Natočvideo

NÁDHERA! Závody regat na francouzské riviéře

NÁDHERA! Závody regat na francouzské riviéře

28.09.2014 – Tereza Kušová

Jedny z nejkrásnějších jachtařských závodů světa se konají již každoročně v krásném francouzském městě Cannes, a to Cannes Royal Regatta.

Prestižní závody Cannes Royal Regatta se konají každý rok v září v Cannes. Regatta je nedílnou součástí světově proslulé Panerai Classic Yachts Challenge již od roku 2005. Proto by si každý správný mořeplavec neměl nechat ujít tuto soutěž, která se koná na slavné francouzské riviéře. Jan Johan Hirnšnal si to ujít nenechal a jako správný divácký reportér vše pečlivě natočil.

Závody Royal Regatta sahají až do roku 1929, kdy se francouzští boháči bavili na krásném francouzském pobřeží. V dnešní době závody přitahují spíše odborníky na plachtění a jejich nadšence. Royal Regatta představuje jednu z nejprestižnějších soutěží na mezinárodní úrovni a je určena především pro klasické a vintage jachty.

Ať už jste nebo nejste fanoušci plachtění, už jenom z toho důvodu, že se závody konají na zlatavém pobřeží Cannes, neměli byste si to nechat ujít.

Posílejte nám i Vy videa lodí, jacht nebo regat, a to přes aplikaci pro chytré telefony Prima Reportér, které si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo.

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z NatočVideo.cz

KLIMA SE MĚNÍ A MÁME NA TO DŮKAZY! Přinášíme vánoční opalovačku z Holešova!

KLIMA SE MĚNÍ A MÁME NA TO DŮKAZY! Přinášíme vánoční opalovačku z Holešova!
Play

A nejen opalovačku..teplé počasí probudilo motýly, sluníčko pohladilo jahody a teplota se na slunci v Českých Budějovicích vyšplhala ke dvaceti osmi stupňům! Podívejte se jaké Vánoce přinesl letošní rok. Celý článek

VIDEO DNE: Hlad dokáže divy!

VIDEO DNE: Hlad dokáže divy!
Play

Kdy naposledy jste krmili labutě? Po tomhle videu je už krmit nebudete. Nikdy! Celý článek

AKADEMIE NATOČVIDEO.CZ 3.DÍL: Natáčení rozhovoru

Kvalitní výpovědi respondentů jsou základem dobrého rozhovoru a výrazným kořením reportáže, zprávy či dokumentu. Ať se jedná o výpověď očitého svědka, názor odborníka, rozhovor s tiskovým mluvčím nebo anketu s náhodnými kolemjdoucími. Kdykoliv můžeš nechat za sebe říct informaci někoho jiného, udělej to – vypadá to lépe a ty ze sebe neděláš chytráka, ale reportéra. Celý článek

Vaše videa odebírají

zobrazit všechny partnery

Portál o tom nejzajímavějším, co se v Praze děje. Natáčejte i vy pro MilujuPrahu.cz!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.