jednu z nejprestižnějších soutěží na mezinárodní úrovni a je určena především pro klasické a vintage jachty.

Ať už jste nebo nejste fanoušci plachtění, už jenom z toho důvodu, že se závody konají na zlatavém pobřeží Cannes, neměli byste si to nechat ujít.

Posílejte nám i Vy videa lodí, jacht nebo regat, a to přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

POZOR..ROZPAŽIT! Tohle kotě hravě trumfne kočičí hvězdu internetu!

POZOR..ROZPAŽIT! Tohle kotě hravě trumfne kočičí hvězdu internetu!
Play

Divácké zprávy byly tentokrát tak trochu kočičí, pěvecké a duhové. Představíme vám kočku, se kterou si tak možná vytřete podlahu, když se jí zrovna nechce ven a taky parádní dvojitou duhu. Sledujte Divácké zprávy každý den v 19:40 na Primě. Celý článek

ODHALENO! TYGŘI MAJÍ SMYSL PRO HUMOR! Sledujte, jak se budí ženušku!

ODHALENO! TYGŘI MAJÍ SMYSL PRO HUMOR! Sledujte, jak se budí ženušku!
Play

Můžeme je pozorovat hodiny.. jak si hrají, jak jedí, jak se jen tak povalují i jak spí. Tygry milujeme pro jejich krásu, sílu, prostě pro jejich osobnost. A co když vám tygr ukáže ještě jednu svou vlastnost, kterou byste nečekali..odhalili jsme jejich smysl pro humor! Celý článek

BĚHAJÍ S TĚMI, KTEŘÍ NEMOHOU! 1/2 maraton Praha je pro RWTTC výzva!

BĚHAJÍ S TĚMI, KTEŘÍ NEMOHOU! 1/2 maraton Praha je pro RWTTC výzva!
Play

Sobota 28. března dnem "D"! A to nejen pro vrcholové běžce, ale i pro handicapované děti, kteří se zúčastnili prestižního běžeckého závodu Sportisimo 1/2maraton Praha! Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.